Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer Oda'nın şişirdikçe şişirdiği kadar varsa.Seride bunu yaralayacak 3-5 karakter var zaten fazla düşünmeye gerek yok.Tabi ben gelmiş geçmiş en büyük balon çıkmasından korkuyorum bu kaidonun.Mantık çerçevesine sığmayacak çünkü düşürülmesi.
Kaidou hali hazırda pek çok kez yenilmiş. Tekrar yenilirse balon mu diyeceğiz :S

@Riful
Kaido'yu öldürsün demişsin de bence bu haliyle öldüremez, öldürmeyi geçtim, yenemez de. Ya zaman atlaması olur ya da o ada senin, bu macera benim serii içerisinde bi süre daha geçer, ondan sonra anca yonkou indirir.
Hele Kaido'yu yumruklarıyla öldürebileceğini hiç düşünmüyorum. Düşünsene, adam 10000 metreden aşağı atlıcak, '' Ah kafam, yine ölmedik, hahaha '' felan diyecek, sonra Luffy gelecek, en son bi vuracak, ölecek.. Ciddi hayal kırıklığı olur.
Zaten mesajda dedim tek başına alamaz ki direkt öldürsün. Kadio için görünen o ki bildiğin all vs one okuyacağız. Luffy tek almasını hayal edemiyorum:D Gönül ister ki tek başına dalsın ama epey biri dalacak daha sonra son darbeyi Luffy vurması OP kanunu olduğu için ölürse sebebi Luffy olsun dedim sadece.

Ben Luffy Dof'u yardımsız alamazdı diyenlerdenim. Tabi şimdi Dof'u rahat yener. Ciddiye bilem almaz. İlk karşılaşması için dediğim. Ama gerçek olan şu ki daha dün Dof karşısında şu duruma
düşen Luffy Kaido'yı nasıl alsın. Yani Kaido vs Dof olsa bu durumu bırak, Kaido'nun ciddileşmesi bile söz konusu değil. Luffy'nin önce amirali net geçmesi lazım. Sonra tek başına yonko alır ki o yonko'da Teach olur. Daha çok var yani.

Zaten mesajda dedim tek başına alamaz ki direkt öldürsün. Kadio için görünen o ki bildiğin all vs one okuyacağız. Luffy tek almasını hayal edemiyorum:D Gönül ister ki tek başına dalsın ama epey biri dalacak daha sonra son darbeyi Luffy vurması OP kanunu olduğu için ölürse sebebi Luffy olsun dedim sadece.

Ben Luffy Dof'u yardımsız alamazdı diyenlerdenim. Tabi şimdi Dof'u rahat yener. Ciddiye bilem almaz. İlk karşılaşması için dediğim. Ama gerçek olan şu ki daha dün Dof karşısında şu duruma
düşen Luffy Kaido'yı nasıl alsın. Yani Kaido vs Dof olsa bu durumu bırak, Kaido'nun ciddileşmesi bile söz konusu değil. Luffy'nin önce amirali net geçmesi lazım. Sonra tek başına yonko alır ki o yonko'da Teach olur. Daha çok var yani.
Ben biraz dikkatsiz okumusum yazını, kusura bakma. Bu konuda hemfikiriz.

Roronoa Zoro

Luffy'den sonra bu duruma düşen Dof'u alamazmış. Komik.

Roronoa Zoro

Olayımız Dof değil. Kimse Dof Kaido'ya kafa tutar demedi ama Luffy için konuşuluyor bu seçenek. Dof seviyesi için bu durma düşen adam

yonkou seviyesi Kaido'yu nasıl alacak? Elbette yardım ile.
Bana Dof seviyesi ile Yonkou Kaidou seviyesini tanımlar mısın? Benceleri falan bırak. Bana de ki Dof budur, Kaidou budur, o yüzden Dof'u yenen Luffy Kaidou'yu yenemez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık