Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BB hazineyi bulur kral ilan edilir , Luffy ise şu Ejder-D. Kaderini yıkıp 800 yıllık D. Efsanesi ile ilgili bir olaya imza atar.

Ayrıca Kuzanın BB tarafına geçmesi Denizcileri yıkma ihtimallerini artırıyor.
O hazineyi bence bizimkiler bulacak. Çünkü bu D.nin olayı o hazineyi bulduktan sonra gerçekleşecek bence. Zaten Roger'ın beklediği kişi ancak hazineyi bulabilir.

O yorumun ss'si alınmış mı? Gerçi japonca bildiğimden değil de bir Japon ingilizceye çevirirdi zaten. Doğru kabul edersek, BB kral olur, Luffy de onu dönerek tahtı alırsa güzel olur aslında ama kral olmak demek hazineyi bulmak demek. Ben Luffyler bulsun isterim aslında, bulan adamdan almalarını değil.

Karasakal Denizcileri yenip indirirse zaten halk gözünde Korsanlar Kralı olarak ilan edilir gibi. Ama seride Korsanlar Kralı olabilmek için Raftel'de ki hazineyi elde etmek gerekiyor.

Ha yinede Karasakal neden Denizcilerle karşı karşıya gelsin ? Bu adam planlı hareket eden biri değil miydi ? Doğrudan Denizcilerle bir savaşa girer mi ?
Nası yani Yeşil Vadi'yi ilk biz bulduk bizimdir der gibi Korsanlar Kralı mı olunur :S

Nası yani Yeşil Vadi'yi ilk bulduk bizimdir der gibi Korsanlar Kralı mı olunur :S
Hayır ama Luffy ne diyor ? One Piece'i bulacağım ve Korsanlar Kralı ben olacağım diyor.

@Tyr

Dediğim gibi bu ünvan Roger'a verildi çünkü ondan o şekilde bahsedilmeye başlandı. BB'de eğer Denizcileri yıkarsa bu şekilde anılmaya başlanabilir. Ama hazineyi BB'nin bulacağını sanmıyorum.

Şu Shanks'ın Akainu'yu durdurma olayı da ne büyütüldü be. Adam orada ezik Coby var diye onun çapında bi saldırıda bulundu birden karşısında başka bi yonkou görünce afalladı. Akainu değil savaşta ki herkes afalladı. Haki master dediğimiz garp çapsızı, zeka adamı dediğimiz Sengoku, diğer amiraller, BB, Wb korsanları hepsi şaşırdı fakat nedense Akainu şaşırınca korktu oluyo. Yahu adam Wb'den korkmayıp gülerek dalıyo Shanks'dan mı korkacak allasen. Karakteri sevmezsiniz anlarım da biraz daha objektif davranın, Shanks'ı yüceltecez diye.

-One Piece arkadaşlık,dostluk gibi bir şey çıkmayacak değil mi?
-Hayır, öyle bir hazine tayfa için haksızlık olurdu,basit kaçardı. Hepsi de orada umduklarını bulacak.

Oda'nın konuşmasından hatırladığımı yazdım. Sırf buradan bile hazineyi bizimkilerin bulacağı belli. Hatta bunun için Oda'nın açıklamasına bile gerek yok.

Ha sonuçta KK unvanı halkın verdiği bir şey. Bundan dolayı BB bir dönem KK olarak anılabilir belki ama sanmıyorum. Bu unvan Luffy'nin olacaktır. Bunca zamandır bu sözü dilinden düşürmeyen adam bir anda amacını değiştirmez.

Biraz uzattım ama kısacası o teoriyi düşünmeye bile gerek yok. Luffy'den başkasına gitmez o unvan.

Valla kim neyi diyorsa der ben onda değilim. Bence Luffy One Piece'i bulduğu için KK olmaz. İkisi ayrı şeyler. OP denen hazine ona büyük bir farkındalık kazandıracak.
Zaten Rayleigh ne diyor. Yolculuğunuza devam edin. Ve her şeyi kendi gözünüzle görün. Ayrıca Roger'ın da söylediği gibi poneglyph'i Raftel'e götürmüş. Bütün ulaştıkları şeylerin parçaları orda bütünleşecek. Tarihi öğrenecekler. Bunun yanında @Raiden'ın da dediği gibi farklı şeylerde olabilir.

Zaten Rayleigh ne diyor. Yolculuğunuza devam edin. Ve her şeyi kendi gözünüzle görün. Ayrıca Roger'ın da söylediği gibi poneglyph'i Raftel'e götürmüş. Bütün ulaştıkları şeylerin parçaları orda bütünleşecek. Tarihi öğrenecekler. Bunun yanında @Raiden'ın da dediği gibi farklı şeylerde olabilir.
Gözüm korkuyor artık ne zaman gelecek bu bölümler be :( 10 yıl mı ne!?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık