Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Yıllarca Mihawkta haki olmadığını sözde manga sayfalarıyla idda edenlerinde(iddaa da değil kesinmiş gibi sunup aksini söyleyene neler demişlerdi) sonunu gördük.Film başa sarıyor sürekli.

Vinsmoke'ların düşman olması zor. Orada Luffy'ler varken, Luffy'nin destekçileri varken ve Big Mom varken Vinsmoke'lar etkisiz kalır.

En mantıklı senaryo Big Mom vs diğer kalan herkes. Big Mom'ın arcı da işlenecek. Ee bu kadın burada düşmezse nerede düşecek?

Ya böyle olacak ya da düğüne çok büyük bir güç daha girecek ve Luffy ile Big Mom dost olacak. O büyük güç de anca denizciler olur.
Denizciler Yonkou düğününe niye gelsin diyeceğim ama Vinsmokelerin donanma ile bağlantıları var işte o da muamma.. .S

Mom bir şekilde düşmeli. Önümüzdeki ilk rakip olması belki hızlı gibi gelebilir ancak daha işlenecek çok şey var. Araya Reverie girse bu da uzun bir süreç. Şu anki durumda zaten çay partisinin eşiğine geldik ve diğer yandan da Kaido bizi sıkıştırdı sıkıştıracak. Hali hazırda iki yonkou arasında iken araya herhangi bir başka olayın girmesi ne kadar mümkün soru işareti.

Diğer yandan tayfanın bir yonkou indirilirken birbirinden ayrı olması alışık olduğumuz bir durum değil ve bu ödüller konusunda da bir dengesizlik yaratır. Reverie'de neler olur ve hangi arada olur ? Bizimkiler Mom'la savaşırlarken Reverie'de Devrimciler harekete geçebilir mi ? Daha bir çok bilinmeyen soru var. Şu anki noktada neyin önce olacağına dair yeterli delil ya da ip uçları yok bence. Bekleyip göreceğiz ancak Mom'un bir çok gücün bir araya gelmesiyle yenilecek olması neden olmasın dedirtiyor bana.

Law kadar güçlüdürler. Tam güçlerini de görmedik net bir şey söyleyemem ama seride ki misyonları Luffy vs Kaido savaşında dışarıdan destek kuvvet. Fazla anlam yüklememek lazım bu ikisine. 3 yıkımcı ve Shougen Sanji, Zoro, Jinbei, Law aralarında eşleşme olur.
Mink krallarının tam güçleri muhtemelen dolunayda ortaya çıkıyor. Ben maks halleriyle Law'dan çok daha güçlü görüyorum bu adamları. Tecrübe olarak da kesinlikle Law'dan üstünler. Her türlü deşerler yani Law'ı. Jack de Mingo kadar vardır rahatlıkla.

Kaido'nun iş ortaklarının adamlarından güçlü olduğunu düşünüyorum.
Yani Shogun ile Doflamingo diğer adamlarından güçlüdürler.Tabi çok az farkla.Denk diyelim az çok.Muhtemelen hiyerarşik gidiyor.
İlk ortağı Dof indi , şimdi 2.ortağı Shogun en sonda Kaido inecek.
Dof daha güçlüyse Dof'u kurtarmaya Jack'İn gitmesi saçma olmuyor mu ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık