Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kör topal

Rayleigh gencken shanks kadar guclumu bilmiyom ama aralarinda fazla bi fark olcagini sanmiyom.Bana gorede simdiki yonkoularla pek ala asik atabilir yonkou seviyesi gucu vardir gencken.Garpa gelince korsanlar krali seviyesi rayleigh e gelince yonkou alti:artiz:
Ve bence garpla rayleigh arasindada pekde oyle fark yoktur 2 side rogerin 1 2 tik altidir
Mangaka onaylı Roger ile aynı seviyede ve Roger'in kendisi bile kabul etmiş aynı seviyede olduklarını ve Garp'ın kendisini ölümün kıyısına getirdiğini. Sen diyorsun hala 1 2 tık altıdır diye. Tabi canım tabi sende haklısın. Garp ile Rayleigh'i kıyaslaman zaten başlı başına hata. Biri kaptanın sağ kolu diğeri kaptanının ayarı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mangaka onaylı Roger ile aynı seviyede ve Roger'in kendisi bile kabul etmiş aynı seviyede olduklarını ve Garp'ın kendisini ölümün kıyısına getirdiğini. Sen diyorsun hala 1 2 tık altıdır diye. Tabi canım tabi sende haklısın. Garp ile Reylight'i kıyaslaman zaten başlı başına hata. Biri kaptanın sağ kolu diğeri kaptanının ayarı.
"Beyazsakal onla esit gucte olan tek kisiydi" denildi.
Garp icin ise onunla esit gucteler denilmedi bi taraflarinizdan element uydurmayin sadece birbirlerini olumun kiyisina getirdikler zorladiklari soylendi.Mesala ornek vereyim luffyle zoro kapistilar luffy kazanir ama oda olumun kiyisina gelicek kadar agir yaralar alir dimi.Hemde garpin rogera yaptigindan daha cok.Ama kazanan luffydir.Onlarin iliskiside boyle sadece zorlar ama yenemez

kör topal

"Beyazsakal onla esit gucte olan tek kisiydi" denildi.
Garp icin ise onunla esit gucteler denilmedi bi taraflarinizdan element uydurmayin sadece birbirlerini olumun kiyisina getirdikler zorladiklari soylendi.Mesala ornek vereyim luffyle zoro kapistilar luffy kazanir ama oda olumun kiyisina gelicek kadar agir yaralar alir dimi.Hemde garpin rogera yaptigindan daha cok.Ama kazanan luffydir.Onlarin iliskiside boyle sadece zorlar ama yenemez
Nerede denildiğini gösterir misin? Hani eşit güçte tek kişiydi deniliyorsa haklısın ama önce kanıtını göster. Eğer yoksa kanıtın bi tarafından element uydurma. Benim ama var. Roger gayette birbirimizi ölümün kıyısına getirdik gibi açık bir cümle kuruyor yani buradan bile eşit yada eşite yakın güçte olduklarını anlar düşünen bir insan. Tabi istisnalar anlayamaz.

Nerede denildiğini gösterir misin? Hani eşit güçte tek kişiydi deniliyorsa haklısın ama önce kanıtını göster. Eğer yoksa kanıtın bi tarafından element uydurma. Benim ama var. Roger gayette birbirimizi ölümün kıyısına getirdik gibi açık bir cümle kuruyor yani buradan bile eşit yada eşite yakın güçte olduklarını anlar düşünen bir insan. Tabi istisnalar anlayamaz.
Benimde var.Buggy nin marinforddaki sozune bak orda direk olarak"beyazsakal kaptanla esit dovusebilecek tek kisiydi" diyor.Telefondayim resim atamiyom.Aslinda son yazdiginda sende bana katilmissin "esite Yakin gucteler" diyerek

kör topal

Benimde var.Buggy nin marinforddaki sozune bak orda direk olarak"beyazsakal kaptanla esit dovusebilecek tek kisiydi" diyor.Telefondayim resim atamiyom.Aslinda son yazdiginda sende bana katilmissin "esite Yakin gucteler" diyerek
Marinefordda söylediği şeyleri hatırlamıyorum neyse zaten O zamanlar miço olan Buggy'nin söylediğine mi güvenicez yoksa Roger'a mı?

Buggy orada Roger ile eşit dövüşen tek korsan Wb'dir demek istedi .
Tıpkı Zoro'nun bir daha yenilmeyeceğim derken kılıç ustalarını kastettiği gibi.

Ustelik ayni gucteler diye tek bi cumle bile gecmemisken bu ne boyle herkeste bi roger=garp
Birbirlerini olumune zorlamislar diye yazildi yani evet birbirlerini cok zorlamislar ama hic bir zaman edward daki gibi roger esit gucteki tek kisi diye soylenmedi
Turkiye bosuna kendi dilinde yazilani anlamada 30 küsürüncü sirada degilmis anlasilan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık