Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pekoms dehşet güçlü çıkarsa kim ne diyebilirmiş.Pekoms'ta o ışık varmış falan filan.Sen ne ikna edici konuşuyorsun öyle. :)

Ace çaylakken jinbei ile günlerce dövüşebilmiş,WB'den muhtemelen eğitim almış.Ki onu kk yapmak istiyorsa bunu yapması gerekir.Ve WB'nin 2.tümeni.Biri bi yonkonun 2.tümeni diğer bi yonkonun ayakçısı.Şeker al Pekoms sırtımı kaşı pekoms böyle işleri görüyor.Şeker almanın nesi zor üst seviye bi adamını göndermeye gerek yok.Demekki aslında ufak değil büyük nedenler varmış değil mi ?Üstelik bunları daha öncede yazmama rağmen sormuşsun.Önceki yazıları okumadın gibi sanki.Neyse Pekoms Ace'i yener.İkna ettin sen beni. :)
Doğru yolu buldun demek :/ Pekoms Ace'i tokatlar sana katılıyorum.Üstelik ayak işi yapmak güçsüzlük göstergesi mi ? Adam serideki en şirin karakter. Linlin'in en evcil hayvanı olmalı. Kaldı ki Linlin sırtını çöpe kaşırtır mı ? Zannetmem. Ace'ten aşağısı Linlin'i kaşıyamaz.

Jinbei'de Mihawk'tan tek yedi.Balıkadamların alayı balon çıktı.Tiger, Jinbei iyiler ama elit değiller.Ace = Jinbei ise Pekoms > Jinbei diyorum.

Vakti geldiğinde Teach tüm dünyayı karanlığa boğacak, hem de güneşi temsil eden Shanks'ı gömerek yapacak bu işi. :cool: Çok büyük beklentilerim var bu adamdan. "Güçlü olmak istiyorsam BB tayfasına katılırdım çünkü çok güçlüler." diyen Oda bu sözünün altını dolduracaktır elbette.
Vakti geldiği zaman Luffy herkezi diz çöktüreceği için diğer vakitlerin gelmesinin veya geçmesinin pek önemi yok ;)

Marco savunması rakipsiz biri ama saldırı yönü bir o kadar zayıf. Geleni karşılar sadece.
Bence zayıf değil , adamı gördüğümüz yer MarineFord 'tu ve dövüşlerinin tamamını amirallere karşı yaptı o yüzden zayıf görünüyor gözümüze . Yoksa yeni dünyada kafa atamayacağı adam sayısı bi elin parmaklarını geçmez .

Bence de ace pekomsu indirir. Ama şeker almak boş iş değil bence big mom için. Tatlı krizine giren bir kadın yonkou :D pekoms da pek ayakçı değildir.
Adamlar zaten şekeri vermeye niyetli.Gideceksin alacaksın olay bu.BM için en önemli şey şekerdir ama zorla almıyor ve büyük güçlerde gerekmiyor sonuçta.
Doğru yolu buldun demek :/ Pekoms Ace'i tokatlar sana katılıyorum.Üstelik ayak işi yapmak güçsüzlük göstergesi mi ? Adam serideki en şirin karakter. Linlin'in en evcil hayvanı olmalı. Kaldı ki Linlin sırtını çöpe kaşırtır mı ? Zannetmem. Ace'ten aşağısı Linlin'i kaşıyamaz.

Jinbei'de Mihawk'tan tek yedi.Balıkadamların alayı balon çıktı.Tiger, Jinbei iyiler ama elit değiller.Ace = Jinbei ise Pekoms > Jinbei diyorum.
Evet Pekoms>All

Beyler çoğu Zoan'ın formları oluyor. Yani biz daha önce ne X-Drake'den ne de Marco'dan farklı form gördük.

Jinbei Mihawk olayı doldurma sahne.Mangada öyle bir olay yok.

@ marco
Sen senin için önemli bir işe Önemsiz adamını gönderir misin? Herhangi bir sıkıntı durumunda çözebilecek güçlü bir adam olması gerekir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 40)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık