Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akainu korsan olsaydı fazla atar bi tarafa batar mantığından dolayı daha çömezken küsküyü yiyecekti :/ Ha diyelim ki max seviyesine erişti,yine bi yonko gücünde olmayacaktı :/
Konu kapanmış ama sanırım Oda Sensei bir Sbs'de şuna benzer bir şey söylüyordu: Eğer Akainu korsan olsaydı, 2 yıl içinde korsanlar kralı olurdu. Yani Akainu'nun gücü böyle bir şey. Gerçi yazdığında ciddi misin onu da anlamadım ya neyse. :)

Konu kapanmış ama sanırım Oda Sensei bir Sbs'de şuna benzer bir şey söylüyordu: Eğer Akainu korsan olsaydı, 2 yıl içinde korsanlar kralı olurdu. Yani Akainu'nun gücü böyle bir şey. Gerçi yazdığında ciddi misin onu da anlamadım ya neyse. :)
E tamam işte. Amiral seviyesindeki adama Luffy gibi 2 p-up ver + ana karakter kontenjanına sok, o serinin kralı olur zaten.

Son düzenleme:
Güzel benzetmişsin,Law daki Dof nefreti sürekli Luffyi engelliyordu.Luffy tek olsa vs daha farklı çizilirdi.Burda vssine adam sokan LAW :d
Dof vs Luffy zaten tam olarak Dof'un Law'ı ezceği sırada Luffy'nin ayağını engellemesiyle başladı. Dof'ta mesela güçlü bir teknik yemiştir. Ama kendini düzeltmiştir. Ve Law çaresi kalmadığını düşünmeye başlamıştır. Aynı şekilde Wiper'da umudunu kesmiştir. Enel'de büyük geri dönüş yapmıştır...

Outlaw

Oda Luffy'e kıyamıyor derken karakteri öldürmesini mi bekliyorsun?
Hayır ama adadan adaya sisteminden gına geldi artık. Hep aynı terane. Bi adaya giderler bir boss çıkar, Luffy bossu zorlanarak da olsa döver ve başka adaya geçilir.

Öldürmesini beklemiyorum, sistem değişsin artık diyorum.Luffy'nin her rakibini yeneceğini bildiğim için hiç bir vssinden keyif almıyorum.

Dof gibi gerek meyvesi, gerek hakisi, gerek konumu itibariyle amirallerden bir eksiği olmayan bir adam bile harcandı.

Hayır ama adadan adaya sisteminden gına geldi artık. Hep aynı terane. Bi adaya giderler bir boss çıkar, Luffy bossu zorlanarak da olsa döver ve başka adaya geçilir.

Öldürmesini beklemiyorum, sistem değişsin artık diyorum.
Amaç zaten adadan adaya macera yapmak. Diğer taraftan bunun Luffy'e kıyamaması ile ne alakası var. 2 yıl öncesinde Luffy'nin düştüğü durumlara kimler düştü?

Outlaw

Amaç zaten adadan adaya macera yapmak. Diğer taraftan bunun Luffy'e kıyamaması ile ne alakası var. 2 yıl öncesinde Luffy'nin düştüğü durumlara kimler düştü?
Luffy'nin her rakibini yeneceğini bildiğim için hiç bir vssinden keyif almıyorum.

Dof gibi gerek meyvesi, gerek hakisi, gerek konumu itibariyle amirallerden bir eksiği olmayan bir adam bile harcandı.

Aman düştü de ne oldu. Bi uzvunu falan mı kaybetti, ne oldu. Her seferinde kurtarıldı

Luffy'nin her rakibini yeneceğini bildiğim için hiç bir vssinden keyif almıyorum.

Aman düştü de ne oldu. Bi uzvunu falan mı kaybetti, ne oldu. Her seferinde kurtarıldı
Zaten rakiplerini düşürmesi gerekiyor ilerleyebilmek için. Bunun için eğitim almadı mı? 2 yıl öncesinde zaten güçsüzlüğünü görmedik mi? Diğer taraftan şu an zaten arc'ın yönü çok daha farklı yere kayıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 44)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık