Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Lawı gomdugum falan yok adam canavar sadece zoronun da o kalibrede oldugunu soyluyorum ne var ki bunda onumuzdeki sayi degilki kaidou vs si su anki hallerini kistas alayim.
Kardeş ben senin resme dikkat etmeden yazdım.Kusura bakma haklısın Luffy-Law-Kid-Zoro aynı kalibrenin adamları.Shabondy'de Zoro'yu yanlarına çizmemesi mangakanın sıvaması bunun başka bir açıklaması yok.

Onu diyen biziz.En yaşlılardan.Görmüş geçirmiş.Ciddiye alın almayın mangaka ne yazdı hangi karakterden gösterdi önemli olan bu.
Kaldı ki Kizaru'nun belki de en ciddi olduğu sahne oydu. "Wb'nin gençliğini anımsatıyor." Kizaru gibi birisinden böyle bir cümlenin çıkması tosuncuk için çok büyük bir iltifat aslında.

İyi de kaido denilen adam luffynin arzuladığı mevkide değil ki.Bu mantıkla lawın da dofta yardım etmesi hakaret olması lazım çünkü luffy lawı da nakama olarak görüyor.Hatta tam tersi lawın yenmek için o kadar uğraştığı adamla luffy gidiyor savaşıyor bu da lawa hakaret olmuyor mu.Tayfa elemanı için gururunu hiçe sayan adam la luffy yeri geldiğin de tayfasıyla birlikte savaşması gerektiğinin farkına varacak biri.
Law ile Luffy ittifak yaptı. İkisi ittifakın başı. Zoro ve Sanji'nin ise kaptanı. Arada kıdem olarak fark var.
Kaido Luffy'nin KK'likteki rakibi. Onu yenip KK'liğe yaklaşacak. Gidip kendinden rütbece düşük adamlarla yener mi?

Birbirlerinin hayallerine saygıları var. Luffy ölür gene de karışmazlar. Aralarındaki ilişki böyle. Zoro bekler. Luffy ölür. Gider gömer Luffy'yi Sanji ile birlikte.

Ama Luffy yerde hareketsiz yatsa gider korur.
Kaido'ya birlikte dalmaları demek Mihawk'ı da birlikte yenmeleri demek. Bana göre imkansız. Sen istediğini düşünebilirsin ama mangaka'nın bunu böyle çizmeyeceğinden EMİNİM.

Kardeş ben senin resme dikkat etmeden yazdım.Kusura bakma haklısın Luffy-Law-Kid-Zoro aynı kalibrenin adamları.Shabondy'de Zoro'yu yanlarına çizmemesi mangakanın sıvaması bunun başka bir açıklaması yok.
Bu kadar sert yapmana gerek yok.Imali laflar falan gereksiz yani.Ayni seviye yada ona yakin olmasa zoro supernovada olmazdi sanji nova degil diye nova seviyesi olamayacak bir kaide yok.Dedigim gibi su anki seviyelerinden bahsetmemistim seviye tartismalari

Dofu yenilişi beni tatmin etmemişti zaten mesele yenilisinden ziyade nasil yenildigiydi.O dovus kurgusu o adam icin yeterli degildi bana kalirsa.
Marineford dan sonra en cok sacmaladigi arcti zaten bence. Lawa ozel durum cizdi ama ana karakterini arka planda tutamiyacagi icin toparlayamadi. 3 karakterinde okuyucunun gozunde dusmesine neden oldu :of: Simdi herkes bir tarafindan tutup kendine yoruyor olaylari ezmek isteyende ayni sahnelerden sayfa atiyor ovmek isteyende karmasa var.

Marineford dan sonra en cok sacmaladigi arcti zaten bence. Lawa ozel durum cizdi ama ana karakterini arka planda tutamiyacagi icin toparlayamadi. 3 karakterinde okuyucunun gozunde dusmesine neden oldu :of: Simdi herkes bir tarafindan tutup kendine yoruyor olaylari ezmek isteyende ayni sahnelerden sayfa atiyor ovmek isteyende karmasa var.
Lawla luffye sov yaptirayim derken dofa sahne birakmadi.Daha guzel seyler cikarabilirdi.

Ileride power up falan gelirse yenebilir ama suan ki haliyle yenerse cok sacma olur bence.Benim gozumde luffy'nin suan ki en yuksek gucu dof'un karsisindaki halidir.Ha baska gostermedigi teknikleri var denilirse olabilir ama totalde fazla etkileyecegini sanmam.Normalde Dofun karsisinda ki halinden daha gucluyse bu da Oda'nin ayibi yada sivamasi olur.Tamam BAA ve Punk hazard olaylari ornek verilebilir buralarda da g4 kullanmadi diye ama oralarda isler biraz daha degisikti.Zaman ve alan sikintisi vardi.Dof dovusunde ise baya normal vs yasandi.Kac saat dovustu adamlar.Eger baya farkedecek gucu teknigi falan varsa niye saklasin bu adam.Dedigim gibi suan ki halleriyle kapisirlarsa bize gosterilenler kadariyla luffy kaido karsisinda sadece bi sure varlik gosterebilir.Sonrasinda kendini savunamaz bile bence
Ben de şu an ki gücünün yeterli olacağını düşünmüyorum zaten hacı. Ama teknik olayları felan olsun. Vs sırasında haki aşma olayı felan olsun olabilir gibi. Bekleyip göreceğiz artık. Ama net konuşmanın ben manası olmadığını söylüyorum. Sadece net konuşmamak lazım ona değiniyorum.

Bu kadar sert yapmana gerek yok.Imali laflar falan gereksiz yani.Ayni seviye yada ona yakin olmasa zoro supernovada olmazdi sanji nova degil diye nova seviyesi olamayacak bir kaide yok.Dedigim gibi su anki seviyelerinden bahsetmemistim seviye tartismalari
Yani Bege,Bonney,Urouge Luffy ile aynı seviyeler ya da yakınlar öyle mi ?

Law ile Luffy ittifak yaptı. İkisi ittifakın başı. Zoro ve Sanji'nin ise kaptanı. Arada kıdem olarak fark var.
Kaido Luffy'nin KK'likteki rakibi. Onu yenip KK'liğe yaklaşacak. Gidip kendinden rütbece düşük adamlarla yener mi?

Birbirlerinin hayallerine saygıları var. Luffy ölür gene de karışmazlar. Aralarındaki ilişki böyle. Zoro bekler. Luffy ölür. Gider gömer Luffy'yi Sanji ile birlikte.

Ama Luffy yerde hareketsiz yatsa gider korur.
Kaido'ya birlikte dalmaları demek Mihawk'ı da birlikte yenmeleri demek. Bana göre imkansız. Sen istediğini düşünebilirsin ama mangaka'nın bunu böyle çizmeyeceğinden EMİNİM.
Ben sana ne soylesem boş.Son kelimenden sonra.Olabiliteden bahsetmistim zaten yoksa oyle bir sahne cikarsa cok guzel olur dedim.Oyle dusununce sende haklisin.

Yani Bege,Bonney,Urouge Luffy ile aynı seviyeler ya da yakınlar öyle mi ?
Degiller ama zoroyla da esit degil.Netlestireyim en iyisi kendi gorusumu.
Luffy Kid law Drake zoro apoo hawkins killer
Onceki yazimda zoro icin law drake seviyesi veya ona yakin demistim bakabilirsin.
Kiddin yaninda ittifak toplanirken killer da vardi onu da hatirlatayim kaptan olan hawkins ve apooyla birlikte ayni masadaydi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık