Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Savcı mantıklı yaklaştı bende neden olmasın dedim.:D
Şöyle bir gerçekte var yalnız, WB de bir sürü yara var. Roger dan sonra bununla birileri kapışmış belli ki. Ayrıca Roger'ın da hasta olduğunuda unutmayalım. Şimdi Mihawk ile Ryuuma eşit mi diyelim.;)
Bırak bu işleri hacı. :( Hem Ryuuma falan bilmem ben. Ne idüğü belirsiz bir karakter o kadar. :S

kör topal

Amiralleri ve Yonkoyu aşınca ne oluyor ? KK
Roger kim ? KK
Roger ne zaman KK olmuş ? 25 yıl önce.
25 sene önce Amiraller ve Yonko var mı ? Yok.
Korsanlar Çağı var mı ? Yok.
Rekabet var mı ? Yok
One Piece var mı ? Yok.
Güçlenme yarışı var mı ? Yok.
İki ve daha fazla meyve yiyenler var mı ? Yok
Gece gündüz haki kasanlar, bunun eğitimini alanlar var mı ? Yok
Smile var mı, canavar ordusu var mı ? Yok
Bugünün Yonko ve Amirallerinin Roger'dan güçlü olma ihtimali var mı ? Var.
Bugünün Yonko ve Amirallerini yenen ne olacak ? KK.
KK'dan KK'ya fark var mı ? Var. ;)
Yonkou'nun olmadığını , Gece gündüz haki kasanların ve eğitim alanların olmadığını , Rekabetin olmadığını , Amiraller'in olmadığını ve güçlenme yarışının olmadığı gibi kesin bir şekilde ifade ettiğin şeylerin kendi sallaman mı yoksa açıklanmış şeyler mi olduğunu merak ediyorum?

Savcı mantıklı yaklaştı bende neden olmasın dedim.:D
Şöyle bir gerçekte var yalnız, WB de bir sürü yara var. Roger dan sonra bununla birileri kapışmış belli ki. Ayrıca Roger'ın da hasta olduğunuda unutmayalım. Şimdi Mihawk ile Ryuuma eşit mi diyelim.;)
Mihawka ayip olur. Wano için ön tanıtımdı ryuuma bence. Fazlası değil. Zoro fanlarının ryuuma dan beri tükenmek bilmeyen heyecanının kaynağını yarattı o kadar.

kör topal

Aksine ilişkin bir bilgi var mı peki ? Kaido, Big Mam, Shanks, Gura Gura WB, Teach, bunların hepsi Roger'dan güçlü olabilir. Olamayacağına ilişkin tek bir bilgi kırıntısı var mı ? Çinjao Yonkoyu yenmek gerek KK olmak için diyor, Roger'ın bu saydığım adamlardan güçlü olduğuna ilişkin bir ibare var mı ? Aynı dönemin adamları değiller WB dışında, onun da meyveyi ne zaman yediği belli değil. Demek istediklerimi anlıyorsunuz ama anlamazlığa yatıyorsunuz bence. Dönem zayıf olursa, lider zayıf olur. Dönem güçlü olursa lider de güçlü olur. Rayleigh Kizaru'yu 10 dakka tuttuysa ne olmuş, gençken en fazla amiral edebilir. Roger da dönemin amirallik teklifi götürülen adamıyla denk dövüşüyormuş. Roger >= Garp = Rayleigh = WB = Sengoku = Amiral o dönemde. Şimdi ise seviye çok yüksek. Eskiden amiral olarak sadece Zephr varmış sonra Sengoku + Garp gelmiş, sonra Aokiji + Akainu + Kizaru gelmiş seviye giderek yükseliyor farkındaysan ki adamlar amiral kadrosu açıyorlar. Hem amiral olacak canavarlar türüyor hem de canavar korsanlar piyasaya çıktıkları için amiral ihtiyacı doğuyor. Şu anda Amiraller güçlü ama Yonko onlardan da güçlü. KK onlardan da güçlü olacak işte.
Geçende TDK'nu reddetmiştin. Aşçı değil ahçı demiştin. İyice kendini trole vurdun dön vazgeç bu trollükten.

Şöyle bir gerçekte var yalnız, WB de bir sürü yara var. Roger dan sonra bununla birileri kapışmış belli ki.
''Roger'in bıraktığı yaralar hala sızlıyor'' gibi bir şeyler hatırlıyorum ben. Shanks WB gemideki konuşmalardaydı herhalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık