Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yanlız gençlik çok Wanokuni falan bekleniyor ama öyle bir arc olmayabilir.Oda'nı defterleri içinde Zou varda,Devrimciler vardı,BigMom vardı ama Wano yoktu çok gaza gelmeyin derim özellikle Zoro fanları.

Eski çağlarda insanlar henüz yokken şeytan ruhları vardı. Bu ruhlara hükmeden ve elinde siyah bir kılıç taşıyan bir şeytan yaşarmış. Sonra bir gün lanetlendiler her birisi bir meyvenin içine hapsoldu ama laneti yapan büyücü iblis başını küçümsemişti bir şekilde ruhunu kurtardı ve her nesil yeniden yeniden doğup reenkarnasyonlar yaşadı. Zamanının büyük kılıç ustası Ryuuma da onlardan biriydi ve kılıç yine ona ulaşmıştı. Şu an ise onun adı -evet bildiniz- Roronoa Zoro.

O Dartanyan. :D
Katılmıyorum.

Katılıyorum.

Bu ateşli kılıçla ilgili bir teori vardı. Hatırlarsanız Koala Dragon'a değerli bir madenden bahsediyor. Teoriye göre bu madenin yanıp-tutuşma gibi bir özelliği var. Yani bir şekilde bu madenin rezervleri Wano ülkesine de dayanabilir. Buna bağlı olarak bu madenle dövülmüş bir katana da olabilir Zoro'da ki öyle ya da böyle bu tarz bir kılıcın sahibi olacağı kesin. Oda sinyali çaktı bir kere.

Hatta Kaido hem Wano'yu ele geçirerek yeni dünyadaki elini güçlendirmek istemiş olabilir (böyle bir derdi olduğundan pek emin değilim :D ) hem de bu değerli madenin işletim hakkını kazanarak ihracat yapabilir. Bir taşla iki kuş. Kaido zeki adam. Zengin olmanın yollarını biliyor :D

Bu ateşli kılıçla ilgili bir teori vardı. Hatırlarsanız Koala Dragon'a değerli bir madenden bahsediyor. Teoriye göre bu madenin yanıp-tutuşma gibi bir özelliği var. Yani bir şekilde bu madenin rezervleri Wano ülkesine de dayanabilir. Buna bağlı olarak bu madenle dövülmüş bir katana da olabilir Zoro'da ki öyle ya da böyle bu tarz bir kılıcın sahibi olacağı kesin. Oda sinyali çaktı bir kere.

Hatta Kaido hem Wano'yu ele geçirerek yeni dünyadaki elini güçlendirmek istemiş olabilir (böyle bir derdi olduğundan pek emin değilim :D ) hem de bu değerli madenin işletim hakkını kazanarak ihracat yapabilir. Bir taşla iki kuş. Kaido zeki adam. Zengin olmanın yollarını biliyor :D
Eğer öyleyse bu madde Doflamingonun elindeydi. Hükümetin ve Yonkoların giremediği yeri patoz etmiş olması lazım.

Wb komutanlarından birinin kılıcı yanıyordu öyle. Tutabilir bu teori.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık