Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kullandı. Muhtemelen saymışlardır bi kaç örnek. Tam potansiyelini ortaya koyamadı hastalık yüzünden genel görüş bu yönde.
Basit bir örnek. Wb tüm adayı sallayan bir saldırı yapmıştı. Luffy yere düşünce canının yandığından bahsetmişti.

Ek olarak zaten hakisiz Akainu ile dövüşemez.

@twei
Öyle zaten. Yağ gibi kesilir Luffy xd

Acaba bu komple kek adası sadece kek mi olacak yoksa tatlı cenneti gibi birşey mi olacak :S Aklıma eskiden arada bir denk geldiğim flapjack çizgi filmindeki flapjack ve knuckles ın hayalindeki candied island falan geliyor. Yada wrectit ralph deki sugar rush oyununun geçtiği candyland geliyor :D İkisi de tatlı cenneti. Çok pis gidesim gelen yerler :T

@Alpamis
@Millennium Wizard
Anlasılan Neko ve İnu'yu ben gözümde büyütmüşüm ya da Luffy'yi yeterince güçlü görmüyorum. Belki de yonkounun sağ kolu beklediğim kadar güçlü değil...

Neko ve İnu'nun gücünü belirlerken Jack'den faydalanıyoruz. Ödülü bir milyar ve Yonkou sağ kolu. Üstüne Neko ve İnu'yla gece gündüz 5 gün savastıktan sonra Sengoku ve Fujitora'nın olduğu filoya saldırıp bir kaç gemi batırıyor ve ölmeden kurtuluyor. Görüldüğü üzre bu adama iki amiral fazla, canını güç bela kurtarmış. Yine de ikisine saldırdıktan sonra, sağ kurtulup, yakalanmaması önemli bir şey.

Diğer tarafta, Neko ve İnu var. Jack ile İlk kapısmaya basladıklarında, İnu Jack'le ne kadar süre savastı bilmiyoruz ama sonraki 12 saat Neko bu adama yenilmedi. Jack dinlenemediği için sürekli güç kaybedeceğinden devamında bomba atmasaydı kesin yenilirdi ama ilk karşılaşmalarını ele aldığımızda, Jack Neko gelene kadar İnu'yu yenemiyor, sonraki 12 saatte de Neko'yu. Buradan, İnuarashi-Nekomamushi ve Jack arasında çok bi güç farkı olmadığı sonucunu çıkarabiliriz. Nekomamushi ve İnuarashi Jack'le tek tek savassa kaybeder de diyemeyiz. Eğer Jack net bi şekilde bu ikisinden güçlü olsaydı, Neko gelmeden İnu'yu, İnu'dan sonra da Neko'yu öldürürdü.

Bence, Neko-İnu = 9,5 - Jack = 10, aralarında az bi güç farkı var. Hatta eşit bile olabilirler. Sonuçta teke tek savassalar ne olurdu bilmiyoruz. Yine de ben Neko ve İnu'nun az da olsa Jack'ten güçsüz olduğunu düşünüyorum.

Burada bilmemiz gereken şey şu: Jack, 1 amiral karşısında nasıl bir performans sergilerdi? Bunu bilmediğimiz için Neko ve İnu için de net bir şey söyleyemiyoruz.

Benim beklentim ise şu şekilde,
Amiral=10
Jack=9,5
Neco-İnu=9

Son olarak Luffy nerede? Ben G4'e rağmen Neco ve İnu'yu paspas edecek bir Luffy göremiyorum. Tek tek, Neko ve İnu'yu net bi şekilde, yani sizin de söylediğiniz gibi yenecek adam en az amiraldir. Nedense Luffy'nin haala o kadar güçlü olamadığını düşünüyorum.

Sonuç olarak, Luffy şu an Neko ve İnu'yu söylediğiniz gibi yenemez. Hatta yeneceğinin bile garantisi yok diyebilirim :)

@Alpamis
@Millennium Wizard
Anlasılan Neko ve İnu'yu ben gözümde büyütmüşüm ya da Luffy'yi yeterince güçlü görmüyorum. Belki de yonkounun sağ kolu beklediğim kadar güçlü değil...

Neko ve İnu'nun gücünü belirlerken Jack'den faydalanıyoruz. Ödülü bir milyar ve Yonkou sağ kolu. Üstüne Neko ve İnu'yla gece gündüz 5 gün savastıktan sonra Sengoku ve Fujitora'nın olduğu filoya saldırıp bir kaç gemi batırıyor ve ölmeden kurtuluyor. Görüldüğü üzre bu adama iki amiral fazla, canını güç bela kurtarmış. Yine de ikisine saldırdıktan sonra, sağ kurtulup, yakalanmaması önemli bir şey.

Diğer tarafta, Neko ve İnu var. Jack ile İlk kapısmaya basladıklarında, İnu Jack'le ne kadar süre savastı bilmiyoruz ama sonraki 12 saat Neko bu adama yenilmedi. Jack dinlenemediği için sürekli güç kaybedeceğinden devamında bomba atmasaydı kesin yenilirdi ama ilk karşılaşmalarını ele aldığımızda, Jack Neko gelene kadar İnu'yu yenemiyor, sonraki 12 saatte de Neko'yu. Buradan, İnuarashi-Nekomamushi ve Jack arasında çok bi güç farkı olmadığı sonucunu çıkarabiliriz. Nekomamushi ve İnuarashi Jack'le tek tek savassa kaybeder de diyemeyiz. Eğer Jack net bi şekilde bu ikisinden güçlü olsaydı, Neko gelmeden İnu'yu, İnu'dan sonra da Neko'yu öldürürdü.

Bence, Neko-İnu = 9,5 - Jack = 10, aralarında az bi güç farkı var. Hatta eşit bile olabilirler. Sonuçta teke tek savassalar ne olurdu bilmiyoruz. Yine de ben Neko ve İnu'nun az da olsa Jack'ten güçsüz olduğunu düşünüyorum.

Burada bilmemiz gereken şey şu: Jack, 1 amiral karşısında nasıl bir performans sergilerdi? Bunu bilmediğimiz için Neko ve İnu için de net bir şey söyleyemiyoruz.

Benim beklentim ise şu şekilde,
Amiral=10
Jack=9,5
Neco-İnu=9

Son olarak Luffy nerede? Ben G4'e rağmen Neco ve İnu'yu paspas edecek bir Luffy göremiyorum. Tek tek, Neko ve İnu'yu net bi şekilde, yani sizin de söylediğiniz gibi yenecek adam en az amiraldir. Nedense Luffy'nin haala o kadar güçlü olamadığını düşünüyorum.

Sonuç olarak, Luffy şu an Neko ve İnu'yu söylediğiniz gibi yenemez. Hatta yeneceğinin bile garantisi yok diyebilirim :)
Luffy bir fark yaratamayacaksa bu isimlerin Kaido için Luffy'e bel bağlamaları bence saçma oluyor.

Gece adaya ıssız bi yerden giriyorlar. Şanslarına bataklık gibi bir yerden geçmek zorundalar. Luffy salatası bişeye takılıp düşüyor. Sonra yüzünü falan silerken farkediyor ki bu bataklık pudingtenmiş. Sazlıklara tutunup kalkmaya çalışıyor ama sazlık dayanamayıp kırılıyor. O da ne sazlıkların ucunda da marşmelov falan var. Kamp ateşinde pişirip yiyorlar bi güzel. Yolda vahşi hayvanların saldırısına uğruyorlar, yılandır, ayıdır. Fakat hayvanlar jelibondan, tabii ki onları da yiyor Luffy :T ve nanda kono shima diyor yola devam ediyorlar.

@twei

http://vignette2.wikia.nocookie.net...Infobox.png/revision/latest?cb=20130527155413
Bizimkilerin gideceği mekan burası değil mi ? Ben burası diye düşünüyorum ne zamandır.

@Siyah Ateş

Jack bence Dof seviyesi falandır.Senin puanlama sistemine göre gitsek bence şöyle olur:
Amiral:10
Jack-Dof:7,5
İnu-Neko:6-6,5

G4 Luffy'se çok garip bir şey bence.G4'le Dof'a şehir turu attıran Luffy yine de tam olarak indiremiyor.Eşit bir müsabakada baygınlık geçirdiği an Dof öldürürdü onu.G4'le dövüş boyu Dof'a üstün ama dayanıklılıkla Dof alırdı.G4 luffy için tam bir sayı veremem ama Jack-Dof seviyesi civarındadır daha.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık