Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Daha işlevsel şeyler öğrenmiş. Uçuyor mesela. Belli olmaz takılı kalmışta olabilir. Çünkü o adadaki asıl amacı yemek tarifi üzerineydi. Bunun içinde ustaları yenmesi gerekiyordu. Yani İvankovun astları. O kadar zorlayıcı olmaması muhtemel değil mi şimdi?
Şu ana kadar Sanji'nin gösterdiklerini Sanji eğitim olmasada başarabilirdi bence. Ki eğitimi de newkama kenpo ustaları ile dövüşüp onlardan tarifleri aldı. Yani daha çok gelişmesini bekleriim şahsen. Bu bir. İkincisi Zoro hayvan oğlu hayvan olmuş mesela. Eee Zoro kimi döverek bu kadar güçlendi? Babunları mı? Ha dersin ki eğitmeni çok iyi. Lakin ben Ivankov'un da hiç boş olmadığı fikrindeyim. Sonuçta orada ondan kaç kat güçlü herifler hapisteyken o alem yapıyordu.

Bana sormadın lakin ben de söyleyeyim. Sanji'nin 2 yıl sonraki gidişatından memnun değilim. Hatta bir ara gaza geldim Sanji'ye karşı cephe aldım. Şu Bege'ye esir alındıktan sonra. Ancak Luffy'nin Big Mom'a gitmek istemesinden sonra anladım ki o kadar gömmesi sırf sonrasından parlatmak içinmiş. Luffy gibi aynı. Luffy'yi dövdürtüyor mangaka Dof'a. Çünkü Luffy'ye Gear 4 açtıracak.

Tabi ki değil ama fikir edinmek için yeterli genede. Sanjinin bunun 2 katı güçlü çıkacak hali yok ya. Benim açımdan Sanjinin şuan olması muhtemel güç aralığı gerçekten 2yıl öncesine bakınca baya zayıf kalmış durumda. Mesela 2 yıl önce Zoro vs Sanji olsa gene Zoro alır derdim ama gerçekten baya zor bir match up olurdu belki ucu ucuna alırdı Zoro. Ama şimdi öyle bir şey düşününce Sanjiye hiç şans veremiyorum. Bakıyorsun Oda en son Zoronun karşısına kısa süreli de olsa Amiral bile dikecek kadar ileri gitmiş. Sanjiye bakıyorsun hep hüsran. Gidip tabiki adamda Dofu yenmesini, kapışmasını beklemiyorum ama sürekli hüsran olmasıda iyi bir etki yaratmıyor.
Sanji gösterdiğinin en az 5 katı kadar güçlüdür. Bir şey göstermedi çünkü şu ana kadar.

Bacak çatlaması ile kılıç kırılması bir tutulmuş kimilerince

La Oda yerden yere vurnuş herifi. Ödülünü bile torpille almış. Ama hater diyorsun. Ne dedim de haterım? Olmayan gücünü eleştirdim diye mi? Çünkü Sanjiyi eleştirdim bir tek gücü var. Şu ana kadar olan kısmı değişmez bir gerçek. Ne dicen yani? Harbi merak ediyom :D Bak adam dövdü mü dicen? :D
Ödülü torpille alması neyi değiştiriyor :S Sanki Dressrosa'da savaştı da aldı ödülü. Sanji de 50 milyon artacaktı ama babası demiş bi 50 milyon da benden :/
Burdan ne anlıyoruz? :(
Vergo'nun koka kullanmadığını anlıyoruz fakat haki kullanıp kullanmadığı bilemeiyoruz :(

kör topal

Zoro'nun Sanji'den daha öte görülmesi sana diyorum ki kişilikten kaynaklı sen hala daha güçlü o yüzden artiz diyorsun:(

Sanji Roger kadar güçlü olsa bile kişiliği aynı kalacak. Zoro Nojiko kadar zayıf olsa bile yine artiz olacak. Bu durumda kişilikler ile güç arasında bir bağ kurulamaz.

Sen bana önce şunu söyle neden geri kaldı:oops: Vergo'yu deme artık, bana başka bir sebep söyle. Dof deme ama çünkü OP'ta Dof'un teline yakalanmayacak adam sayısı elle sayılabilecek kadardır. Sanji daha doğru düzgün vs atmadı sen gelmiş geri gösteriliyor imasında bulunuyorsun:artiz:

Bu adam yeri geldiği vakit dehşet gücünü sergileyecek. İşte o vakit ne diyeceksin Sanji>Zoro mu:p Ben demeyeceğim çünkü o vakit geldiğinde hala Sanji>=<Zoro derim. Çünkü bu adamlar aynı sınıf olarak çiziliyor en baştan beri. Aralarında öyle fark yok.

Eğer Sanji ile Zoro dövüşürse Saka vs Kuzan gibi olur. 10 gün dövüşürler, adanın şekli şemali değişir. Zoro bacağını kaybeder, Sanji ise birkaç kılıç yarası alır:p
Nasıl kurulamaz? Şimdi Zoro güçsüz olsa Pica'ya benim seviyemde değilsin diyebilir mi? Havasının olması için gücünün olmasına gerek yok mu? Alakası yok demek. Vay canına.

Tamam Vergo demicem artık :D. Bir başarısı yok diyim madem bu kadar bıktın Vergo'dan. Herhangi bir başarısı olmadığı için eşit olmadıklarını düşünüyorum.

İnş. gösterir de Sanji > Zoro diyelim inş. ama gördüğümüz şu an Zoro> Sanji. Bak gördüğümüz kadar diyorum ;).

Eşit olduğu gösterilirse Saka vs Kuzan olur ama şu tabloya bakarsak Zoro Sanji'yi zorlanmadan alır.

Bizim dediğimiz şu anda olmayan gücü savunuyorsunuz. İleride elbette güçlenicek ama ileride güçlenicek diye şu anda güçlü olduğu kafasından çıkın. Olmayan güç olduğu zaman bizle dalga geçin sorun değil benim için :p.

Nasıl kurulamaz? Şimdi Zoro güçsüz olsa Pica'ya benim seviyemde değilsin diyebilir mi? Havasının olması için gücünün olmasına gerek yok mu? Alakası yok demek. Vay canına.

Tamam Vergo demicem artık :D. Bir başarısı yok diyim madem bu kadar bıktın Vergo'dan. Herhangi bir başarısı olmadığı için eşit olmadıklarını düşünüyorum.

İnş. gösterir de Sanji > Zoro diyelim inş. ama gördüğümüz şu an Zoro> Sanji. Bak gördüğümüz kadar diyorum ;).

Eşit olduğu gösterilirse Saka vs Kuzan olur ama şu tabloya bakarsak Zoro Sanji'yi zorlanmadan alır.

Bizim dediğimiz şu anda olmayan gücü savunuyorsunuz. İleride elbette güçlenicek ama ileride güçlenicek diye şu anda güçlü olduğu kafasından çıkın. Olmayan güç olduğu zaman bizle dalga geçin sorun değil benim için :p.
Ya bırak ya:D H.haki potansiyeli olan bir adam Sanji. Sen hala Zoro rahat alır diyorsun:D

Artiz olmak güçlü olmak demekse seride ne artizler varda havaları kadar güçlü değiller. Sen kişilikten ötürü Sanji'yi zayıf gör ama Sanji naif kişiliği ile zirveye çıkacak, denizcilere en büyük problem olacak:D

kör topal

Ya bırak ya:D H.haki potansiyeli olan bir adam Sanji. Sen hala Zoro rahat alır diyorsun:D

Artiz olmak güçlü olmak demekse seride ne artizler varda havaları kadar güçlü değiller. Sen kişilikten ötürü Sanji'yi zayıf gör ama Sanji naif kişiliği ile zirveye çıkacak, denizcilere en büyük problem olacak:D
Artiz olmak marifet değil, o artizliği yapabilicek kadar güçlü olmak önemlidir. Boş laf yapmıyor Zoro. Seviyem değilsin dedi ekmek dilimler gibi ada kadar taşı dilimledi gerçek vücuduna gelincede iki atarlı giderli laftan sonra tekledi gitti. Senin beklentin hocam potansiyel dediğin Zoro'da da var :D.

Bu arada Sanji 2 yıl öncekiyle aynı da değil adam px e tek atıyor lan :( Hem Sanjide yeni teknik yokta Zoroda da yok. Hala serinin başındaki teknikleri kullanıyor. Ama Zoro o tekniklerle bile vurdum mu inletiyor işte :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık