Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Momo Dof'un adını duyunca istemeden dönüşüyor, ondan korkuyor. Nami bilmesek de elimizde Momo var ve bu bir koz diyor. Dofy vs Law da ise o gemide ki Momo diye tanıyor. Bir sıkıntı var orada ama ne?

Kaido'ya adam 500 zoanlı ordu kurmuş. Bu meyvelerden bir halt çıkacak. C.C sayesinde bizimkiler bir açık yakalayacaktır. Yoksa 500 kişiyle kim eşleşecek. Lufy H.haki ile geçecek hali yok.
Aynen Momo'da bir iş var. O gerekiyordur belki meyve üretimi için. Onun meyvesi.

500 kişi çok güçlü değildir 10 tanesi harici bence. Müttefikler alabilir. Luffy'de adam var da kimler devreye girer Kaido için onu bilmiyoruz.
Wano'dan savaşçı toplar 500 tane mesela ya da Wano+Minkler 500 kişi olur onlarla onlar kapışır.
Açık da bulunabilir ama olmasın öyle açık istemem. :D

Bence ilk dediklerin iyiydi ama sonrası olmadı. Kid ilk çıktığından beri en çok övülen novaların 2'sinden 1'i ve en kötü en jenerasyondan. Bu yüzden Wb olabilir işte ve ortam hep D.'lere mi kalacak? Law,Luffy,Teach gibi.
Farkı ney ki ilkinde adanın manyetizmalarıyla oynar dedim ikincide bu hadise dünyayı karışıklığa sokar dedim. Wb gibi dünyayı sallaması üzerine sallama yaptım.
Kİd adam gibi tayfaya sahip tek nova, diğerleri hep kendi potansiyeliyle buralara gelirken Kid'in adamlarında da iş var. Zaten yardımcı kaptanını nova yaparak bizimkilere bi göz kırpmış.
Kid aslında antik silahmış :eek:
Kodai Heiki Kiddo.:eek:

Kidd'in bu duruşu bozulmazsa eğer Kidd yonkou olma yolunda gider. Daha doğrusu zirve güçlerden biri olma yolunda gider demek daha doğru olacak. Yonkou denen oluşum teker teker bozulacak çünkü. Ancak Law'da zirve olacak kumaş yok. Hem güç açısından hem de karakter açısından.

Sabody'de yan yana çizilen 3 süpernovadan Law hayal kırıklığı oldu benim için. Umarım Kidd de böyle olmaz. Kidd'i Luffy dengi bekliyorum.

eşek-karpuz kabuğu ilişkisi misali aklıma geldi
Absalamonda Mink'e benziyor onca ameliyattan sonra. Moria bu arc dahil olabilir mi ucundan kıyısından?

Kılıçustalarının uçan kılıç kesmeleri ile çeliği kesebildiği belli mi ? Başka bir yerde sordum cevap alamadım, Zoro şu kaplumbağa kabuğu ekibini kesti onlar çelik kadar sert dediler, halbuki demir olarak çevrilmiş ve bir hayvanın kabuğunun çelik kadar sağlam olmasıda pek inanılacak gibi değil.

Başka bir örnekte Ohm'un kılıcı denmiş, Ohm'un kendisi demir kırbaç olarak kılıcını nitelemiş yani o da çeliği kesen bir uçan kılıç saldırısı değil.

Mihawk'ın, Daz Bones'u uzaktan uçan kılıç saldırısı ile kesmek yerine yanına gidip kesmesini ben uzaktan çelik kesememesine bağlıyorum, yani şuana kadar gördüklerimiz üzerinden devasa kaya ve buz dağı kesildi ama çelik kesmek için yaklaşmak gerekiyor demek ki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık