Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Mihawk

Adamın bacak gitmiş. Aralarındaki tek ortak düşünce savaşın galibinin Akainu olduğudur. Bunun dışında bir senaryo düşünmüyorum.

Akainu koskoca Gorousei'e yalan söyledi yani ; ''O aptal Denizcileri çoktan bıraktı, ne yaptığı bizi ilgilendirmez.'' diyerek ?

Ben bunları daha öncede yazdım ama okuyan olmamış galiba, teori varsa bunun mantığını oturtun, Akainu bariz şekilde Aokiji ile bizim alakamız kalmadı diyor Gorousei'e, hangi Gorousei, Denizcilerin üssü olan onlara emir verebilen Gorousei, şimdi bunlar Aokiji'yi düşman olarak görecek, ve Aokiji ile bir yerde hükümet güçleri karşılaşırsa düşmanca yaklaşacak. Bunun sonuçları var, Akainu ile arasında böyle bir şey olsa, o lafı Gorousei'e etmez, olayın aslını anlatırdı. Bilmem anlatabildim mi.
Mantık ara diyene bak..Ajan olduğunu istersen gazetede yayınlasın. Biri jinbeinin gazeteden okuduğu haberi kanıt olarak gösteriyor diğeri de neden akainu bu bizim ajanımız demedi diyor.. EEE ozaman ajan olmanın ne anlamı kaldı ? Kendi aralarında anlaşmışlar 3. birinin öğrenmesinin ne anlamı var. Koskoca filo amirali o moruklara demeden birşey yapamaz mı yani???

Mantık ara diyene bak..Ajan olduğunu istersen gazetede yayınlasın. Biri jinbeinin gazeteden okuduğu haberi kanıt olarak gösteriyor diğeri de neden akainu bu bizim ajanımız demedi diyor.. EEE ozaman ajan olmanın ne anlamı kaldı ? Kendi aralarında anlaşmışlar 3. birinin öğrenmesinin ne anlamı var. Koskoca filo amirali o moruklara demeden birşey yapamaz mı yani???
O moruklar dünyayı yönetiyor yalnız :D

Ek: Eğer Akainu böyle bir şey yaptıysa; Akainu = Zoro, Aokiji = Sanji.

Sonuçta onlardan emir alıyor. En azından bir soru sorulduğunda cevabını doğru dürüst vermesi lazım. Bu meseleyi Gorousei'lerden gizleme amacı ne olabilir?
Birsey soracam sana Sengokunun Roci meselesinii Garptan saklama nedeni neydi? Garpa güvenmediği için mi?

Doflamingonun Vergo meselesini Rocinanteden saklaması yada?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık