Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de doğru yolu buldum artık, yanındayım. :)
Nami'nin gözünün altında aynı ben var gibi duruyor. Acaba edit yapan nokta mı koydu yoksa Oda mı öyle çizdi?
O çok sevindim bro.:D Hoşgeldin. Sana kapımız her zaman açık.:D Ama dışarı çıkamazsın kilitledim çünkü.:D
Bilmiyorum ama olmaması lazım.:D

@troysi55

Tip olarak farklı. Ama Dragon reyiz de karizma adamdır vesselam.:D

Çok açık ve net.:D Yeniden okumak iyi oluyor.:D

Onu usoppa söylüyor.Diğer tayfa üyeleri için.Boşa sevinme. :) Yerinizde rahat durun yoksa sizi luffy dahil kimse koruyamaz diye.Kendi de koruyamaz.Lucciye karşı kendilerini zor korurken arada kaynar diğerleri rankyaku falan.Zoro da doğru olanı seçiyor.Orada kalıp kaçış yolunda durmak ve tayfanın üyelerini korumak en iyisi.Aksi takdirde lucciye karşı son anda araya girmeye çalışsa ace akibetine bile uğrayabilir bir Usopp için.Adam lucci sonuçta.Güçlü ve hızlı luffy bile zor araya giriyor.

O çok sevindim bro.:D Hoşgeldin. Sana kapımız her zaman açık.:D Ama dışarı çıkamazsın kilitledim çünkü.:D
Bilmiyorum ama olmaması lazım.:D

@troysi55

Tip olarak farklı. Ama Dragon reyiz de karizma adamdır vesselam.:D
Lufy'ci olacağım demedim ha yanlış anlaşılmasın. Zoro ve Lufy kardeş ve birbirlerine kırdırmaya çalışmayacağım.
Sen iste yeter ki aç kalsak da sen çıkabilirsin diyene kadar dışarı çıkmayız.:)

Onu usoppa söylüyor.Diğer tayfa üyeleri için.Boşa sevinme. :) Yerinizde rahat durun yoksa sizi luffy dahil kimse koruyamaz diye.Kendi de koruyamaz.Lucciye karşı kendilerini zor korurken arada kaynar diğerleri rankyaku falan.Zoro da doğru olanı seçiyor.Orada kalıp kaçış yolunda durmak ve tayfanın üyelerini korumak en iyisi.Aksi takdirde lucciye karşı son anda araya girmeye çalışsa ace akibetine bile uğrayabilir bir Usopp için.
Yahu bırak Allah aşkına.:S Usop'un gitmesine gerek yok. Zoro'da gidebilir. Ama Zoro diyor ki sadece ayak bağı oluruz. :D
@gyjbsch

Tamam tamam.:D Aç kalmazsın benim yanımda.

Yahu bırak Allah aşkına.:S Usop'un gitmesine gerek yok. Zoro'da gidebilir. Ama Zoro diyor ki sadece ayak bağı oluruz. :D
Zoro gittiği zaman kaçış yolu ve tayfayı kim koruyacak.Ve diyelim lucci baktı ikisi zor geliyor bunları oyuna getirip tayfaya doğru gitse ne olacak.O sırada bizimkilerin önüne de denizciler çıksa oyalanırlar.Sonra tayfanın diğer üyeleri mefta olur. :)

Zoro gittiği zaman kaçış yolu ve tayfayı kim koruyacak.Ve diyelim lucci baktı ikisi zor geliyor bunları oyuna getirip tayfaya doğru gitse ne olacak.O sırada bizimkilerin önüne de denizciler çıksa oyalanırlar.Sonra tayfanın diğer üyeleri mefta olur. :)
Luffy bırakır mı Lucci'yi. Şu an resmen kendi filmini yapıyorsun.:D Bunu Franky'de söyledi. Zoro'da söyledi.:D Luffy'de söyledi.:D Lucci'de söyledi. Hepsine bir şey bulursun şimdi:D

Luffy bırakır mı Lucci'yi. Şu an resmen kendi filmini yapıyorsun.:D Bunu Franky'de söyledi. Zoro'da söyledi.:D Luffy'de söyledi.:D Lucci'de söyledi. Hepsine bir şey bulursun şimdi:D
Zoro tek başına kapışsa ölebilir.Luffy de ölüyordu zaten normalde yenilmişti.İstese öldürürdü lucci.
Nasıl luffy bırakır mı ? O işler hiç belli olmaz.Dövüşe kimse karışmadı ama diğer denizciler lucciye bırakmayıp karışabilirlerdi de.Öyle olsaydı luccinin tayfaya yönelme şansı vardı.Yani zoronun bu ihtimali de hesaba katarak yerinden ayrılmaması iyi olmuş.

Yoksa luffy + zoro lucci karşısında olsa zoro arada kaynamazdı.Öleceğini ve ayak bağı olacağını düşünüyorsan biraz yanılıyorsun. :) İkiye bir her türlü avantajlıdır zoro gibi birisi varken.

Zoro tek başına kapışsa ölebilir.Luffy de ölüyordu zaten normalde yenilmişti.İstese öldürürdü lucci.
Nasıl luffy bırakır mı ? O işler hiç belli olmaz.Dövüşe kimse karışmadı ama diğer denizciler lucciye bırakmayıp karışabilirlerdi de.Öyle olsaydı luccinin tayfaya yönelme şansı vardı.Yani zoronun bu ihitmali de hesaba katarak yerinden ayrılmaması iyi olmuş.

Yoksa luffy + zoro lucci karşısında olsa zoro arada kaynamazdı.Öleceğini ve ayak bağı olacağını düşünüyorsan biraz yanılıyorsun. :) İkiye bir her türlü avantajlıdır zoro gibi birisi varken.
Yahu Zoro böyle düşünmüyor. Sen böyle düşünüyorsun.:S Luffy'nin lastik adam olması sayesinde Lucci'nin ataklarına daha dayanıklı. Zoro'nun delik deşik olma ihtimali var. Zoro da buna binaen böyle bir şey demiştir. Hakileride yok adamların. O adam normal biri değil diyor. Lucci parçanalabilirdin diyor lastik olmasan.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık