Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Bak bunu iyi hatırlattın. cidden kaçmaz bu salak oğlan artık. Ace gibi ölmesin de bu yüzden. :(
Fujiden de kaçmadı ki zaten.Millet zorla kaçırdı bu da üstelemedi.Fuji de halkı görünce kovalamadı.Kovalasa hadi bana eyvallah diyesi yoktu luffynin.Uzun bir süre dövüşüp indirmeye niyetliydi.Tabii ciddi bir dövüş olursa ki o da olmadı.Adamla dalga geçti saldırdığı yerleri söyledi falan...

Peki luffy gear 5 açtı kaidouya zarar verebildi diyelim. Kaidou luffye zarar veremez mi? 1 kere vursa yarısı boşa gider.
Luffye birşey olmaz eskisi gibi.Artık hem lastik hemde hakiyle korunuyor.G4 açınca zaten top gibi zıplıyor darbelerden hiç etkilenmiyor.Yırtar bir şekilde.Aslında Kaido tam onun rakibi.Balyozu indirince bir zamanlar Alvida dövüşündeki gibi olur işte.Haki yüzünden zorlanır ama hakiyle de kendini korur.Lastik falan derken bir şekilde ölmeden atlatır bilinci yerinde kalır.

karolla

2 yıl önce ezikken bile MF'de amirallerden falan o kadar darbe alan Luffy Kaido'nun bir vuruşuna mı gidecek?
Ne darbesi aldı yav. 1 tane suratına tekme aldı. Aokiji omzuna bir şey batırdı. İstese kizaru lazerle kalbini deler çöp gibi kenara atardı. Aokiji kalbini delerdi. Jinbei olmasa zaten akainu tek atmıştı.

@Millennium Wizard Luffynin süresiz tekniği yok. Hakisi bitene kadar darbe almasa da sonraki ilk saldırıda tek yer. Hodynin ısırığına gidiyordu adam :D

Ne darbesi aldı yav. 1 tane suratına tekme aldı. Aokiji omzuna bir şey batırdı. İstese kizaru lazerle kalbini deler çöp gibi kenara atardı. Aokiji kalbini delerdi. Jinbei olmasa zaten akainu tek atmıştı.
Sengoku'nun buda formunda abanarak vurması falan da var.

E tamam işte. Şimdi Kaido'nun bir vuruşuna giden Luffy'nin 2 sene önceki halini düşün. O haline amiralin tek değil yarım atması lazımdı senin mantıkla. So what?

Yok kaçış yok. Yenilirler kendilerini toparlarlar gider dalarlar yine. Kaçış olayı olmaz. Hele ki Luffy'e Fuji karşısında söylettiklerinden sonra. Kaçış işi yaş bundan sonra bence.
Kaido'da bir şeyler açacağı için bizimkinin haki olarak aşması lazım.:D
Kaido çöp ya :D
Beyni olmayan adamın fiziki gücü yüksek olsa ne olacak..Luffy duman eder. Luffy'nin savaş zekası seride başka kimsede yok hem.
En güçlü 2 yonkounun BB ve Shanks olduğunu düşünüyordum, Kaido'nun tanıtımına ve gösterilmesine rağmen hala öyle düşünüyorum.

Ace'ye ne olmuş Kral adamdı, anasına babasına sövülürken kaçıp gidemedi diye mi bütün bunlar :artiz:
Oraya sokme beni şimdi. Babası onun kurtulması için hayatını vermişken iki tahrike gelip gitti kendini öldürttü saygısız salak.

Rayleigh aşılamış. Luffy sonuna da gerçek Korsanlar Kralı böyle yapardı diyor. Bu saatten sonra kaçış işi yaş duruyor. Gücü yetmeme olayı da bahane olamaz. Bunun için gerekli güç içlerinde.(haki) Ya dediğin gibi yenilirler bir şekilde hayatta kalırlar.(Oluyor olmuyor değil. Marco olayı gibi...) Ya da yenecekler hacı.
En azından arkadaşlarının hatırı için kaçabilir yine. Ya da arkadaşları onu uzaklaştırır. Salak malak ama Ace kadar sazan değil. En azından arkadaşlarının lafına saygı gösteriyor.

Fujiden de kaçmadı ki zaten.Millet zorla kaçırdı bu da üstelemedi.Fuji de halkı görünce kovalamadı.Kovalasa hadi bana eyvallah diyesi yoktu luffynin.Uzun bir süre dövüşüp indirmeye niyetliydi.Tabii ciddi bir dövüş olursa ki o da olmadı.Adamla dalga geçti saldırdığı yerleri söyledi falan...
Biz de kaçmadı diyoruz zaten.

Luffy ve Zoro için güzel geçecek diye düşünüyorum muhtemelen göstermedikleri güçleri+yeni öğrendikleri üzerine birde dövüş esnasında sınırlarını aşacaklar.
Mantıksız falan da olmaz bence sonuçta Dof=Amiral olarak düşünürsek ki aşşağı yukarı öyle, yazdıklarımızın tamamını göz önüne alırsak Yonkou'da inebilir.
Mantıksız olmaz hacı. Bu adamlar hakiyi bilmiyorken bile bir şekilde aştılar kendilerini. (Vs sırasında teknik bulmaları ve bana göre istemsiz haki kullanmaları bile örnektir.) Durum böyleyken 2 yıl kapsamlı bir eğitim alıp yeterli olmayacaklarını düşündükleri bir yola çıkmazlar. Her şeyi geçtim başta Rayleigh Luffy'i salmazdı. Rayleigh'nin Luffy'e söylediği söz git Zirveye çık. O da demek o ara Luffy'den emin yapabileceğini düşünüyor ki bu şekilde konuşuyor. Tabi illa ki sürprizler olacak. Çok zor duruma düşecekler, ölümden dönecekler.

Arkadaslar, bi sorum var.
Seriide günlerce süren savaslar oldu, Ace vs Jinbei, Akainu vs Aokiji. Luffy'nin hiç öyle uzun süren savasları olmadı, bir gün bile süren yok yani. Sizce Luffy'nin günlerce savastığı birisi olur mu? O kişi kim olur? Ne zaman olur? :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık