Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Roronoa Zoro

Bi' ara da şey vardı, Sanji ile Zoro eşit güçte, evet evet böyle bi' şey vardı

@Erkan12 diğer genel tartışma başlığında mantık kullanarak birşey yazın aokiji nefret ettiği akauniye ajanlık yapmaz demişsin..

Aokiji nefret etmıyordu adamdan sadece onun altında çalışmak istemiyordu. Yoksa marıne fordda gayet adaleti sağlamak için birlikte savaştılar. Örnek istiyorsan jinbeinin akainudan kaçamasını engellemek için denizi dondurması gibi..

Aokijinin neden denizcilerin ajanı oldugunu düşünmemi soruryorsan eğer '' ben hala aynı kişiyim smoker '' demesi ve binlerce yıldır bulunmayan baltigo adasının karasakal korsanlarıyla aynı anda bulunması benım için yeterli . ha illa aokiji değildir ama ben aokiji olduğunu düşünüyrum..

Akainu aokijiyi yendıkten sonra '' madem benımle çalışmak istemıyorsun sana karasakalı bırakıyorum onla sen ilgilen demiştir. buda kabul etmiştir. Akainudan emir almaz böylece ama adalet duygusu oldugu için karasakalın yaptıklarını karargaha bildiriyor..

Yoksa sizin dediğiniz gbi nefret ediyorsa allah akainununda marinenınde belasını versin diyorsa neden punkhazardda smokera'' karargahı uyar çok büyük bi tehtid altındalar'' felan desinki??? Siz akainuyla kavga etti diye herşeyi silip attı kesin devrimci oldu diyorsunuz da devrimcilerle alakalı tek bir sempatisi yada Denizciler hakkında tek bir nefret soylemini duydunuz mu adamın ?

@Erkan12 diğer genel tartışma başlığında mantık kullanarak birşey yazın aokiji nefret ettiği akauniye ajanlık yapmaz demişsin..

Aokiji nefret etmıyordu adamdan sadece onun altında çalışmak istemiyordu. Yoksa marıne fordda gayet adaleti sağlamak için birlikte savaştılar. Örnek istiyorsan jinbeinin akainudan kaçamasını engellemek için denizi dondurması gibi..

Aokijinin neden denizcilerin ajanı oldugunu düşünmemi soruryorsan eğer '' ben hala aynı kişiyim smoker '' demesi ve binlerce yıldır bulunmayan baltigo adasının karasakal korsanlarıyla aynı anda bulunması benım için yeterli . ha illa aokiji değildir ama ben aokiji olduğunu düşünüyrum..

Akainu aokijiyi yendıkten sonra '' madem benımle çalışmak istemıyorsun sana karasakalı bırakıyorum onla sen ilgilen demiştir. buda kabul etmiştir. Akainudan emir almaz böylece ama adalet duygusu oldugu için karasakalın yaptıklarını karargaha bildiriyor..

Yoksa sizin dediğiniz gbi nefret ediyorsa allah akainununda marinenınde belasını versin diyorsa neden punkhazardda smokera'' karargahı uyar çok büyük bi tehtid altındalar'' felan desinki??? Siz akainuyla kavga etti diye herşeyi silip attı kesin devrimci oldu diyorsunuz da devrimcilerle alakalı tek bir sempatisi yada Denizciler hakkında tek bir nefret soylemini duydunuz mu adamın ?
Akainu koskoca Gorousei'e yalan söyledi yani ; ''O aptal Denizcileri çoktan bıraktı, ne yaptığı bizi ilgilendirmez.'' diyerek ?

Ben bunları daha öncede yazdım ama okuyan olmamış galiba, teori varsa bunun mantığını oturtun, Akainu bariz şekilde Aokiji ile bizim alakamız kalmadı diyor Gorousei'e, hangi Gorousei, Denizcilerin üssü olan onlara emir verebilen Gorousei, şimdi bunlar Aokiji'yi düşman olarak görecek, ve Aokiji ile bir yerde hükümet güçleri karşılaşırsa düşmanca yaklaşacak. Bunun sonuçları var, Akainu ile arasında böyle bir şey olsa, o lafı Gorousei'e etmez, olayın aslını anlatırdı. Bilmem anlatabildim mi.

@Erkan12 gayette yalan söylemiş olabilir.Benim yüksek bulduğum bi ihtimal şahsen Sakazuki-Aokiji ortaklığı.
Gorousei'e (rütbece üssün olan birisine) yalan söylemek, bildiğin görevini suistimal etmek ve suç işlemektir. Akainu gibi disiplinli ve mutlak adalete kafayı takık birisi böyle bir işe girme ihtimali yüzde kaçtır sen söyle.

Gorousei'e (rütbece üssün olan birisine) yalan söylemek, bildiğin görevini suistimal etmek ve suç işlemektir. Akainu gibi disiplinli ve mutlak adalete kafayı takık birisi böyle bir işe girme ihtimali yüzde kaçtır sen söyle.
Yüzdesi önemli değil ben zaten Akainu-Aokiji kesin böyle yapmıştır demiyorum.Ama bu konuda olmasını beklediğim şeylerin başında geliyor.Akainu'nun böyle bişey yapması mutlak adaletini zedeler mi ki?

Bir de şu var.Akainu Aokiji ile birlikte goroseiyi kandırsa Gorosei Aokiji'yi düşman olarak görür demişsin.Şimdi 2 şey sayayım.Birincisi bildiğin gibi Aokiji tek değil.Yanında Teach de var.Yani güvende diyebiliriz onun için.İkinci olarak hadi diyelim ki Aokiji tek.Kutsallar denizcilerin ardından iş çevirirken denizciler Dof'u düşman olarak görür demiş mi?Ya Fujitora gidip ümüğünü sıkaydı Dof'un.Tersi de olabilirdi.Kutsallar bunu düşünmüş mü?

Bence de Aokiji ajan falan değildir sadece kendi yolunu takip ediyor artık. Punk Hazard'da Smoker ile konuşmasından bunu çıkartıyorum. Hala adalete inanıyor ve uygulamaya çalışıyor ama kendi yöntemleriyle. Zaten denizcilerden ayrılınca her şeyi daha net görmeye başladığını belirtmişti. Smoker'ın da bir sözü var bunla ilgili: Adalet nerede durduğuna göre değişir.. gibi bir şeydi. Aokiji'yi destekliyorum :) Severim kendisini, tabi Jaguar D. Saul'e yaptığı gibi fiiller üzücü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık