Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neden? Şu an yonkou seviyesi yada bir tık altı değil mi? Max seviyesi neden bir yonkou olamasın?
Bence değil.Bence en güçsüz yonko>en güçlü amiral(Akainu) Akainu ya da başka bi amiral bize hiç bi şekilde yonko imajı çizmedi.Ne ağırlığıyla,ne de güç seviyesi ile.Mesela Jack.Amiral almasında ya da alamamasında değilim.Bu adam sen beni kim sanıyorsun diyip bi amiralin gemisine saldırıyor.Aynı Jack Kaido'ya itaat ediyor.
Yani bi yonko ağırlığı yok amirallerde.Ağırlık bakımından -.

Diğer yandan güç olarak da bi amiral yonko etmez gözümde.Şahsi fikrim Wb'nin diğer yonkolardan güçsüz olduğu yönünde.Ama o WB bile Akainu'dan güçlüdür.WB'nin yaşlılığı,hastalığı,saldırılardan kaçamaması filan onu bayağı bi seviye indirmiş oluyor.Şimdi sende biliyorsun zaten Wb'nin başına gelenler saymama gerek dahi yok bence :)

Kiddo'dan bende çok şey bekliyorum.Güzel bir karakter umarım Oda güzel işler.Novalar arasında bu adamı alabilecek tek kişi Luffy'dir bence.

Akainu'ya gelince psikopat karakterler hep çok hoşuma gitmiştir.Korsan olsaydı iyi bir tayfayla yonkou seviyesi olmazdı belki ama yonkonun bir tık altı seviyeye verilen bir ünvan gibi bir şey olmadığından yonkou olurdu derdim.En güçsüz olurdu belki ama olurdu.Hele eğer Aokiji vssinde meyvesini uyandırdıysa of of beklentilerim yüksek ondan.

Sicak ve kavurucu bi gunde croco ve kid kapisirlar.Kid son hamlesini yaparken Croco' da desert spada yapar.Kid'in uzaktan hamlesi tam croco'ya isabet ederken desert spada'da kid'in koluna dogru yol alir.
Sonuc=Kid'in kolu kopmustur ve croco'da yerde bilincsizce yatar.Dovusu kazanan kid olmustur ama daha degerli kayiplar yasamistir.At fava bekle

kör topal

Bence değil.Bence en güçsüz yonko>en güçlü amiral(Akainu) Akainu ya da başka bi amiral bize hiç bi şekilde yonko imajı çizmedi.Ne ağırlığıyla,ne de güç seviyesi ile.Mesela Jack.Amiral almasında ya da alamamasında değilim.Bu adam sen beni kim sanıyorsun diyip bi amiralin gemisine saldırıyor.Aynı Jack Kaido'ya itaat ediyor.
Yani bi yonko ağırlığı yok amirallerde.Ağırlık bakımından -.

Diğer yandan güç olarak da bi amiral yonko etmez gözümde.Şahsi fikrim Wb'nin diğer yonkolardan güçsüz olduğu yönünde.Ama o WB bile Akainu'dan güçlüdür.WB'nin yaşlılığı,hastalığı,saldırılardan kaçamaması filan onu bayağı bi seviye indirmiş oluyor.Şimdi sende biliyorsun zaten Wb'nin başına gelenler saymama gerek dahi yok bence :)
En güçsüz yonkou diyip Kaido'yu örnek vermek :(. Yonkou tamam amiralden üstün olabilir ama amiral bir açık yakaladığında sakat bırakıcak hatta bitiricek adamlar. Yani BM veya Shanks bir açık verse Akainu yada Kizaru onları öldüremez mi? WB'yi gördük bal gibi de öldürür. Total olarak yonkou üstün olabilir ama etken olan durumlar da gayet önemli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 45)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık