Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Enies Lobby'de tayfanın yaptığı hatta onlardan çok luffynin yaptıklarından bahsediyorum.

Dünkü velet ama bu adamlar gelişiyor sürekli.Hep öyle mi kalacaklar yerlerinde sayarak sanıyorsunuz.Adamların seride yer alma mantıklarına aykırı.Sizin bu mantığınıza göre bu adamlar sittin sene amiral alamazlar tek başlarına. :D Ama öyle mi olacak.

Luffy Jack'i indirmeyecek mi gerektiği takdirde indirecek.Kid'in bunu yapamaması için bir sebep var mı ?
Luffy ile eş gelişim göstermesi lazım olduğu için yok.Eh sağ kola bunu yapabilecek kapasitede olan bir adam için amiral neden uzak olsun.Şansı baya baya var.
Yok. Aslında demek istediğim o değildi. Luffy savaşırken nasıl kendini aşabiliyorsa karşısındaki kişi de o savaş sırasında kendini aşabilir bence. Sırf bizimkiler için bu terimi kullanmayı uygun bulmadım sadece.

Onun dışında Luffy bir süre sonra Issho ile vs atsa kazanma şansı var bana görede. Fakat diğer 3'lü gerek meyveleri gerek hakileri gerekse dayanıklılıkları bakımından çok farklılar. Hatta filo amirali olmuş Sakazuki ise Yonkou ile çarpışabilir(kazanır demiyorum ama bildiğin dövüşür bence).

O zamanki Shiki epey güçlü küçümsememek gerek.Meyvenin yanı sıra ayaklar sağlam ve 2 kılıç birden kullanıyor.Benim hayalim şöyle.

2 kılıç ile Garp'ı zorlanarak tutar.O sırada da Sengoku yolladığı gemileri falan ikiye ayırır Buda haliyle.Ancak bu adam bu ikisinden biriyle kafa kafaya dövüşmüştür diğeri araya girmediği takdirde.Birini meyveyle oyalayıp diğerini kılıçlar ile bloklamıştır.Haliyle bunu bir süre sürdürebilir.Meyve saldırıları oyalamada yetersiz kalıp Garpta biraz bastırınca geri çekilir.Sonra ikisi birden üstüne gelince de malum sonuç.

Neymiş görünen size kalsa Garp kadar hızlı bi adam ve Sengoku gibi meyve sahi eleman bıraktı Shiki HQ'nun yarısını yıktı daha sonra dediler ki yeter yıkma low falan filan... oldu o zaman biz gidelim.
Adam uçuyor
Adam uçuruyor
Adam şekil şemal bile veriyor

Şimdi bu güçler ve adanın yarısının yıkılmasını bağdaştır ve bir çıkarım yap. Hadi, başarabilirsin bence. : )

Çok güzel dayanakların var lô.
Tabi lan, ikisinin de ejderha dövmesi var, hem de benzer.

La en fazla 2 arc sonra Yonkou arca girilecek farkındasınız değil mi? Hatta yavaştan girildi bile." Vs four Emperors" Şöyle bir ortamda hala 3 nova amiral etmez, 5 tanesi telef olur, 8'i yolda kaybolur bla bla bla. Amirallerin artık dokunulmaz olmaktan çıktığını ne zaman idrak edeceksiniz acaba? Ya da neyse, idrak etmeyin bence. O bölümler gelince şok olmanız daha iyi olur.
Bunları söyleyebilecek kadar açık görüşlü olduğun için seni kutluyorum.:good:
Forum malesef bataklığa saplanır gibi belli fikirlere saplanmış bunlar hep böyle kalacak zannediyor.Hala 2 sene öncenin mantığına göre tartışıyoruz.Tartışmalarda yeni dünyaya bir türlü giremedik.

Amiralleri de ayırmak lazım, eski üçlü ile Fuji bir mi? Fuji eski üçlüden biri ile 10 gün denk dövüşmeyi bırak daha 1. günü çıkaramadan ölür gider.

Yok. Aslında demek istediğim o değildi. Luffy savaşırken nasıl kendini aşabiliyorsa karşısındaki kişi de o savaş sırasında kendini aşabilir bence. Sırf bizimkiler için bu terimi kullanmayı uygun bulmadım sadece.

Onun dışında Luffy bir süre sonra Issho ile vs atsa kazanma şansı var bana görede. Fakat diğer 3'lü gerek meyveleri gerek hakileri gerekse dayanıklılıkları bakımından çok farklılar. Hatta filo amirali olmuş Sakazuki ise Yonkou ile çarpışabilir(kazanır demiyorum ama bildiğin dövüşür bence).
Filo amirali bunu yapabilir.Tabii 2 sene öncesinden daha güçlü olduğunu farz ediyorum.Bir farkı olsun onun.
Herkes aşamaz kendini 50 yaşında amiral daha neyi aşacak.Ancak potansiyeli yüksek Sanji,Zoro gibi gelişime açık isimler yapar bunu.Novalarda öyleler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık