Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana 10 bolum sonrayi anlat desem anlatamazsin,burda sadece teori uretiyorum yani oda yapabilecekleri hakkinda yorum yapiyorum hadi doberman dedi gelecekte guclu bir dusman olacak diye la wb yav wb h.h gormuyene kadar dogru durust luffy iplemiyordu.H.h gorunce adam tum planini luffy ustune yogunlastirdi.
anlatamıyor muyum ? okumuyor musun ? WB , luffy'de ışık gördüğü için o dediğini yaptı. Yoksa luffy nin o an güçlü olduğundan yahut kralın hakisinin luffy i o an güçlü yaptığından değil.

Buna itirazım yok. Esas macerası yani kklık yolunu 3 senede aldı. Öncesinde güçlendi falan o benim açımdan 2y ve öncesindeki Sichisiz kısmı gibi. Tek dediğim grandlineı fethetmesi öyle uzun sürmedi. O tayfada da sağlam potansiyelli adamlar vardı. Hatta bu dediğinizle daha da göz önüne seriliyor. Zoro ve Sanji bir şekilde amiral düzeyine gelmeliler. Timeskip falan olmaz ise daha kısa sürede kk tayfası olması lazım bizimkilerin.
Açıkçası ben Roger'ın Grand Line'e o üç seneden önce gittiğini pek sanmıyorum. Uzun sürmemesindeki ana etkenlerden biri, Roger'ın hastalığı. Yaşayacağı 3-4 seneydi, bu yüzden acele etmeliydi. İlk yarıdaki rotası bizimkilerle aynıydı. Küçük Bahçe'den nasıl geçtiler, bilmiyorum. Ancak macerasının Luffy kadar uğraştıran türden olduğunu da düşünmüyorum açıkçası. En basitinden bizim tayfa Skypeia'da Enel gibi biriyle uğraşmak zorunda kalmışlarken, Roger ve tayfası transit geçip gitmişler. Roger'ın uğraştığı tek sorun, kendi devrinde Beyazsakal ve Shiki gibi aşırı güçlü rakiplerinin olmasıydı. Üstelik Roger bu macerasına herhangi bir şeyi fethetmek için de çıkmıyor. Şartlardan dolayı böyle bir şey doğuyor.

anlatamıyor muyum ? okumuyor musun ? WB , luffy'de ışık gördüğü için o dediğini yaptı. Yoksa luffy nin o an güçlü olduğundan yahut kralın hakisinin luffy i o an güçlü yaptığından değil.
Bak buna o kadar cok guldum ki inanazmazsin :) H.H gormeden once nerdeydi WB "bana D.'nin iradesini goster''diyor.aha bak buraya yaziyorum h.h D.lerde daha cok etkili olan bir teknik zaten Rayleigh egitimden once diyor."Bu senin ruhunun gucu".WB orda herseyi Luffy birakiyor niye niye niye bir nedeni var bunun diye sende bunu anlamiyorsun.

Açıkçası ben Roger'ın Grand Line'e o üç seneden önce gittiğini pek sanmıyorum. Uzun sürmemesindeki ana etkenlerden biri, Roger'ın hastalığı. Yaşayacağı 3-4 seneydi, bu yüzden acele etmeliydi. İlk yarıdaki rotası bizimkilerle aynıydı. Küçük Bahçe'den nasıl geçtiler, bilmiyorum. Ancak macerasının Luffy kadar uğraştıran türden olduğunu da düşünmüyorum açıkçası. En basitinden bizim tayfa Skypeia'da Enel gibi biriyle uğraşmak zorunda kalmışlarken, Roger ve tayfası transit geçip gitmişler. Roger'ın uğraştığı tek sorun, kendi devrinde Beyazsakal ve Shiki gibi aşırı güçlü rakiplerinin olmasıydı. Üstelik Roger bu macerasına herhangi bir şeyi fethetmek için de çıkmıyor. Şartlardan dolayı böyle bir şey doğuyor.
Beni çoğu düşüncemi anlatmaktan kurtarmışsın. Teşekkür ediyorum. Ben bu yüzden bizimkilerin onları aşacağına inanıyorum ama tabi bekleyip görmek lazım. Belki Luffy Roger'ın yapamadığını yapıp etrafına Wgye rakip olabilecek büyüklükte insan toplar ya da çok üst düzey power uplar alırlar ve devrim ordusu genel savaşı yaparken onlar başı koparan olur. Ama her ikisi için de bu tayfanın çok başka yerlere gelmesi gerekli.

Şu anda görünen kk tayfasi Teach'in tayfası ki zaten Teach tayfasi Luffy ve tayfası icin yaratilan bir tayfa.Tipki Shiki Roger gibi Luffy'ler tabikide en guclu Tayfa olacak ama Sakazukiyi gorup kacan en guclu tayfa , hadi diyelim kizaru sakazukinin 1 gomlek alti yapmayin arkadaslar sanji kizaruyu yardimsiz sittin sene alamaz:)
abi alamaz demeyin alıyor işte bu arc başalamadan önce luffy doflamingoyuda , rob lucciyide ,crorodileyide alamaz dendi aldı bir şekilde işte
bu sitede luffy ve sanji hater ı çok var hesap yaparak yenebilir yenemez demeyin oda kafasına ne eserse çiziyor

abi alamaz demeyin alıyor işte bu arc başalamadan önce luffy doflamingoyuda , rob lucciyide ,crorodileyide alamaz dendi aldı bir şekilde işte
bu sitede luffy ve sanji hater ı çok var hesap yaparak yenebilir yenemez demeyin oda kafasına ne eserse çiziyor
Zaten OP sonlarina dogru alacaklar ama yardimla alacaklar Oda bunu ayarliyacak yani son vurusu yapan bizimkiler olacak.Buraya kadar lafım yok ama bizimkiler hic mi bisey kaybetmiyecekler eger kaybetmiyeceklerse izlemiyelim OP zaten sonu belli.

Bak buna o kadar cok guldum ki inanazmazsin :) H.H gormeden once nerdeydi WB "bana D.'nin iradesini goster''diyor.aha bak buraya yaziyorum h.h D.lerde daha cok etkili olan bir teknik zaten Rayleigh egitimden once diyor."Bu senin ruhunun gucu".WB orda herseyi Luffy birakiyor niye niye niye bir nedeni var bunun diye sende bunu anlamiyorsun.
akıl sağlığımı yitirmeden önceki son mesajım bu sana. Aynı şeyi söylediğim halde garip garip dönüşler yapıyorsun. Ben hakiyi görmeden önce wb onda ışık gördü demedim ki , kişide gelecek olduğunu gösteriyor dedim . WB , Roger'ın ve Ace'in iradesine sahip çıkanlar ortaya çıkacaktır derken Luffy'nin suratı görünüyordu , Rayleigh aldı eğitti bu adamı çünkü potansiyel gördüler. Çünkü irade gördüler. Luffy'nin önceden yaptıklarını düşün kimlere saldırdı ? Dışarıdan bakan biri adamı devrimci zanneder ama değil. Herif dünyaya savaş açıyor resmen ve dünya hükümeti büyük tehdit olarak gördüğü için o ödülü verdi. Dünya hükümetinin tehdit olarak görmesiyle WB nin ışık görmesi aynı şey. Ama ne gariptir ki o zamanlar kralın hakisini falan göstermemişti bu adamlar. Demem o ki kralın hakisi bir işaret , belki wb için gerekli olan işaretti bir nevi son imzaydı o kadar . Luffy aynı luffy . Güç olarak da düşünce olarak da. Onun bize gösterdiği şey Luffy nin ya da diğer sahip olanların ışık ya da tehdit olabileceği o kadar. Kişinin içindeki haki miktarını da belirliyor olabilir ama bu tahmin sadece. Kralın hakisi teknik değil ayrıca.

Zaten OP sonlarina dogru alacaklar ama yardimla alacaklar Oda bunu ayarliyacak yani son vurusu yapan bizimkiler olacak.Buraya kadar lafım yok ama bizimkiler hic mi bisey kaybetmiyecekler eger kaybetmiyeceklerse izlemiyelim OP zaten sonu belli.

belli değilmiki zaten ? luffy korsanlar kralı olucak,zoro en iyi kılıç ustası vs. one piecenin nasıl biteceği ilk bölümden sonra belli oldu zaten . tayfanın hayalleri gerçekleşene kadar kimsenin ölmeyeceğini düşünüyorum eğer ölseydi saçmalık olurdu zaten. bu arada ben sana zaten alırlar demiyorum örnek olarak luffynin dofu da lucciyide aynı mantıkla yendi. tak power up geldi yendi ne olucağı belli olmaz sanjiyede bit power up gelir bir bakmışın 2-3 arc sonra o dayak yediği doftan güçlü olmuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık