Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Peki Mangaka meyve kullanıcısı olan balıkadamı suda nasıl hareket ettirmeyi düşünüyor onuda söyledimi :D
Su altında zaten dövüştürmez o kadar da insafsız değildir o yüzden Jack'e meyve vermiş karada aldırır işte. :D Bakın Zoro balıkadam dilimlemeyi seviyor mesajını çoktan verdi zaten. :)

Luffyde kapakta mamutu gösteriyordu Zoro'ya.Kimin alacağı belli ve Jack sağ kol olmayabilir.

Yeni Daz Bones dövüşü geliyor hazır olun...

Zoro sandığımızdan güçlü biri bence şuan,kapışabilir Jackle.

Tek sıkıntı Sanji zaten tayfada.Luffynin gücü de yeterli.

The Last Hakibender

Zoro sandığımızdan güçlü biri bence şuan,kapışabilir Jackle.

Tek sıkıntı Sanji zaten tayfada.Luffynin gücü de yeterli.
Henüz yetersiz bence tayfa. Daha çok yolları var bu seviyede yonkou düşlemesinler.:D

Bu arada önceki mesajlarda gördüm @Mr. Crocodile söylemiş ve abi adam haklı bence croco daz ile MF den sonra denize açıldı. Karşımıza daha sağlam gelme olasılığı yüksek ama tarafını ve amacını bilmem.

MDL_Roronoa

Zoro'nun rakipleri artık kılıç ustaları olacak orası kesin. En azından eli kılıç tutan biri olacak. Jack kılıç kullanıyor mu ? kullanmıyor sanırım. Jack Sanji'nin rakibi olabillir belki. İlerde oda onu sanjiye aldırabilir.

Yine çeliğin sesini falan duyup ölüm kalım mücadelesine girerse alır Zoro.Önceden çok daha güçlü rakibini almıştı şimdi niye indiremesin. :)

Jack sağlam bir haki tekniği biliyordur.Bütün aura ve hakisini gizler k.haki ile bulunamayacak vaziyettedir.Yarı zoan formunda Wb misali Zoro'nun arkasında belirip tam geçirecekken Zoro dönüp efsanevi bir teknikle onu ağır yaralar.Yine yeni icat ettiği Ashura gibi birşey olur.

Jack : Beni nasıl hissettin kendimi tamamen gizlemiştim.Bu tekniğim mükemmellikte son noktadır.

Zoro : İçindeki filin sesini duydum.Acı çığlıklar atıyordu....

Jack : :eek:

İşte böyle birşeyler olur kısaca. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık