Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Luffy nakaması için dünya hükümetine meydan okur.
Zoro nakaması için başımızı belaya soktun der.
Fark böyük.
#tırsakzoro

@Bulut
Dalgasına yazdım onu, ciddiye alma. :/ Zoro harbi adamdır. Gayet de severim. Sanji konusu ise yoruma açık biraz. Hem haklı hem haksız diyeyim.

Ya adam tayfaya zarar gelmesin diye gitmiş sen ne diyorsun ?
Sen adamı kurtarırız, Sanji akıllı hareket etmiş gibi şeyler söyleyeceğine adama hakaret ediyorsun. Bunu hiç bir tayfa üyesi hiç birine yapamaz.
Tayfa üyelerine nasıl davralınır adlı bir makale falan mı var nerden biliyosun tayfa üyene böyle davranamazsın diye ben sanjinin gitmesinde veya kalmasına değil senin Zoro ona hakaret etti o yüzden adam değil demene diyorum bunları Sanjinin kendi elinde olan birşey değil tamam tayfa üyelerini ve arkadaşlarını kurtarmak için gitti oda tamam ama senin bu olaydan sonra Adam değildir demen hater'lıktır.

Ya sana ne diyorum Sanji gitmeseydi asıl bela olacaktı Sanji giderek 1 beladan kurtardı tayfayı eğer gitmeseydi 2 Yonkou birden peşlerine düşecekti.
Buna rağmen sanjiye hakaret ediyor. Bak ne olursa olsun bir tayfa üyesi başka bir tayfa üyesine hakaret edecemez bu kaptan bile olsa helede bu bizim tayfaysa.
Şimdi kurtuldu gibi gözüküyorlar ama Luffy oraya gittiğinde ne olacak? Onu soruyorum sana.
Diğer anlattığım olay da Luffy'nin BM'ye okduduğu meydandı. Yani başları beladayken bir de gelişecek olaylar sonucu eğer bir şey girmezse araya daha da büyük belaya girecek olmalarıdır. Çünkü meydan okumaya bir şey demese de düğünü engellemek kafasını attırır normalde.

Bak zoro'yu o sahneye kadar söylesen her şeyde savunurdum ama orada çok büyük ayıp etti adam tayfaya ve sevdiklerine zarar gelmesin diye gidiyor. Zoro adama salak deyip ezmeye kalkıyor. La bu senin tayfa'nın adamı ne kadar aran kötü bile görünse savunacaksın.
Bence Croco Luffy'den sonra biraz değişti. Luffy'e yardım falan etti. Ace'i kurtardı. Wb'nin tümen komutanlarıyla bir oldu vs.
Daha kötü biri olarak Dof var bence. Hatta Teach bunlar kafa kafaya gider ama Crocodile'nin bir sahnesi var. Orası beni etkilemişti. Bak bu sahne. Hele de son sahne tezavurattan sonra Croco'nun yüzü. :)
Sanji mecburiyetten gitti gitmesine de peki Sanji o kız ile evlenecek mi?Eğer evlenmeyecekse neden gidiyor da ortalığı karıştırıyor,eğer evlenecekse zaten onun adamı olmuş olacak,Luffy de düğüne gidiyor herhangi bir kavga olmadan Sanji'yi kurtarması mümkün mü?Değil.Diyelim ki kurtardı Sanji ne için gitmişti eski arkadaşlarını kurtarmak için yani Sanji mecburiyetten de gitse her türlü tayfa için sorun teşkil ediyor bu durum.Başka bir deyişle Zoro salak diyor ya harbiden haklı.

Savaşta bi kaç iyi hareketi olmuş olabilir ama adam olmak için hayatın genelinde o şekilde olmak lazım diye düşünüyorum.Dof konusunda haklılık payın var.

Sanji mecburiyetten gitti gitmesine de peki Sanji o kız ile evlenecek mi?Eğer evlenmeyecekse neden gidiyor da ortalığı karıştırıyor,eğer evlenecekse zaten onun adamı olmuş olacak,Luffy de düğüne gidiyor herhangi bir kavga olmadan Sanji'yi kurtarması mümkün mü?Değil.Diyelim ki kurtardı Sanji ne için gitmişti eski arkadaşlarını kurtarmak için yani Sanji mecburiyetten de gitse her türlü tayfa için sorun teşkil ediyor bu durum.Başka bir deyişle Zoro salak diyor ya harbiden haklı.

Savaşta bi kaç iyi hareketi olmuş olabilir ama adam olmak için hayatın genelinde o şekilde olmak lazım diye düşünüyorum.Dof konusunda haklılık payın var.
Big Mom'un çay partisine gelmeyenlerin sonunu uzun dil açıklarken mangada Zoro yok diye hızlı hızlı geçtin herhalde gardaşş?

Tayfa üyelerine nasıl davralınır adlı bir makale falan mı var nerden biliyosun tayfa üyene böyle davranamazsın diye ben sanjinin gitmesinde veya kalmasına değil senin Zoro ona hakaret etti o yüzden adam değil demene diyorum bunları Sanjinin kendi elinde olan birşey değil tamam tayfa üyelerini ve arkadaşlarını kurtarmak için gitti oda tamam ama senin bu olaydan sonra Adam değildir demen hater'lıktır.
Evet. Diyorum zoro benim için Tayfadan bir üye için helede kendini feda etmiş bir üye için bu sözleri söyledikten sonra benim için adam değildir. Bu hatasını ne zaman affettirir o zaman fikrim değişir. Bu benim fikrim.

Ben hater olduğum karakterleri her zaman söylerim. Zoro'yu bu sahneye kadar haklı olduğu her konuda savunurdum. Ama yaptığı bence büyük hata.Zoro hateri değilim olmam da tayfadan kimsenin hateri olmam fakat yaptığı yanlışa da göz yumup sadece iyi yaptığı şeyleri de görmem.
Şimdi kurtuldu gibi gözüküyorlar ama Luffy oraya gittiğinde ne olacak? Onu soruyorum sana.
Diğer anlattığım olay da Luffy'nin BM'ye okduduğu meydandı. Yani başları beladayken bir de gelişecek olaylar sonucu eğer bir şey girmezse araya daha da büyük belaya girecek olmalarıdır. Çünkü meydan okumaya bir şey demese de düğünü engellemek kafasını attırır normalde.
Oraya gidince ne olacağını bilemiyoruz belki de hiç kavga olmayacak. Big Mom belki de Garp'ın torunu falan diyordu. Yani ne olacağını bilemiyorum ama sanji kendini feda edip tayfayı kurtarmıştır orası net.

Bence evlenmeyecek evlenirse daha tayfaya dönemez. Neden mi gidiyor eğer gitmezse Tayfaya ve Baratie'de ki'lere zarar gelecek. Oyüzden büyük ihtimalle konuşarak halledicek. Vinsmoke faktörü var ortada ne kadar sözden anlarlar bilemiyorum ama bence bunu için gidiyor. Dediğim gibi gitmese daha kötü şeyler olurdu buna emin ol tayfaya hiç bir şey olmasa bile Baratie de ki'lerin kafaları giderdi ve bizim gemiye gelirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık