Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Meyve kullanıcısnın ölmesi gerekiyor. Bonneyle gemi alcaklardı niye öldürsünler kızı? Zaten daha önce meyve çalmış biliyor demek ki. Ha aksi durum söz konusuysa lafım yok niye amiralle savaşsın? Ama gözüken durumda kaçması yememesinden başka birşey değil.

Dragonun ifşa olan adasını koruması için bir sebep söyler misin? O adanın gizli olması dışında ne değeri var ki?
Magu Magu için Teach'in adamlarını ölüm tehlikesine atması mantıklı geliyor da neden Dragon'un gücümüz yetmez kaçalım demesi mantıklı gelmiyor?

Adam yanına 3-5 adam alıp gelmiş tek başına. Yanında başka amiral yok bişi yok hani alabilmen gerek.
Dünyanın en güçlü adamı denilen şahsı İzmir gevreğine çevirirken yanında birisi yoktu bu adamın. Potansiyel olarak bir Yonkodan aşşağısının pek kesmeyeceği bir tip. Meyvesi için de öldürmek gerekiyorsa akıllı bir adam bu riski almaz.

Yıllardır bulunduğun karargahta bölge üstünlüğüne,savunma üstünlüğüne çok yüksek ihtimalle sayı üstünlüğüne sahipken bırakıp gitmenin Teach konusundan korkma açısından eksiği yok fazlası vardır.

Dünyanın en güçlü adamı denilen şahsı İzmir gevreğine çevirirken yanında birisi yoktu bu adamın. Potansiyel olarak bir Yonkodan aşşağısının pek kesmeyeceği bir tip. Meyvesi için de öldürmek gerekiyorsa akıllı bir adam bu riski almaz.

Yıllardır bulunduğun karargahta bölge üstünlüğüne,savunma üstünlüğüne çok yüksek ihtimalle sayı üstünlüğüne sahipken bırakıp gitmenin Teach konusundan korkma açısından eksiği yok fazlası vardır.
Akainu hayvan gibi herif ona lafım yok ama sen bütün tayfanla korkuyorsan bu adamdan sıkıntı vardır bence. Marco sindirilmiş tayfasıyla daha yürekliydi.

Biri bana şu karargahın önemini bir anlatsana da bende öğrensem ya. İfşa olmuş ada duyan gelcek oraya o saatten sonra. Durmanında savunmanında anlamı yok.

Ha şöyle yola gel.:a:Villain candır yahu.
Başlangıcı Kaido ile yapabilirsin.
Kaidoyu seviyorum zaten orjinal bir karakter :D Kırıklığı beni benden aldı manyak herif :D İlk çıktığı anda daha iyiydi gerçi ama olsun.

Akainu hayvan gibi herif ona lafım yok ama sen bütün tayfanla korkuyorsan bu adamdan sıkıntı vardır bence. Marco sindirilmiş tayfasıyla daha yürekliydi.

Biri bana şu karargahın önemini bir anlatsana da bende öğrensem ya. İfşa olmuş ada duyan gelcek oraya o saatten sonra. Durmanında savunmanında anlamı yok.

Kaidoyu seviyorum zaten orjinal bir karakter :D Kırıklığı beni benden aldı manyak herif :D İlk çıktığı anda daha iyiydi gerçi ama olsun.
Objektifliğin o'su bile yok yorumunda. Birinde tayfasından birilerini kaybetme ihtimali olduğu için geri çekilen birisi varken.

Diğer tarafta kendi evinde bulunan tüm komutanlarını toplantıya çağırmış birisi var. Sen Teach'a korkak diyorsan Dragona da demen lazım. Geri çekilme durumlarında neredeyse hiç bir fark yok.

karolla

Amiral kılını kıpırdatmadan zoroyu yerin dibine sokuyor. Az sinirlenince luffyi Allahın dağına yolluyor. Diğeri eli cebinde luffy ve lawın ıkınarak yardım alarak geçtiği dofa posta koyuyor. Dof gık diyemiyor.

Sorsan law luffy kid dalsa 1 amiral alır :p Hıhı alır. Sabo ile bile ciddi ciddi dövüşmeyen bir amiral saboyu bu kadar yordu logia olmasına rağmen.

The bomb is here :D

Amiral kılını kıpırdatmadan zoroyu yerin dibine sokuyor. Az sinirlenince luffyi Allahın dağına yolluyor. Diğeri eli cebinde luffy ve lawın ıkınarak yardım alarak geçtiği dofa posta koyuyor. Dof gık diyemiyor.

Sorsan law luffy kid dalsa 1 amiral alır :p Hıhı alır. Sabo ile bile ciddi ciddi dövüşmeyen bir amiral saboyu bu kadar yordu logia olmasına rağmen.

The bomb is here :D
Adamların kafada nasıl bir amiral imajı varsa artık sorsan Luffy tek başına amiral alır,onunla denk Law ve Kid eklenince Yonko alamazlar ama.Garip cidden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık