Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Garp gavat mıdır alagavat mıdır yoksa gavat değil midir bilemeyeceğim açıkçası daha çok dikkatimi çeken hem D. ol hem Roger ile kanka ol gerçek tarihten,miras kalan istekten hiçbir nasibin olmasın,kendisine rakip aramaktan başka bir amacı yoktu herhalde.Gerçi şu zamana dek antik krallık ve D.ler hakkında pek bi bilgimiz yok ama olsun hala hükümetin içinde bulunması yeterli benim için.

Zoro,Sanji'yi gömer sonra soyunu sopunu(kadın ve çocuklar hariç) kılıçtan geçirir gerçekçi olmak gerekirse aynen böyle olur.Zoro ve Luffy konusunda gerekli cevaplar verilmiş zaten.

Garp gavat mıdır alagavat mıdır yoksa gavat değil midir bilemeyeceğim açıkçası daha çok dikkatimi çeken hem D. ol hem Roger ile kanka ol gerçek tarihten,miras kalan istekten hiçbir nasibin olmasın,kendisine rakip aramaktan başka bir amacı yoktu herhalde.Gerçi şu zamana dek antik krallık ve D.ler hakkında pek bi bilgimiz yok ama olsun hala hükümetin içinde bulunması yeterli benim için.

Zoro,Sanji'yi gömer sonra soyunu sopunu(kadın ve çocuklar hariç) kılıçtan geçirir gerçekçi olmak gerekirse aynen böyle olur.Zoro ve Luffy konusunda gerekli cevaplar verilmiş zaten.
Sakin ol Sanji oturtturuverir o kılıçların üstüne ;)

Şu ''gavat'' muhabbeti ne kadar iğrenç bir muhabbettir yahu. Küfürlü argo bir sözcük değil mi bu? Bitsin şu ''gavat'' muhabbetiniz artık.

karolla

Teklediği Hody ile Arc bossu Hody aynı mı?
Ne fark eder? Haplı hody elmas kadar sert mi oluyor? Zoro gene kesip kenara atacaktı. O bölümde luffy gemiyi parçalayınca luffyden başka kimse parçalayamaz o yüzden o parçaladı dediniz. Gördük ki zoro çok daha az eforla çok daha rahat pikayı doğradığı gibi gemiyi doğrarmış. Ama mangaka luffye bıraktı işi. Luffy gitti ahtapota yumruk attı, luffyden başka kimse indiremezdi dediniz. Ahtapotun gövdesinden en az 3 kat uzun olan kollarını tek hareketle dilimleyen zoro istese gövdesini kesemezmiş gibi konuşuyordunuz. C.C'yi luffy indirdiğinde, C.C'in en son halini zoro indiremez dediniz. Adam çöpün önde gideni çıktı. Choppa bile posta koyuyor :D 2 yıl aradan sonra gördüğümüz CC ve hodyi zoroyu bırak sanji bile indirirdi. Dofta luffye verilen desteği zoroya ver o da dofu indirir :D Luffynin red hawk attığı yere koy zoroyu çaksın ashurayı veya shishisonsonu dof kendine ilk yardıma hemen başlardı.

Ara sıra söylenince bir sakıncası yok bana kalırsa da son günlerde cılkı çıktı.
Gavatın anlamıyla Garp'ın uyumunu anlasam hadi uygun geliyor diyeceğim de. Alakası da yok. Ace'in ölümüne izin vermiş. Tamam buraya da kadar da o kelime ile alakası ne?
İğrenç bir kelime azı çoğu önemli değil.

Gavatın anlamıyla Garp'ın uyumunu anlasam hadi uygun geliyor diyeceğim de. Alakası da yok. Ace'in ölümüne izin vermiş. Tamam buraya da kadar da o kelime ile alakası ne?
İğrenç bir kelime azı çoğu önemli değil.
Hani klasik forum geyiği işte. Argo serbest malum. Beni rahatsız eden tek şey son iki gündür her türlü konunun o kelimeye ve Garp'a bağlanması oldu sanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 125)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık