Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

He iç organları yoktu. Komşuya ödünç vermiş hay aksi. :)
Zaten o yüzden vurduğunun yarısı boşa gitti.
O değil de ne diyorsun Zoro ito ito yese yener miydi Luffy'yi?
Benim çarpıtmamı bana yaptığın an kaybettin zaten atışmayı niye kıvırıyon hala :hhh:
Vurduğunun yarısı boşa giden adamı şehir içi toplu taşıma aracında ağzının suyu akarken görmesek inanacaz yazdıklarına :artiz:

Benim çarpıtmamı bana yaptığın an kaybettin zaten atışmayı niye kıvırıyon hala :hhh:
Vurduğunun yarısı boşa giden adamı şehir içi toplu taşıma aracında ağzının suyu akarken görmesek inanacaz yazdıklarına :artiz:
Komşudan alsın organları tekrar gelsin diye hep o süre. Kime verdiğini unuttu ellam, bulamadı. Ciğersizliğe, kalpsizliğe falan alışkın gerçi o noob. :) Sen hele soruma cevap ver. :gamyon:

Komşudan alsın organları tekrar gelsin diye hep o süre. Kime verdiğini unuttu ellam, bulamadı. Ciğersizliğe, kalpsizliğe falan alışkın gerçi o noob. :) Sen hele soruma cevap ver. :gamyon:
Gönlün hoş olsun hadi, kazanamaz Zoro :a:
Şimdi alışık falan dedin kafamı kurcaladı harbi dalaksız çiğersiz elemansa belkide o kadar etki etmemiştir Dof'a :oleyo2:

@Hyakuju no Kaido Lucci Luffy'le olan enfes dövüşü sayesinde fiziksel olarak çok üstün gibi görünüyor ama Lucci'nin yediği son vuruş olsun yada aldığı g3'e verdiği tepki olsun Croc'un aldığı saldırılara verdiği tepkilerden çok fazla.
Croc Jozu'dan g3'e denk vuruş yemesine rağmen yere bile düşmeden toparlanıyor, Lucci g3'ü tüm dövüş boyunca hisseti.
Croc'un aldığı son darbe deprem etkisinde
Lucci'nin aldığı darbe çok sağlam ama Croc'un aldığıyla kıyaslanamaz.
Fiziksel olarak Croc Lucci kadar güçlü
Meyvesi çok sağlam kurutma gibi eksta özelliği var
Lucci'nin 2 yıl önce hakisi yoktu, 2 yıl sonra hakisi olsa bile Croc'ta Amirallerin yaptığı savunma gibi bi savunma görürüz.

Zoro' ya istediğini ver yine de yenemez Luffy' yi.

WB gibi bir adam organı olmadığı için ne hallere dustu. Dof' un organı eksik dovustugunu düşünenler var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık