Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 yıllık eğitim sadece ve sadece Kiddoya yetişebilmek içindi ne sanıyorsunuz siz ? :D Adam kol vermiş fille maymunla sirk gösterisi yapmamış iki senede :/ Kid ortalığın tozunu attıracak...

Hikaye+hakiyi seriye oturtmak için en makul şey time-skip idi. Asıl amacı budur bu işin.

Luffy-Kid ise tamamen denk karakterler çıkacaktır. Kimin yeneceği muamma. Bakmayın Law da aynı seviyenin adamı ama sırf Mingo ile Luffy de dövüşsün diye adamın çabaları boşa çıktı.
Tüm herkesi yeni dünyaya sok. Sadece bizim tayfayı sokma.
Bizimkiler en gelişebileceği yerde gelişsin. Luffy tek teknikle Doflamingo'yu aşsın bir anda. Üstüne gösterilmeyen teknikleri olsun. Gelişme hızı diğer karakterlerden daha fazla olsun.

Bizim tayfaya 2 yıl kaybettir. Diğer herkesi 2 yıl yeni dünyada tut.
Sonra mangaka olarak bana de ki Kid>Luffy. (Sanmıyorum zaten böyle çizeceğini.)

Yok bunu kabul edemem. Denk olmasını bile kabul edemem. Elbet Luffy zorlanır ama fazlasını kabul edemem.

Luffy eğitim yerine yoluna devam etseydi belki de çoktan K.K olmuştu. Adam 1 haftada vs atıyor ve kendini geliştiriyor. 2 sene ara vermeden önce seride toplam 6 ay gibi bir süre geçmedi mi? 6 ay içinde kendini defalarca kez katladı. Herkeste bilinçli haki kavramını oturtmak için yapılmış bir şey. Kimse Belamy deki hakiye bile şaşırmıyor, bir Zorolar eğitimle haki geliştirdi işin tuhaf yanı.

Tüm herkesi yeni dünyaya sok. Sadece bizim tayfayı sokma.
Bizimkiler en gelişebileceği yerde gelişsin. Luffy tek teknikle Doflamingo'yu aşsın bir anda. Üstüne gösterilmeyen teknikleri olsun. Gelişme hızı diğer karakterlerden daha fazla olsun.

Bizim tayfaya 2 yıl kaybettir. Diğer herkesi 2 yıl yeni dünyada tut.
Sonra mangaka olarak bana de ki Kid>Luffy. (Sanmıyorum zaten böyle çizeceğini.)

Yok bunu kabul edemem. Denk olmasını bile kabul edemem. Elbet Luffy zorlanır ama fazlasını kabul edemem.
Kesin demiyorum zaten hacı.Vs atsalar ve Luffy kazansa gram şaşırmam.

Eğitim olmasaydı uzun bir süre bizimkilerin haki öğrenmesiyle falan geçecekti bölümler.Detaya da inmek gerekiyordu elbette. Lakin Oda bu haki olayını tamamen geçiştiriyor. Yaptım oldu tarzında. Bunlarla uğraşmak yerine direkt 2 yıl atladı işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık