Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Niye forum hayatımı karartayım?Hem @gyjbsch ye de nickimi Pirate Hunter Zoro yapma sözüm var şartlar gerçekleştiğinde :/ Herkeze verdiğim sözü gerçekleştirmeye çalışıyorum :S

Bir de nişancılıkta geçmek demek Vsde geçecek demek değil.Usopp Chu'yu Usopp Hammer ile yendi mesela.Yahut Luffy ile Skypiea'dan aldığı şeyler ile dövüşüyordu.Tek numarası nişanclık değil Usopp'un.Muhtemelen Yasopp'un da öyle.
Benle iddaaya mı girdin la, hiç hatırlamıyorum, öyle yan çizmek içinde söylemiyorum. Ben kaybedince ne yapacağım peki?

Bu arada beyaz ateş işi falan yatar, ortada açıklanmış bir üstünlük var. Akainu birde avantajı haki kullanmadan ateş olan Sabo'ya zarar verebilmesi, Sabo başka bir logia yese daha avantajlı olurdu. Amirallerin en büyük artıları zaten meyveleri, haki kullanmaları gerek kalmıyor, yıkıcılıkları çok yüksek ama karşısında meyvesiz ya da logia olmayan birileri sürekli koka falan yapıp kendilerini korumak zorundalar.

MDL_Roronoa

Ateş meyvesi ile uçulabiliyor değil mi ? Yoksa bir süreliğine havada mı kalıyorsun ?

Benle iddaaya mı girdin la, hiç hatırlamıyorum, öyle yan çizmek içinde söylemiyorum. Ben kaybedince ne yapacağım peki?

Bu arada beyaz ateş işi falan yatar, ortada açıklanmış bir üstünlük var. Akainu birde avantajı haki kullanmadan ateş olan Sabo'ya zarar verebilmesi, Sabo başka bir logia yese daha avantajlı olurdu. Amirallerin en büyük artıları zaten meyveleri, haki kullanmaları gerek kalmıyor, yıkıcılıkları çok yüksek ama karşısında meyvesiz ya da logia olmayan birileri sürekli koka falan yapıp kendilerini korumak zorundalar.
Tek taraflı bi laftı. :S Caesar tayfaya gelirse Luffy fanlığını bırakıyordum hatırlasana :/
Sonuçta güç olarak geçmiş olacak. Bence seri sonunda Yasopp'u geride bırakmış olacak. Sanji içinde bu geçerli. Eğer babası amiral seviyesiyse bilin ki seri sonu Sanji amiral seviyesini aşmış olacak.
Sonuç öyle değil işte .Bi vsde Yasopp aklını alır Usopp'un.Nişancılıkta geçer dediğim atıyorum bi hedefi vuran kazanır derler vuran ve kazanan Usopp olur.Ama bi vsde rakibine karşı sadece nişancılığını kullanmıyor Usopp.
Yasopp Shanks'ın 3lüsünde bi adam muhtemelen.Ama Usopp Luffy'nin belkide en güçsüz adamı.Hatta Oda böyle bişey söylüyordu galiba.Ben tam net bilmiyorum forumdaki arkadaşlar paylaşıyordu.Ama en güçsüzü olmasa bile bence Franky,Robin,Brook'dan güçsüz.

@gyjbsch
Niye la, siz ne görüyorsunuz bilmiyorum ama ben orada k. haki ile darbe alacağı yeri anlık tepki vererek b. haki ile koruyan bir kral görüyorum. :) 2 D. bir kutsala zor yetti.:D
Şimdi yine Dof konusunu uyandırmak istemiyorum ama yorumlamak isteyen şu kısmı Luffy'nin b.hakisi Dof'a taşmış falan diye bile yorumlar :D asdkasgd Neyse trolü geçersek cidden darbe alacağı yerleri iyi savunuyor.
MF'de çer çöp, Wb'yi delik deşik etti ama arenanın elit savaşçılar ayağını sürüyerek yürüyen Dof'a çizik atamadılar.:D Wb-Dofy kıyaslamıyorum.
Klon Dofy'de daha mağarada Luffy'yi çizecekti hatırlarsan, Abdullah ve Jet kurtarmıştı.:D
Şuradaki iki kısım da yanlış olmuş. İkisinin yeri değişmeli sanırım.

Luffy çok iyi haki öğretir. Sokakta açık dondurmayı çikolataya banıyorlar ya aha öyle işte der.

Tek taraflı bi laftı. :S Caesar tayfaya gelirse Luffy fanlığını bırakıyordum hatırlasana :/

Sonuç öyle değil işte .Bi vsde Yasopp aklını alır Usopp'un.Nişancılıkta geçer dediğim atıyorum bi hedefi vuran kazanır derler vuran ve kazanan Usopp olur.Ama bi vsde rakibine karşı sadece nişancılığını kullanmıyor Usopp.
Yasopp Shanks'ın 3lüsünde bi adam muhtemelen.Ama Usopp Luffy'nin belkide en güçsüz adamı.Hatta Oda böyle bişey söylüyordu galiba.Ben tam net bilmiyorum forumdaki arkadaşlar paylaşıyordu.Ama en güçsüzü olmasa bile bence Franky,Robin,Brook'dan güçsüz.
Ya sana demek istediğim Usopp'u çok eziyorsunuz bu adam babasını sollayacak seri sonunda manga/anime'nin mantığı budur. İşlenen nesin eski nesli geride bırakır ve en güçlü olur. Bu Onepiece için de geçerli Novalar tanıtılırken bile bu söylendi.Şimdi Yonkou güçlü falan diyorlar ileri de Law,Kid,Luffy bunları aşmış olacak. Yani bu nesil gelmiş geçmiş en iyisi olacak bu bizim tayfa içinde geçerli.
Aynen 2007'de söylenmiş bir şey ama o zaman dediği şeyi şimdi değiştirebilir gayet normal adama haki bile açtırdı.

C.C eğer Lufy-Big Mom ittifakı olmazsa tayfaya kesin katılacaktır, zorlada olsa sürekli iyi şeyler yapıyor. Vinsmoke ailesi koruması altına da girebilir, böylece Wg'nin eline düşmez.

Daha dün atmıştım bunu, çok hızlı ilerliyor genel tartışma.:D

"Usopp tayfanın en zayıfı olmuş ve olmaya devam edecektir." ONE PIECE 10th Treasures (2007)

"Usopp güçlü biri olmadığından okuyucular onu kendilerine yakın hissediyorlar."ONE PIECE 10th Treasures (200

Carrot eğer tayfaya gelirse K.K tayfası seviye atlar, ileride amiral seviyesi olacağı bariz. En tatlı amiral seviyesi canlı olacaktır.:D
@gyjbsch
Şimdi yine Dof konusunu uyandırmak istemiyorum ama yorumlamak isteyen şu kısmı Luffy'nin b.hakisi Dof'a taşmış falan diye bile yorumlar :D asdkasgd Neyse trolü geçersek cidden darbe alacağı yerleri iyi savunuyor.
Şuradaki iki kısım da yanlış olmuş. İkisinin yeri değişmeli sanırım.

Luffy çok iyi haki öğretir. Sokakta açık dondurmayı çikolataya banıyorlar ya aha öyle işte der.
Hahaa aynen öyle öğretir, dedesi gibi aklı basmıyor böyle şeylere. Garp buna eğitim vermiş bu öldürmeye çalıştı sanmış.:D Gerçi kızla erkeğin ayrımını yapmayı bilmeyen Goku'nun kaç tane çocuğu oldu.

Spoiler kısmı ise serini güzelliği herkes aynı olaya farklı bir açıdan bakabiliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık