Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

330 milyonluk adamı gözünü kırpmadan harcayan adam alabilir tabii niye alamasın.Adam diyor elmas kadar sert ama kurtaramadı yine de kendini.

Bege Sanji'ye ayarı vereceği kadar verdi zaten.Kaptanın gibi en kötü jenerasyondanım ben yerini bil dedi resmen.Aileden yeni teknik kapmazsa biraz zor kazanır.Novaları fazla küçümsüyorsunuz.Her biri güçlü aralarında çok fark yok luffy hariç.

330 milyonluk adamı gözünü kırpmadan harcayan adam alabilir tabii niye alamasın.Adam diyor elmas kadar sert ama kurtaramadı yine de kendini.

Bege Sanji'ye ayarı vereceği kadar verdi zaten.Kaptanın gibi en kötü jenerasyondanım ben yerini bil dedi resmen.Aileden yeni teknik kapmazsa biraz zor kazanır.Novaları fazla küçümsüyorsunuz.Her biri güçlü aralarında çok fark yok luffy hariç.
30 sayfa tartıştık bunu. Konusu var. Aynı şeyi milyar kere anlattım, eğer istersen oradan okursun. İşte tam bu yüzden yav he he. :(

Luffy yle kaido arasinda fazla fark yok daha öcede dedim reyligh den egtim aldi
dünyanin en güclü admin sag kolu en güclü nasil bi sey yakindan gören adamdan.
daha ne diyim.

Younkolar amiraller fazla abartiliyo nedense.

30 sayfa tartıştık bunu. Konusu var. Aynı şeyi milyar kere anlattım, eğer istersen oradan okursun. İşte tam bu yüzden yav he he. :(
Şu saatte 30 sayfa nasıl okuyayım.
Pekoms Zoro'dan biraz daha güçsüzdür muhtemelen kimse güçsüz diyemez bu adama.Bege bunu öyle yada böyle indirdi.Sanji'ye de aynısını yapamaması için bir sebep yok.Zor bir dövüş olur o ayrı.Nekodan çekiniyor ama Sanji'den çekinmediği ortada.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık