Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Bunu görmemiştim. Beni hayal kırıklığına uğrattın. :(
Harbi adam değil ama gücüne kimse bi laf edemez. Nw girdikten beri her yerde adamın ismi yankılanıyo. Amiral bi rütbeyi defalarca retdetmiş, Roger ile bire bir savaşmış ve bunları saf hakiyle yapmış serinin en güçlü 3 karakterinden birisi. Tabi genç hali için konuşuyorum.

Salaklığı yüzünden öldü. Seride aradan çekilmesi gereken karakterlerden biriydi Luffy için.

:( Garp'ı sevmek için bir sebep göster bana dono.
Ben göstereyim. :(
Babasız, kimsesiz çocuğa kol kanat açtı. Devlet dairesine sokacaktı. Memur yapacaktı gitti babası gibi hırsız, uğursuz oldu. :( Bu şeker gibi adamın ne suçu var? :(

Salaklığı yüzünden öldü. Seride aradan çekilmesi gereken karakterlerden biriydi Luffy için.

:( Garp'ı sevmek için bir sebep göster bana dono.
İyi yürekli, masumların yanında, hoşgörülü, komik, vefalı, sadık... :(

Harbi adam değil ama gücüne kimse bi laf edemez. Nw girdikten beri her yerde adamın ismi yankılanıyo. Amiral bi rütbeyi defalarca retdetmiş, Roger ile bire bir savaşmış ve bunları saf hakiyle yapmış serinin en güçlü 3 karakterinden birisi. Tabi genç hali için konuşuyorum.
Gücünü inkar edenleri zaten hiç dikkate almıyorum gördüğün üzere, boşa laf salatası olur onlarla tartışmak. Sevmemek için sebepler olabilir, sevilmeyebilir. Bu tartışılır işte. :(

İyi yürekli, masumların yanında, hoşgörülü, komik, vefalı, sadık... :(

Gücünü inkar edenleri zaten hiç dikkate almıyorum gördüğün üzere, boşa laf salatası olur onlarla tartışmak. Sevmemek için sebepler olabilir, sevilmeyebilir. Bu tartışılır işte. :(
Gücünü inkar eden yok.Gençliğinde 3. sırada geliyordu.Şimdi ise gençliğindeki kadar güçlü değildir.Rayleigh ve Chinjao gibi.Daha ne diyelim illa en tepeye mi yerleştirmemiz lazım bu adamı sizin tatmin olmanız için.

Gücünü inkar eden yok.Gençliğinde 3. sırada geliyordu.Şimdi ise gençliğindeki kadar güçlü değildir.Rayleigh ve Chinjao gibi.Daha ne diyelim illa en tepeye mi yerleştirmemiz lazım bu adamı sizin tatmin olmanız için.
Zamanında amiral bile etmez diyen adamdın, astları onla dalga geçiyor falan diyordun yanlış çevirilere kanıp. :(
Onlar yalan olunca da şimdi muhteşem üçlü arasında son sıraya koyuyorsun, yaşlı falan diyerek. Onun yaşlılığı olunca gücü etkilenip amiral seviyesine çekebiliyorsun hemen, ama hem yaşlı hem hasta WB'yi rahatlıkla amiral üstü görüyorsun. Sonra da gel beni ciddiye al diyorsun. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 133)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık