Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alpamis ile fanlık yarışımı yapıyorsun yahu? Yakında onuda geçeceksin.

Nerede, ne zaman, nasıl ve kime yenildi? Luffy gibi bir çaylağa Yonkou iken mi yenildi?
Luffy ile Kaido ne zaman karşılaşacak?İleride. :) O zaman kim kimin kafasını kıracak?Luffy Kaido'nun.Dediklerimde yanlış ya da olmayacak bişey yok

Çaylakken vücut yapısı böyle değildir, örneğin Garp'ın önceki ve sonraki hali. Tabii çok fark yoktur ama Urouge veya WB kadar vardır.
Pek farklılık olmamıştır emin ol. Ki diğer taraftan o yenilgilerin sadece çaylaklık zamanında olup olmadığı da belli değil. Boşuna tartışıyoruz.:S

Bir şey demiyorum. Kime yenildiğini nasıl yenildiğini. Sen yanlış anlıyorsun herhalde.:D Arkadaş o karizma o ihtişamda birinin yenilebildiğini düşünemiyorum anlamında dedi. Ben de ona 7 kere yenilmiş zaten o tip. Pek de zor değil hayal etmek dedim.
O arkadaş Kaido'nun Luffy'ye yenilmeyeceğini, müttefik olacağını düşündüğü için anlamıyor olabilir seni. :D
Luffy KK seviyesinde olsa bile yenemeyecek ya da yenmeyecek bu tarz hayal ürünü bir şeyler işte.

Luffy ile Kaido ne zaman karşılaşacak?İleride. :) O zaman kim kimin kafasını kıracak?Luffy Kaido'nun.Dediklerimde yanlış ya da olmayacak bişey yok
Nerede geçti Luffy ile Kaidou karşılaşması? Belki bunlar ittifak olacaklar? Luffy İttifağı ile Kaidou kapışsa birlikte devirebilirler ancak Luffy tek başına kafasını falan kıramaz, dünyanın en dayanıklı adamı sonuçta :(

Nerede geçti Luffy ile Kaidou karşılaşması? Belki bunlar ittifak olacaklar? Luffy İttifağı ile Kaidou kapışsa birlikte devirebilirler ancak Luffy tek başına kafasını falan kıramaz, dünyanın en dayanıklı adamı sonuçta :(
Kafasını kırmak yenmek manasında. :p Üstelik ikisi ittifak olsalar dahi Kaido'nun kafa kırılacak.Kaçarı yok :)

Acaba Hasır Şapka'nın olayı çok daha eskiye dayanıyor olabilir mi? Noland'ın bölümlerine bakarken dikkatimi çekti. Hikaye kitabında Noland'ın dinleyicilerinden birinde Hasır Şapka var, birebir aynısı hem de.

Acaba Hasır Şapka'nın olayı çok daha eskiye dayanıyor olabilir mi? Noland'ın bölümlerine bakarken dikkatimi çekti. Hikaye kitabında Noland'ın dinleyicilerinden birinde Hasır Şapka var, birebir aynısı hem de.
Aynen bunu hatırladım. Olursa da ancak D.nin iradesi ile birlikte öğreneceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık