Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karolla

Aynı sanmıyorum. Sadece bir açıdan da zaman geçiyor ve Oda da bunun farkında. Ceaser'ı tecrübe etti. Bir daha öyle bir duruma düştü mü Ceaser karşısında ? Demek ki güçsüzlüğüyle alakalı değilmiş. Sonrasında bir Elephant ile işini bitirdi.
Valla aynı sanıyormuşsun hiç kıvırma şimdi. Bu forumun yarısı "oda 2 yıl zaman atlamasından sonra koka diye bir şey uydurdu" diyenlerle dolu. Sanıyorlar ki oda oturdu 2 yıl düşündü. Ula 1 sonraki bölümde koka geldi be. Ki o bölüm de aylar öncesinden çizilmiş hazırlanmış oluyor. Sadece baskı gününü bekliyor.

Valla aynı sanıyormuşsun hiç kıvırma şimdi. Bu forumun yarısı "oda 2 yıl zaman atlamasından sonra koka diye bir şey uydurdu" diyenlerle dolu. Sanıyorlar ki oda oturdu 2 yıl düşündü. Ula 1 sonraki bölümde koka geldi be. Ki o bölüm de aylar öncesinden çizilmiş hazırlanmış oluyor. Sadece baskı gününü bekliyor.
Tamam sen öyle düşün.

Time-skip için en az bir ay ara verdi diye hatırlıyorum.

karolla

Time-skip için en az bir ay ara verdi diye hatırlıyorum.
1 ay ara verse de bir şey değişmiyor. Sen her hafta yeni bölümü oturup çiziyor mu sanıyorsun? En 2 aylık yeni manga bölümleri çoktan çizili oluyor. Zamanı gelince basılıyor. Fakat hastalandığı dönemlerde çizemiyor bazen. O 2 aylık mangalar bitince de bize diyorlarki oda sensei hasta bu hafta manga yok. O zaman o hafta yeni bölüm çiziliyor. Olay bu yani. Naruto gibi seriler bitmeye yakınken de onlara gönderme yapmak adına çizilmiş mangayı editliyorlar kapakta falan. Adam sağlamken oturup sonraki bölümleri çiziyor yani.

@Alpamis öyle düünmüyorum. Öyle zaten. Çevir kazı yanmasın peh.

Luffy şu anda amiralle karşılaşsa alamaz diyen var mi? Bence alir ama su anda yonkou ile karsilassa alir diyen cikmaz herbalde. Yani daha uc gun once biri dengi 3 supernova kaidoyla karsilasinca kimse bunlar kaidoyu yener demedi ama o uclu Fuji ile karsilassa Fuji kacabilirse anca kurtulur. Su anda Luffy bana gore yonko 1. adamlarina yakin gucte. Yonko 1. adamlarida amirale yakin gucte.

1 ay ara verse de bir şey değişmiyor. Sen her hafta yeni bölümü oturup çiziyor mu sanıyorsun? En 2 aylık yeni manga bölümleri çoktan çizili oluyor. Zamanı gelince basılıyor. Fakat hastalandığı dönemlerde çizemiyor bazen. O 2 aylık mangalar bitince de bize diyorlarki oda sensei hasta bu hafta manga yok. O zaman o hafta yeni bölüm çiziliyor. Olay bu yani. Naruto gibi seriler bitmeye yakınken de onlara gönderme yapmak adına çizilmiş mangayı editliyorlar kapakta falan. Adam sağlamken oturup sonraki bölümleri çiziyor yani.

@Alpamis öyle düünmüyorum. Öyle zaten. Çevir kazı yanmasın peh.
Nasıl istiyorsan dediğim gibi. Senin bu konuda ki fikrin zerre umrumda değil. Sana bir şeyleri kanıtlamaya ihtiyacım yok.

karolla

Luffy şu anda amiralle karşılaşsa alamaz diyen var mi? Bence alir ama su anda yonkou ile karsilassa alir diyen cikmaz herbalde. Yani daha uc gun once biri dengi 3 supernova kaidoyla karsilasinca kimse bunlar kaidoyu yener demedi ama o uclu Fuji ile karsilassa Fuji kacabilirse anca kurtulur. Su anda Luffy bana gore yonko 1. adamlarina yakin gucte. Yonko 1. adamlarida amirale yakin gucte.
Ben alamaz diyorum. Dofu yardımla alan adam amirali tek başına alamaz.

@Alpamis Umrunda olmasa cevap yazmazsın. Ben çoğu kişiye cevap yazmıyorum mesela. Neyse burada akşam oldu ben yemeğe gidiyorum. Sen de bu arada marineford savaşı kaç gün sürdü diye bir düşün. Bir şey kanıtlaman zaten gerek yok. Kendi mesajınla kaç yıl geçti demişsin zaten. Sonra kendi yazdığını inkar ediyorsun :) Yanlış yazdım de olsun bitsin. nedir bu ısrar yani.

karolla

Normal şartlarda Lucciyide alamamasi lazimdi ama Luffy dovus sirasinda kendini cok fazla gelistiriyor. Yoksa dedigim gibi Luffy daha yonkou 1. adamlarindan gucsuz.
Luffy'nin tüm galibiyetlerinde bir dış destek var. Croco'da bile var. Hodyde bile var. Yardım etmeseler öldüydü kan kaybından. Kim öldürdü diye sorulsaydı? Hody derdik öyle değil mi? Dofu yendi araya girenler olmasa ölüydü. Arlong attı denizin dibine bunu gene ölmüştü. Don kriege vurduktan sonra denize düştü. Kimse olmasa ölmüştü ve don krieg ayakta kalan olarak kazanmış olacaktı. Buggyi bile naminin yardımı ile yendi. Crocoda zehirlendi kurtarılmasa gene ölüydü. Birisi ölmekten birinin yardımı ile kurtuluyor öbürü hapse gidiyor ama kazanan ölmekten kurtulan oluyor :D Luccide de pes etmişti. Lucci konuşmak yerine defalarca öldürebilirdi. Bunu kabul etmeyenler, luffy konuşmak yerine son vuruşu yapsaydı dofu yenmişti diyorlar. O zaman lucci de konuşmak yerine luffyi yenmişti. Cesara bile 1 kere kabetti. Sorsan gözlem hakisi tayfanın en iyisi derler. Bileğinin hakkıyla kazandığı tek dövüş belamydir. Şimdiye kadar karşılaştığı herkesde luffy en az 1 kere öldü. Buggy hariç. Enel bile bunu aşağı atmak yerine öldürebilirdi. Ama kibirinden öldürmüyorlar. Zaten dof da hep kibirlendikleri için yenildiler demişti. Gene kendisi de kibrinden gitti. İstese çoktaan öldürmüştü.

Neyse konumuz bu değil. Luffy daha tam olarak 1 dof bile değil. Sadece gear4 ile öne geçiyor ama dof o g4e dayanabiliyor. Dayanabildikten sonra oradan oraya savurmuşsun ne olacak. O kadar şey yapmana rağmen yardım almasan ölecektin. Dof ise her zaman güçlü. Yani luffy 50 ise dof 80 normalde. Ama gear 4 luffy 100 oluyor. Ama geçici bir süre öyle. Bu onu totalde doftan güçlü yapmaz.

MBHD

2 tane sorum olucak
1: karasakal bonneyı yakaladı ama neden meyvesini almadı sonucta meyvesi gençleştirme özelliginde
2. karasakal bonneyın meyvesini alamıorsa neden alamıor sebebi ne
bu iki soru kafamı kurcalıor arkadaşlar size danışıyım dedim
bu arada bu konu daha önce acıldımı bılmıorum ama acıldıysa şimdiden kbakmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık