Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tam gidiyordum ki ne göreyim! o_O

Şunu yapabilen bir azmanın Luffy kadar fiziksel kuvveti yok, evet. O yüzden Luffy kurtuldu Joz kurtulamaz.

Vay anasına yae!

Adadsadasda :fool:

@Densetsu no Samurai
Bak istersen Dofy buzdan bölgesel kurtulmuyor. Tüm vücut ip doladığı bir sahnesi de yok. Hani Rosa da öyle bir şey hiç görmedik. Elinden, ayağından ip çıkarsa bu şekilde kurtulmaz. H. haki bence.
Dövmesi için ise kesmesi şart değil. Jozu'nun bedeninin üstünü mü buz kabuğu gibi yoksa tüm vücut mu belli değil. Hakisiz vursan bile hasar alır ama büyük ihtimal çok az olur. Ben alacağını düşünüyorum.

@Erkan12 Yanlış ifade etmişim, Mingo'nun tekniğini yazarak nasıl anlatayım demek istedim.

Luffy gear 4 sayesinde daha doğrusu balon gibi şişebilme özelliği sayesinde kurtuldu.O da lastik adam olduğu için.
Kurtulmanın fiziksel kuvvetle bir alakası yok.Haki seviyesiyle alakası olabilir ama.

Jozu vs Doflamingo kestirmek güç bence Wb tümen komutanlarından ilerde büyük bir atak bekliyorum. Özellikle de Marco,Jozu ve Vista dan. Doflamingo, Jozuyu alabilir belki ama o öyle tek parmak hareketiyle olmaz. Üstüne çıkıp kontrol ederken Croco ile vs atıyordu Jozu .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık