Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Su olayını çözdükten sonra koluna kesik atıp katanasına kan sürmek zoro için zor bişi mi ? Bunu düşünecek en son canlılardan luffy yaptı ki ondan zeki olan zoro mu yapamayacak ya da düşünemeyecek ? İlah yapma luffy yi.Dövüş stili falan zaten alakası yok.
Kılıca su sürmek ile ne olacak. Luffy bildiğin suya boğuyordu vurabilmek için. Sadece ıslak olması etkiyi geçiriyorsa başka. Ayrıca çok kan kabediyor. Yine bu da başka. Ama eğer Kılıcın dediğinz şekilde ıslak olması yeterliyse durum öyle. Ama öyle olduğunu sanmıyorum. Dediğinize göre ter bile yeterli olur onun için zaten.

karolla

Kılıca su sürmek ile ne olacak. Luffy bildiğin suya boğuyordu vurabilmek için. Sadece ıslak olması etkiyi geçiriyorsa başka. Ayrıca çok kan kabediyor. Yine bu da başka. Ama eğer Kılıcın dediğinz şekilde ıslak olması yeterliyse durum öyle. Ama öyle olduğunu sanmıyorum. Dediğinize göre ter bile yeterli olur onun için zaten.
Yeteli zaten. Islanması yeterli. Senin sanmanla alakalı değil bu.

Bize diyorsun da asıl sende hayal gücü 0.Takılmışsın hangi seri var şu ana karakter kim o tamam favorim bu :D Kılıc katana balta ne dersen de kan sür üzerinde kalır.Ki kılıçları körelten kandır.Bu yüzden her savaş sonu güzelce yıkanır silinir.Zoro da bu olayı öğrenirse basitçe sürer kanı ve vurur croco ya.Olayı oldurmamak için uğraşmayın çok basit düşünceleri nerelere çekiyorsunuz yahu.

Bıçağa tere yağ mı sürüyor? Kan kaybedebilir. Önemli olan bu kanın kılıcın üzerinde durabilecek bir durumda olması. Direk o vücuduyla dövüşmek var. Bir de bunu kılıca sürmek var.:S Ya da ben çok ince düşünüyorum.

Luffy ID bu arada.:D
Aynen. Bu kadar saçmalığın olduğu yerde aslında olması çok da zor olmayan bir şeyin olabilirliğini sorguluyorsun :(

Luffy, crocoya 2 kere yenildi. En son savaşta da zehirlenip ölecekti gene yardım aldı. Zoro da croconun zayıf noktasını bilse yenerdi. Ayrıca o duvarı kırmak, çeliği kesmekten daha kolay.

Luffy lastik olduğu için eneli yendi. Mangaka sbsde, luffynin lastik olduğu için şanslı olduğunu söyleyerek, lastik olmasa yenilirdi demek istedi.

Lucci, tekkai yaparken hareket edemiyor. Ayrıca luffynin g2 yumrukla kırdığı tekkaiyi bırak da zoro da kessin. Orada frankynin saçma sözünü de hiç tınlamıyorum. Zira zoroyu hi görmedi o ana kadar. Zoroyu dövüşürken bir tek ryuuma karşısında gördü ve ağzı açık izledi brookla beraber. Kakuyu yendiğini bildiği için güçlüdür dedi. Ayrıca zoro, kakunun tekkailerini tam kıracakken kaku hep geri kaçtı. Mesela shishisonsonu karşılamak zorunda kaldı. Tatsumakiden kurtulmak için üst kata kaçtı kılıç alıp geldi vs. Sence kaku, lucciyi kesemez mi?

Luff 100 gölge aldı ve moriayı dikine kesti. Pardoun ancak ozu kesebildi. Ver zoroya 100 gölge moriayla beraber ozu keserdi :) Luffy ise gitmiş zombiye vurmakla uğraşıyor. 100 glgeli zoro, ozla beraber moriaya tek atar geçerdi. Morianın yenilmesinin sebebi de luffynin lastik olması. Bir tarafta hasar alan bir adam diğer tarafta ne yaparsan yap hasar veremeyeceğin birisi. Enel vs luffyden hiç bir farkı yok.

Zoroyu ayağı ile ezdikten sorna ayağa kalkabilirdi. Zira luffynin tüm acılarını zoro içine aldı. Buna o ayak ezmesi de dahil. Zaten ayak kalkmış adam. Neyini tartışıyoruz anlamadım. Ayrıca o adayı bölen yumruğun etkisini de zoro içine aldı hatırlatayım. Tüm savaş boyunca luffynin aldığı tüm hasarı aldı. Bunun neyini tartışıyoruz bilemedim şuan.

Dressrosa da luffy dofu mu aldı? lawla beraber daldılar. g4 açtı perte çıktı ölmesin diye ezikler taşıdı. Kolezyomcular dofa daldı. Sanki 1vs1 de almış gibi konuşuyorsun.

Bir manga bu kadar mı çarpıtılır yav.
Lastik konusunda Redteror'e attığım mesajı aynen buraya atacağım. Diğer cevapların içinde aynısı geçerli. Hala Omurga kırma, tavanı delme ve Enelin uçmasıyla ilgili cevap veren yok. Normal tabi, kendi gördüğünüz kısımları yorumlamak işinize geliyor. Ek olarak Oz'u kesmesine bir şey demiyorum ben kendi gücüyle Oz'un omurgasını kırmasından ve Moria'nın gölgeler içindeyken ezmesinden bahsediyorum. Son vuruşu da gölgeyle yapmadı ayrıca, 100 gölge ile yenmiş gibi lanse etme istersen. Lucci konusunda ise Zoro'nun Luffy olmasa şimdiye hepimizi öldürmüştü diyor Lucci için sen gelmiş hala rerörö. Ayrıca fanlığı bir kenara bırakıp Luffy lastik olduğu için ezilmedi, eneli o yüzden yendi demeyi bırak. Zoro'da da kılıç olduğu için milleti yeniyor yada savunma yapıyor.
Zoro Kuma ve Mr.1'e karşı kan revan içinde kalmadı mı ben mi yanlış hatırlıyorum? Luffy'nin bu kadar yorgun düşmesinin sebebi karşısına en güçlüyü alması, 2. güçlüyü Zoro alıyor.
Birde Luffy meyve gücüyle bunları yaptı bu güne kadar biz onun gücünü bununla kabul ettik. Yenmesini yada dayanmasını durmadan lastikle bağdaştırmak bence yanlış. Eğer Luffy ile Zoro'yu karşılaştıracaksanız Luffy'nin meyve yeteneğini kabul edip karşılaştıracaksınız. Nasıl ki millet Dof Ashura'yı yerse/yese ayağa kalkamaz diyorsa Luffy'de Moria'dan tekmeyi yediğinde meyve gücüyle alakalı olarak ayağa kalkıyor. Zoro'nun elinden kılıçları alalım bakalım Dof'a bir şey yapabilir mi? Bu yüzden karşılaştırma yapacaksanız Luffy lastik gücü yüzünden Enel'i yendi yada Lastik sayesinde ezilmedi diyemezsiniz. Çünkü Zoro'da kılıç kullanarak savaşıyor, Luffy'de meyve gücüyle savaşıyor. Lucci savaşında ise Luffy'den Shigan olsun, Rangekyou olsun hatta sonlara doğru uyguladığı Şok dalgaları olsun bunlardan misli misli kan geldi mi bu heriften geldi. Hatta Zoro yada Usopp yanlış hatırlamıyorsam, eğer Luffy olmasaydı Lucci hepimizi öldürürdü tarzında bir şeyler demişti.

Bence siz savunduğunuz şeyin farkında olun. Lastik sayesinde yendi ne demek :D Zoro'da kılıçları sayesinde yendi o zaman ? Böyle argüman mı kullanılır ? Luffy'nin gücü bu zaten lastik meyvesiyle kombine ediyor saldırılarını ve savunmasını nasıl ki Zoro gelen saldırıyı kılıcıyla savunuyorsa ve saldırırken kılıcıyla saldırıyorsa Luffy'de lastik meyvesiyle yapıyor, çocuğa verilen güç bu. Sen lastik olduğu için dayandı, yendi falan dersen bende Zoro'da kılıç kullandığı için yendi derim. Eğer bir karşılaştırma yapacaksanız ve Zoro'yu üstün gösterme çabanız varsa soruyorum işte yukarıda bahsettiğim karşılaşmaları Luffy yerine Zoro yapsaydı alır mıydı diye ya da Luffy'nin aldığı darbeleri Zoro alsa hayatta kalır mıydı? Bunu bana gelip de Luffy lastik o yüzden yendi rerörö yapmayın. Zoro'nunda savaşmak için kılıç kullandığını biliyoruz sonuçta. Zoro kılıç kullandığı için Luffy'i yenebilir düşüncesine girenler, Luffy'nin meyve yeteneği sayesinde düşmanları alt etmesini etik bulmuyor.

Ayrıca ben kesin konuşmuyorum elimizdeki verilere göre dedim.

Bize diyorsun da asıl sende hayal gücü 0.Takılmışsın hangi seri var şu ana karakter kim o tamam favorim bu :D Kılıc katana balta ne dersen de kan sür üzerinde kalır.Ki kılıçları körelten kandır.Bu yüzden her savaş sonu güzelce yıkanır silinir.Zoro da bu olayı öğrenirse basitçe sürer kanı ve vurur croco ya.Olayı oldurmamak için uğraşmayın çok basit düşünceleri nerelere çekiyorsunuz yahu.
Yahu her yerinden kan çıkan adamın direk dövüştüğünü düşün silip süpürmek ile uğraşmadan orda dövüşüyor. Bir de dövüşürken dur kılıcın ıslaklılığı azalmış üzerime süreyim de dövüşeyim diyen bir adam var? Nasıl hayal gücü var hacım sende de.:S

MR.1 savaşı en kanlı savaşlarından biri. O kadar kan akan adamın kılıcına bir tanesi akmıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 73)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık