Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm yorumlarında Luffy'nin sınırın gördüğümüze dair bi yorum gördüm.Buna kesinlikle katılmıyorum :) Luffy şu an belkide daha içinde Gear 5'i ya da Gear 4 'te daha nice çeşit saldırıyı barındırıyordur :)

Bölüm yorumlarında Luffy'nin sınırın gördüğümüze dair bi yorum gördüm.Buna kesinlikle katılmıyorum :) Luffy şu an belkide daha içinde Gear 5'i ya da Gear 4 'te daha nice çeşit saldırıyı barındırıyordur :)
Şimdilik sınırı bu onu gördük işle.
Yahu şimdi bu adam lucci aldığında sınırı;
g2 ve g3 ile sınırlı değil miydi? Evet
adam o zamanlar g2 ve g3 ile sınırlı diye gelişmeyimi bıraktı? hayır ama belli bir süre o seviyede dolaştı. Olay bu.
G5 e geçeceğine g4 ü adam gibi kullansın önce leyla.

Şimdilik sınırı bu onu gördük işle.
Yahu şimdi bu adam lucci aldığında sınırı;
g2 ve g3 ile sınırlı değil miydi? Evet
adam o zamanlar g2 ve g3 ile sınırlı diye gelişmeyimi bıraktı? hayır ama belli bir süre o seviyede dolaştı. Olay bu.
G5 e geçeceğine g4 ü adam gibi kullansın önce leyla.
Bak Luffy burada ne diyor?.Rayleigh önce yine son anda kurtulmuşun diyor.Sonra Luffy'de Bu seferki çok zorluydu kong gun bi işe yaramadı Buradan anlıyoruz ki Luffy kong gun'un yemediği canavarı yenmek için King Kong Gun'ı geliştiriyor.Bu arada Kong gun da Dof'a tur attıran Kong gun.Ve bence KOng Gun bi işe yaramıyorsa King Kong gun da en fazla kan alır,yenmesini sağlamaz.Ki Luffy bu canavarı yeniyormu?Evet yeniyor.Çünkü Oda bize Hancock'un kardeşinin ağzından Luffy'nin adanın kralı olduğunu söylüyor.
Sonra Luffy Doffy'nin gücünü de bilmiyor.Ne kadar güçlü olduğunu falan.Çünkü herif gazete okumuyor.Ha "Bu Luffy daha bi kaç bölüm önce Inu'ya çok güçlü dedi ve o da güçlü çıktı"dersen ona verecek tek cevabım Oda'nın Dof vs Luffy de Luffy'nin bu özelliğini göz ardı etmiş olması. :) Neyse Luffy Dof'un gücünü bilmiyor ve sanıyorki bunu ben Caaser gibin Grizzly Magnum ya da Elephan Gun falan derken indiririm diyor ama bakıyor ki gıdıklıyor.Sonra Gear 4 açıyor.Ama bak yine de en büyük saldırısını sonra saklıyor.Çünkü kafes daralıyor ama buna rağmen Luffy tükenecek olmasına rağmen King Kong Gun kullanmıyor.Niye dersen bence rakibine Leo bazuka yahut Kong gun yeter diye düşünüyor herhalde :) En sonda ise rakibini iyi analiz etmiş şekilde bu bi KKG'ya gider diyor ve öylede oluyor.Demem o ki Luffy'de daha vardır çünkü Luffy Dof'u uçuran Kong Gun'un işe yaramadığı canavarı yenmiş durumda :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık