Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olabilir :D
Bu biraz artiz ama diklenerek girdi NW'ye kestiler bunu bak apo,hawkins,Law da görünen bir şey yok adamlar akıllı :)
Law gibi akıllı olup luffy'nin yanında poşet olacağına, kendi yolunda gidip kol vermeyi seçmiş adam. İttifak kurarken de en azından law gibi etkisiz eleman değil, ittifakın başı oluyor kendisi. Seviyoruz kendisini, yürüyedursun. :D

Law gibi akıllı olup luffy'nin yanında poşet olacağına, kendi yolunda gidip kol vermeyi seçmiş adam. İttifak kurarken de en azından law gibi etkisiz eleman değil, ittifakın başı oluyor kendisi. Seviyoruz kendisini, yürüyedursun. :D
Sende Lawı ezdin ama yuh yani. Adam meyveyi o kullanacağı kadar kullandı hiç olmazsa kolu yerine diktiler Kid de o da yok.
Law-Luffy-Drake vs Kid-Apo-Hawkins olsa hangisi alır sence ? :D

Önüne düştü alsınlar o zaman demek biraz abes kaçıyor bana göre. Söylenenlere göre ölemeyen bir adamı öldürmekte kolay olmasa gerek :D

Sende Lawı ezdin ama yuh yani. Adam meyveyi o kullanacağı kadar kullandı hiç olmazsa kolu yerine diktiler Kid de o da yok.
Law-Luffy-Drake vs Kid-Apo-Hawkins olsa hangisi alır sence ? :D
Law artık benim gözümde bitti gibi bir şey. Mangaka Luffy'le aynı ödülü verip karizmayı biraz toparlasa da yetmez.

Dediğin dövüşte de Luffy tarafı totalde daha güçlü olduğu için alır gibi.
Luffy:10 Law:9 Drake:9
Kid:10 Hawkins:8 Apoo:8
desek 38-36 skorla az bir farkla da olsa alırlar.

Law artık benim gözümde bitti gibi bir şey. Mangaka Luffy'le aynı ödülü verip karizmayı biraz toparlasa da yetmez.

Dediğin dövüşte de Luffy tarafı totalde daha güçlü olduğu için alır gibi.
Luffy:10 Law:9 Drake:9
Kid:10 Hawkins:8 Apoo:8
desek 38-36 skorla az bir farkla da olsa alırlar.
Tayfa işi sıkıntı ama onları hesaplamıyorsun. Kidin tayfa bizim tayfa ile eşit desen. Law da tayfa yok aynı şekilde Drakede de adam akıllı birşey görünmedi bunlar etkileyebilir vs'yi ama bizim ittifak 1 tık daha ağır basıyor gibi. Law bence erken ezildi. Fuji ile Doftan kaçtı köprü de dof bunu ezdi geldi. 1-1 de fazla yine kalıcı hasar verdi ama yok Dof çok dayanıklı çıktı ben bu kadar beklemiyordum. Benim en çok şaşırdığım nokta Dof vs Sanji oldu. Adam resmen sanjiyi ezdirmek için Dofa daldırdı ya :D

Tayfa işi sıkıntı ama onları hesaplamıyorsun. Kidin tayfa bizim tayfa ile eşit desen. Law da tayfa yok aynı şekilde Drakede de adam akıllı birşey görünmedi bunlar etkileyebilir vs'yi ama bizim ittifak 1 tık daha ağır basıyor gibi. Law bence erken ezildi. Fuji ile Doftan kaçtı köprü de dof bunu ezdi geldi. 1-1 de fazla yine kalıcı hasar verdi ama yok Dof çok dayanıklı çıktı ben bu kadar beklemiyordum. Benim en çok şaşırdığım nokta Dof vs Sanji oldu. Adam resmen sanjiyi ezdirmek için Dofa daldırdı ya :D
Ne bileyim öyle yazınca bireysel bakacağım sandım. :D Tayfaları da katsak gördüğümüz kadarıyla(aslında görmediğimiz) şöyle yaparım puanlamayı.
Luffy: 10, Law: 6, Drake: 5
Kid: 10, Hawkins:5, Apoo:4

Yine alır yani luffy tarafı. Teach gibi adam 20 yıl neler neler yapmak için bekliyor sabırla. Ama law'ın o kadar sene bekleme sebebi sadece doflamingo'yu yenmek. Onu da beceremedi, luffy'e bıraktı işi. Bilemiyorum ya law'ın pek misyonu kalmadı gibi seride, baya bir geri planda kaldı kendisi.

Law'un varlık gösteremediği, luffy'nin terleyerek anca aldığı dof'un karşısına sanji'yi çıkarmak çok güzel fikirdi gerçekten. :D

Apoo'yu küçümsememek lazım uzak mesafelerden kolsuz, bacaksız bırakabilir. Belki de Kid'in kolunu alan odur.
Kid'in kolunu alsa ittifak olurlar mı sence ? :D
Tam tersine Kid onu gördüğü anda öldürmeye kalkar hem Olası bir vs de Kid 1 kol kaybederse Apo 2 kol kaybetmesi lazım Büyük çaplı biri aldı bu Kid'in kolunu bana öyle geliyor.
Ne bileyim öyle yazınca bireysel bakacağım sandım. :D Tayfaları da katsak gördüğümüz kadarıyla(aslında görmediğimiz) şöyle yaparım puanlamayı.
Luffy: 10, Law: 6, Drake: 5
Kid: 10, Hawkins:5, Apoo:4

Yine alır yani luffy tarafı. Teach gibi adam 20 yıl neler neler yapmak için bekliyor sabırla. Ama law'ın o kadar sene bekleme sebebi sadece doflamingo'yu yenmek. Onu da beceremedi, luffy'e bıraktı işi. Bilemiyorum ya law'ın pek misyonu kalmadı gibi seride, baya bir geri planda kaldı kendisi.

Law'un varlık gösteremediği, luffy'nin terleyerek anca aldığı dof'un karşısına sanji'yi çıkarmak çok güzel fikirdi gerçekten. :D
Law artık Luffyi anladı. Onun bundan sonra KK'lik yolunda yoldaşı olur. Meyvesini bile kullanabilir Luffy üzerinde ama ben kullanamasını istemem şahsen. Teachde şans vardı. Meyveyi buluyor adam ve yemiyor bekliyor resmen Teach beni öldürsünde meyveyi çalsın diye :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 52)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık