Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O lafı söylediği için Kaido ile zamanı gelene kadar karşılaşmayacaklar işte.Senaryo sonuçta bu,Oda bu şekilde ayarlayacak. Luffy "Artık kaçmayacağım." dedi fakat karşısına Kaido çıksa ne olacak peki? Kaçmak zorunda,kaçmazsa ölecek.Peki Oda buna müsaade eder mi?
Sıkışırsa yine kaçar :/
Sıkıntı yok.
Yahu amiralden kaçmayacağım dedi ama sümüklü bi devin kendisini hapsetmesine engel olmadı vay vay vay pabucunun ipliği :S

Aynısı Kaido yapıyor yok öleninin yok öldürün beni diyor tamam hadi suda veyahut lav da ölmesin o kadr ölmek istiyorsa dalsın denizcilere tek başına bakam neler oluyor :/

Cidden iki söze takılma

Kaido ciddi manada bana egosunu da bir yerde tatmin amaçlı bu lafları söylüyor gibi geliyor. Hele Beyazsakal da ortalıkta olmayınca bu sanırım iyice azıttı. Hepiniz, ben tek modunda dolaşıyor adam :D

Luffy bundan sonra kolay kolay yutmaz lafını ve @Raiden in dediği gibi senaryo var işin içinde.Zamanı geldiğinde karşılaşma gibi bi ihtimalin yanında Tam savaşacakken yine araya birilerinin girme ihtimali var.Atıyorum çıkar karşısına BM bu sefer de Shanks ve ya Dragon devreye girer.Ayrıca zamanında amirallere gitmedi mi bu çocuk hemde 2 yıl önce.Bence tek seçenek benim sunduğum ihtimal.Bence çıksın karşısına bi yonko gider aslanlar gibi yer dayağını oturur.Tam öldürülecekken de girer araya biri.2 yıl önce amiralle kavga etmiş.WB'ye kafa tutmuş adam şimdi bu gücü ile mi kaçacak.
Serideki en iddialı lafı söyledi. Az ama öz :a:
Dünyayı değiştirebilecek mi acep???????

Luffy bundan sonra kolay kolay yutmaz lafını ve @Raiden in dediği gibi senaryo var işin içinde.Zamanı geldiğinde karşılaşma gibi bi ihtimalin yanında Tam savaşacakken yine araya birilerinin girme ihtimali var.Atıyorum çıkar karşısına BM bu sefer de Shanks ve ya Dragon devreye girer.Ayrıca zamanında amirallere gitmedi mi bu çocuk hemde 2 yıl önce.Bence tek seçenek benim sunduğum ihtimal.Bence çıksın karşısına bi yonko gider aslanlar gibi yer dayağını oturur.Tam öldürülecekken de girer araya biri.2 yıl önce amiralle kavga etmiş.WB'ye kafa tutmuş adam şimdi bu gücü ile mi kaçacak.

Dünyayı değiştirebilecek mi acep???????
Yeap :a:

Sıkışırsa yine kaçar :/
Sıkıntı yok.
Yahu amiralden kaçmayacağım dedi ama sümüklü bi devin kendisini hapsetmesine engel olmadı vay vay vay pabucunun ipliği :S

Aynısı Kaido yapıyor yok öleninin yok öldürün beni diyor tamam hadi suda veyahut lav da ölmesin o kadr ölmek istiyorsa dalsın denizcilere tek başına bakam neler oluyor :/

Cidden iki söze takılma
Yok hacı öyle değil.Bizimki kendince Ace'in iradesini de taşıyor. Wb tayfasının söylediği gibi tıpkı. O laf ciddi bir laftı,bundan sonra cidden kaçacağını sanmıyorum.

En ciddi yemin ise Dragon'dan geldi.Bu adam dünyayı değiştirecek,kaçarı yok bu işin. Sırf bu lafından dolayı BB,Dragon'u öldürecek diyenlere karşı çıkmıştım. :/ Dragon şovunu yapacak illaki.

kör topal

Arkadaş her söylenen olucak diye bir şey yok seride. Yahu Smoker mugiwarayı yakalayacağım diye yeni dünyaya gelmiş bir adam oda çok ciddi bu konuda ama görünene göre daha Luffy g2 modunda dalga geçiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 66)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık