Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte burada benim muazzam teorim devreye giriyor. :a:

Bunun için Dragon incelememi okumalısın. :s
Okumuştum. Roger Dragon'u bilgilendirmiş ama sanırım Roger harekete geçtiğinde o yazıtları buluyor. Yani o 2 yıllık sürede Skypie ve Balıkadam adasına gidiyor.
Yanlış mıyım?
Başka bir şeyin harekete geçirmesi gerekiyor yani.

Kendi kitabını satmaya çalışan hocalar gibi olmuş. Dragon dan olmaz bir şey, yanlış ata oynuyon.
Dragon kim ki zaten, bi cacık olmaz ondan. :a:

Okumuştum. Roger Dragon'u bilgilendirmiş ama sanırım Roger harekete geçtiğinde o yazıtları buluyor. Yani o 2 yıllık sürede Skypie ve Balıkadam adasına gidiyor.
Yanlış mıyım?
Başka bir şeyin harekete geçirmesi gerekiyor yani.
Hastalığını öğrenince son yolculuğa çıkıyor ki bu sırada zaten D anlamını falan biliyor(bana göre) ve sonucu öğrenince de işi Dragon'a bırakıyor.

Oradaki teoride yazmamış mıyım bunları. Pek hatırlamıyorum neler yazdığımı, eksik kalmış da olabilir. Göz atarım bir ara. :/

Norland başka idi.:D

Kafasını gemiye çarptığı sahne muazzamdır.:D

@gyjbsch

Avatar peh iyiymiş.:D Hayırdır ?
Eskiden çok gülüyorduk o havadan uzaklaştı şimdi anime :D Avatar öyledir Croconun dönmesini bekliyoruz.
0:40 Adam çocuğunun tabağından yürütüyor :D
Bende şimdi farkettim :)
İlginç.Nami'nin kıyafetinin üzerinde wb yazıyor. :D
Çok dikkatlisin bakıyorumda O taraflara bakma fazla zararlı :D

Dragon kim ki zaten, bi cacık olmaz ondan. :a:

Hastalığını öğrenince son yolculuğa çıkıyor ki bu sırada zaten D anlamını falan biliyor(bana göre) ve sonucu öğrenince de işi Dragon'a bırakıyor.

Oradaki teoride yazmamış mıyım bunları. Pek hatırlamıyorum neler yazdığımı, eksik kalmış da olabilir. Göz atarım bir ara. :/
Şöyle teoriler icatlar çıkarma başımıza,bizim yeşilliyi gereksiz yere gaza getiriyorsun uçuşa geçiyor sonra. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık