Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hayaller hayatlar.
Nesi hayal lan anormal. Üstte saydiklarim mangadan. En alttaki ise olani söylemem ve üstüne makul bir tahmin yapmam. Olan sanjinin gördüklerimiz ile güçlü bir koramiral seviyesi olduğu. Makul tahmin ise gormediklerimizi sergilediginde koramiral üstü olacağı.

Bu adam okamalardan kaçarken dahi teknik bularak sky walk yapan adam. Aynı adam okama kenpo ustaları ile düelloya tutuştu ve iki sene onlarla kapıştı. Bu adamın beğendiği okama kenpo tekniklerini alacağını söylemenin nesi hayal lan?

B.hakisi olduğu Luffy tarafindan söylendi. Koka yapmasini beklemenin nesi hayal? Kanjuro gibi Bellamy gibi ezik tipler bile yapıyor. Sanjiden beklemenin nesi anormal?

Gece gece insanın canını sikmayin.

Sanji resmen 2 koskoca arc'ı bomboş geçti , önümüzdeki arc'da sanjiden çok büyük şeyler bekliyorum . Çok sağlam bi rakibi indirip hepimize unutamayacağımız bir ders vermesi gerekiyor ki durumu toparlayabilsin sanji ve saydıklarımı başarabilecek hatta çok ötesine geçebilecek potansiyeli olduğuna inanıyorum ben . Hakisi felan yetersiz diyen arkadaşlar da tayfa ciddileştiği zaman ( ölüm kalım meselesi ) nelerin olduğunu bilmiyorlarmış gibi konuşuyorlar . Bkz . Enies Loby .

kör topal

Ne hayali ? Adam doğru söylüyor. Luffy'nin iki yıl çalışmasının meyvelerini yeni yeni görmeye başladık ki. Sınırı bile bu değil bence. Sanji ve Zoro'nun ise daha yeni teknik yaptığını görmedik. Okama tenpo mu yapar bilmiyorum. Ama herkesi şaşırtacak.
Şu an olmamış bir şeyi düşünürsen bu hayal olur. Sende buna hayal değil doğru diyorsun. Aynı seriyi mi okuyoruz? Yada başka teknik ile çoktan yendi de ben mi kaçırdım? :(

kör topal

Nesi hayal lan anormal. Üstte saydiklarim mangadan. En alttaki ise olani söylemem ve üstüne makul bir tahmin yapmam. Olan sanjinin gördüklerimiz ile güçlü bir koramiral seviyesi olduğu. Makul tahmin ise gormediklerimizi sergilediginde koramiral üstü olacağı.

Bu adam okamalardan kaçarken dahi teknik bularak sky walk yapan adam. Aynı adam okama kenpo ustaları ile düelloya tutuştu ve iki sene onlarla kapıştı. Bu adamın beğendiği okama kenpo tekniklerini alacağını söylemenin nesi hayal lan?

B.hakisi olduğu Luffy tarafindan söylendi. Koka yapmasini beklemenin nesi hayal? Kanjuro gibi Bellamy gibi ezik tipler bile yapıyor. Sanjiden beklemenin nesi anormal?

Gece gece insanın canını sikmayin.
Lan anormal insan evladı burda tahmin yapıp gerçek gibi yaşamayın. Sanji koka yapar onu bende bekliyorum ama okama tenpo tekniği yapmaz. Reyizin kişiliğine ters düşer bence.

Şu an Jinbei Sanji'yi yener demek de hayal oluyor o zaman. Çünkü böyle bir dövüş asla olmayacak.
Sanki ben demişim Jinbe Sanjiyi yener diye. Yazdıklarımı baştan oku sonra cevap yaz lütfen kaale almıcam yoksa.

Cedric

Sonlarda karşımıza çıkacak olan gözü bandajlı adam Buggy olmasın sakın. :hoo: Shanks'ı yonkou yapan Oda, Buggy'i de son villain neden yapmasın. (Cobby'nin de amiral olacağını düşünüyorsak) :hmm: Tabi bu kabul edilir bir şey değil ve hayalinde çok ötesinde olabilir. Kabul ediyorum. Şansımı denemek istedim sadece. :agla:

Lan anormal insan evladı burda tahmin yapıp gerçek gibi yaşamayın. Sanji koka yapar onu bende bekliyorum ama okama tenpo tekniği yapmaz. Reyizin kişiliğine ters düşer bence.
Okama kempo dedikleri olay yemek tarifleri değilmiydi ? Tüm okama adasının her bir tarafına dağıtılan şefler tarafından öğretiliyordu her bir tekniği ? Sanji öğrenmiş bile hatta Punk Hazard bitiminde yenilenmeyi hızlandıran okama yemeği yapmıştı , yiyen direk canlanıyordu :D

kör topal

O zaman neden imalı bir şekilde söylüyorsun.:S
Ben okama tenpo konusunda yazmıştım çok yanlış anladınız siz beni :(.

Okama kempo dedikleri olay yemek tarifleri değilmiydi ? Tüm okama adasının her bir tarafına dağıtılan şefler tarafından öğretiliyordu her bir tekniği ? Sanji öğrenmiş bile hatta Punk Hazard bitiminde yenilenmeyi hızlandıran okama yemeği yapmıştı , yiyen direk canlanıyordu :D
Unutmuşum o zaman. Neyse Sanjide haki vardır ama öyle ahım şahım bir teknik beklemeyin bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık