Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

B. Hakide zirve açık ara Zoro olur zaten, her şeyi kesecekse en çok onda olacaktır.:/
Zoro'nun kesmesi ile Haki seviyesinin pek bir alakası yok, şayet olsaydı Haki seviyesi daha yüksek olarak düşündüğümüz Shanks, dünyanın en iyi kılıçustası olarak görülürdü.

Örnek vermek gerekirse, Tashigi şuan Haki kullanabiliyor, ama çelik kestiğini bile göremedik, veya Zoro'nun 2 sene önce tren kestiği gibi bir kesme saldırısı yaptığını, T-Bone veya Kaku gibi uçan kesmeler atabildiğini göremedik. Haki işin biraz daha farklı bir kısmı, Zoro'nun hedefi en yetenekli kılıçustası olabilmek olarak gözüküyor, en güçlü zırh tipi Haki kullanıcısı değil.

Haki ile kılıcını bile kırılmasın diye kaplıyor, adamların mantığı bu, kılıcıma bir şey olmasın Haki seviyem önemli değil kafasındalar.

K. hakide de Sanji olur, Luffyden sonra en gçlü biizm ikili olur. Yahu niye hep en iyisi bizimkiler olmalı? Zaten olamayacaklar da. Ne seri sonunda Luffy en güçlü olur Rogerp filan geçer nede Zoro sanji onu takip edebilir. Onlarca karakter var baba yiğit ama en iyi 3 haki türü de bizde olacak oh ne güzel.

K. hakide de Sanji olur, Luffyden sonra en gçlü biizm ikili olur. Yahu niye hep en iyisi bizimkiler olmalı? Zaten olamayacaklar da. Ne seri sonunda Luffy en güçlü olur Rogerp filan geçer nede Zoro sanji onu takip edebilir. Onlarca karakter var baba yiğit ama en iyi 3 haki türü de bizde olacak oh ne güzel.
Luffy Roger'ı geçer yahut en kötü denk olur. Diğerlerine katılıyorum.

Ne Zoro ne Sanji o seviyelere çıkamaz zaten, çıksa Luffy'nin kaptanlığının ve gücünün bir manası kalmamış olur.

WB nasıl ki tayfasının öne çıkan adamıydı, Roger nasıl ki Korsanlar Kralıydı, ve şayet Roger olmasaydı Rayleigh kendi başına Korsanlar Kralı olamazdı diyorsak, Luffy ile Zoro / Sanji arasında da her zaman belirgin bir güç farkı olacak, haliyle Luffy'nin rakipleri yani Luffy'yi seri sonu zorlayacak rakiplerde Zoro / Sanji'den güçlü olacak ki Luffy'nin gücünün bir manası olsun.

Zoro ve Sanji dediğin gibi arkalarından onu takip etmeyecek. Ama Luffy ile Teach önce ki nesli aşacak. B.hakisi k.hakisi kalsın kenarda. Onların kıyası bizim fantezimiz gibi. O seviyeye erişmiş adamlar arasında örneğin büyük bir b.haki k.haki farkı var diyemeyiz büyük ihtimal. Yonkou'ların gücünü görünce bu durum oturur.

Diğer taraftan hep bir beklenti var benim şu Kutsallardan.:D

Issho, belki en iyi k.hakiye sahip şu an? En iyi k.hakiye sahip diye en güçlü ikinci veya üçüncü adam olmuyor ki? Niye rahatsız ediyor yani Sanji'nin, Zoro'nun en olma ihtimali? Bence Luffy'den fazla olmazlar ama onunla denk olacaklar yatkin oldukları türlerde. Luffy 3 türde de en iyisi olacak bence. Luffy en iyi yüksek seviye b.hakiye sahiptir, Zoro da o kadar olur ki o da b.hakide en yüksek olmuş olur. Sanji, Luffy kadar k.hakiye sahip olur ki k.hakide en iyi olmuş olur.

O diğer babayigitlerin de farklı meziyetleri vardir. Birinde efsane meyve olur, diğerinin üç tip müthiş hakisi vardır, bir diğerinin efsane dayanıklılığı ve savunması vardır. Efsane olan sadece Luffy değil, tayfasi da efsane olacak adamin. Ray'de Roger kadar b.haki var dense yarın kimsenin oha mangaka sicti, mangakaya birakiyorum diyecegini sanmıyorum. Bana kalirsa, gram anormal gelmez okuyucuya.

MDL_Roronoa

Luffy'ye şimdiye kadar en büyük zararı verebilen adam zorodur. Hafıza kaybının yaşandığı bölümde luffy'yi keserek göğsündeki yarayı oluşturdu. Başka bir yara izi var mı luffy'de ? yok. Aynı zoro gitti sanjinin tekmesini de yedi ma kıpırdamadı bile. Adamı hala luffy'ye denk görmeyenler var.

sazan.avi

Issho, belki en iyi k.hakiye sahip şu an? En iyi k.hakiye sahip diye en güçlü ikinci veya üçüncü adam olmuyor ki? Niye rahatsız ediyor yani Sanji'nin, Zoro'nun en olma ihtimali? Bence Luffy'den fazla olmazlar ama onunla denk olacaklar yatkin oldukları türlerde. Luffy 3 türde de en iyisi olacak bence. Luffy en iyi yüksek seviye b.hakiye sahiptir, Zoro da o kadar olur ki o da b.hakide en yüksek olmuş olur. Sanji, Luffy kadar k.hakiye sahip olur ki k.hakide en iyi olmuş olur.

O diğer babayigitlerin de farklı meziyetleri vardir. Birinde efsane meyve olur, diğerinin üç tip müthiş hakisi vardır, bir diğerinin efsane dayanıklılığı ve savunması vardır. Efsane olan sadece Luffy değil, tayfasi da efsane olacak adamin. Ray'de Roger kadar b.haki var dense yarın kimsenin oha mangaka sicti, mangakaya birakiyorum diyecegini sanmıyorum. Bana kalirsa, gram anormal gelmez okuyucuya.
O genel anlamda bahsetti herhalde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık