Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amiral susup karşılık vermiyor.Devamını getirmeyen karşı taraf yani Dof değil o yapacağını yapıp fitili ateşliyor zaten adamın çekindiği birşey yok.Gelin sarayımdayım indirin bekliyorum dedi herkese.
Maçası yetseydi, "Artık şiçi değilim, gel beni avla" derdi. Ayrıca Aokiji'de Amiral, Fuji'de. Niye Aokiji'ye karşılık veremedi?

Madem farkındasın niye yoruyorsun beni o zaman ayıp değil mi? :(
Herhalde yapacak Bonneye yediriyordun Teachi çok anlamsız hareketler bunlar.
Boa Hancock ile Jewelry Bonney iyi ikili olurdu yalnız, biri taşa çeviriyor diğeri yaşlandırıyor :D

Öyle beleşten deprem gücü almak gibisi yok bence.:D
Beleşten mi ? Adam kendini riske attı, bisento + depreme dayandı Wb'yi tayfasıyla zar zor öldürdü, sonra örtünün altında uğraştı bir müddet, 2.ci meyveyi alınca ölme riskini göz ardı etti, gökten düşmedi ya deprem meyvesi hem plan hem de bir uğraş sonucu ortaya çıktı.

Bu wewil sandığımızdan çok daha güçlü olabilir mi?,bir amiralin ağzını burnunu kıracak gücü var mıdır ?
Hiç bir shichibukai, hiç bir amiralden güçlü çıkmayacak, bunu daha önce mangadan delille gösterdim ve ayrıca iddialıyım. Seride ki mantığa aykırı bir olay benim gözümde.

Şu iki seneyi boş geçmemişse yaşı ve haki avantajıyla Hanock sama deli dönüş yapacak.
Sende Luffy gibi Hancock'u yanlış söylüyorsun/yazıyorsun :D Tabii iyi dönüş yapar gözükürse, sonuçta Korsanlar Kraliçesi.

Hiç bir shichibukai, hiç bir amiralden güçlü çıkmayacak, bunu daha önce mangadan delille gösterdim ve ayrıca iddialıyım.
Hani nerede o deliller ya? Her elemanın sözünü kaale alıp da çarpıtarak "Ahanda Amiral > Shichi" demeden mi bahsediyorsun? Mihawk var Shanks ile dövüşmüş ve ayrıca Amiral kolu alan Weeble'den hiç bahsetmiyorum.

Maçası yetseydi, "Artık şiçi değilim, gel beni avla" derdi. Ayrıca Aokiji'de Amiral, Fuji'de. Niye Aokiji'ye karşılık veremedi?

Boa Hancock ile Jewelry Bonney iyi ikili olurdu yalnız, biri taşa çeviriyor diğeri yaşlandırıyor :D
Aokiji neden Dof'a dalmaya devam etmediyse o yüzden dalmadı. Amirale dalmak veya onu indirmek kolay mı, kan alırlar. Hamlesini yaptı, Smoker ölseydi ne olacağını sanıyorsun. Aokiji, kardeşimi öldürdün deyip ölümüne dalacak mıydı? Aynı Aokiji amiralleri yollayın diyor peşinden tek bir kişi demek Dof için garanti değil.

Beleşten mi ? Adam kendini riske attı, bisento + depreme dayandı Wb'yi tayfasıyla zar zor öldürdü, sonra örtünün altında uğraştı bir müddet, 2.ci meyveyi alınca ölme riskini göz ardı etti, gökten düşmedi ya deprem meyvesi hem plan hem de bir uğraş sonucu ortaya çıktı.
Hocam WB'yi gelip öyle bir durumda bulmak ya da MF'den o kadar kolay çıkabilmek baya baya kurgu olan şeyler. İşin bu tarafını geçtim. Deprem gücü zaten kişiye direk olarak level atlatan bir güç. Yani kasmana gerek yok. Meyve direk deprem yapmanı sağlıyor. Orda Luffy'ninkine kıyasla beleş dedim. Luffy yok ısıracak hava üfleyecekti felan. Buna vücudu dayanacak. Hakisi yetecek. Belirli standartlara erişmiş olması gerekiyor. Bu bakımdan dedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 131)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık