Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben daha çok Dragon'un aşk hayatından endişe duyduğunu gördüm. Robin aşağı Robin yukarı.:D
Erkek mi yoksa kız mı olacak onu merak ediyor bence.:ehe:
Doffy'nin Dressrosa'nın yıkılmasına izin vermesi ile aynı şey işte, adam korumaya çalıştı ama beceremedi, en sonunda ada yerle bir oldu. Doffy karşısında yenebileceği adamlar olsa adanın o hale gelmesine izin verirmiydi.
Tamamen benzer diyemeyiz ama.Doflamingo için dressrosa vazgeçilmez bir yer ama baltigonun öyle olduğunu sanmıyorum.Mangaka şimdiden bu ikisini birbirine harcatmaz.Bence devrimciler basılınca silahları da alıp gittiler hemen.Belki biraz atışmışlardır.Burgess'i de öylece bırakmış olma ihtimalleri daha yüksek.Ama bana göre bu da rezalet.Çünkü adamlar devrim yapacak ama denizlerde de yapmaları lazım.Hükümetin yerine geçince bunlara izin vermeleri imkansız.Hele hele karasakal gibi birine.O yüzden sadece tek bir yonkodan kaçmaları bence affedilmez bir zayıflık.

Bence şu müthiş çıkarımlarınızı biraz daha erteleyin siz. Hele şu iş bir açıklığa kavuşsun da ondan sonra istediğiniz gibi gömün ya da yüceltin.

Daha olayın ne olduğu belli değil siz Teach'i çok abarttınız tamam güçlü fakat kendini riske atmaz. Adam bir kere korkak.
Büyük ihtimalle denizcilerin işi ve O ada belki de boş çıkacak.
Belki de tamamen yalan haber denizcilerin yapmadığı şey değil.

Valheru21

Erkek mi yoksa kız mı olacak onu merak ediyor bence.:ehe:

Tamamen benzer diyemeyiz ama.Doflamingo için dressrosa vazgeçilmez bir yer ama baltigonun öyle olduğunu sanmıyorum.Mangaka şimdiden bu ikisini birbirine harcatmaz.Bence devrimciler basılınca silahları da alıp gittiler hemen.Belki biraz atışmışlardır.Burgess'i de öylece bırakmış olma ihtimalleri daha yüksek.Ama bana göre bu da rezalet.Çünkü adamlar devrim yapacak ama denizlerde de yapmaları lazım.Hükümetin yerine geçince bunlara izin vermeleri imkansız.Hele hele karasakal gibi birine.O yüzden sadece tek bir yonkodan kaçmaları bence affedilmez bir zayıflık.
Yok silahlarıda teach almıştır büyük ihtimalle.Arcın adı boşuna "vs 4 emperor arc" değil, o silahlar bence Shanks'ın başına patlayacak.
Bence olası bir Shanks vs Teach kapışması beklenenden yakın.

Luffy'nin Dof karşısında bariz şansı olmazmış. Hani bariz olan durumu gösterin de biz de boşuna tartışmayalım burda.:S Dof'un Luffy'i indirebileceği bir tekniği yok.

Yok ama. En güçlü tekniklerini yedi Luffy savunmasızken. O durumda inmediyse daha da indiremezdi.
Olay o kadar basite indirgenir mi allasen.
Luffynin de Doffy'nin mis gibi teknikleri vardı. Dış etmenler sayesinde luffy bir adım öne geçti ve kazandı işte.
ha şunu de; şu aptal dış etmenleri boş ver, tarafsız sahada Luffy yine yerdi de Dofu veya Dof yenerdi diyelim ama olayı o kadar basite indirmek Krala yakışmıyor. Dofa hiç yakışmıyor. Yendi yenildi ama adam serinin ağır toplarından öyle laflara hiç gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık