Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Dragon
Allah aşkına nasıl hepsini yener yahu?
Luffy olur da g4 açarsa Ace salağının ağzına ağzına öyle vurur ki "Bu adam benim babam" şarkısına Roger'a ithafen söyletir.
Law 3'e böler 5'e katlar, ardından türevini alır. Law dediğimiz adam da bir D. lütfen unutmayalım. Binlerce yıllık One Piece aleminde kimler "D." olarak dünyaya damga vurdu halen bilmiyoruz. Roger'ın evladı diye millet boost çekiyor. Law'ın babası da yumruk atmayı beceremeyen bir adamdı gördüğümüz kadarıyla. Oğlu şu an gencecik yaşına rağmen NW'de akıyor. Ace gibi hırssız, amaçsız öküzün teki anca Jinbei ile yenişemesin (Ahahahaha, Jinbei la, Jinbei. Law suşi yapar bu kefalden)
luffyi 400 milyon ödüllü almıs. o luffyi yener. g4e gelince duygusal yaklasımı ve süre sınırını hesaba katarsan luffynin zamanında acei indirebilecegi kesin degil. sonucta g4 luffynin ödülü 600den asagı olmaz benim düşüncemle. ayrıca teach bile vura vura 5 dk da yenmedi degilmi acei ? acee karsı bir antipati var. cogu kişide bu var. ben sadece objektifim. bu cagdasın baslattıgı bir akımdı aldı yürüdü. adam entei atsa g4 m4 savunma anlamında ne işe yarar ? darbeyi emiyor lastik, atesi etkisiz kılmıyor. teach sanslıydı, çünkü enteiyi içine cekebilecek karanlık meyvesini yemişti. yukarıdakilerden hangisi bir enteiyi hiç bir sey olmadan karsılayabilir ? law keser tamam, enteiyide keser... ama bu o sıcaklıgın dagılmıyacagı anlamına gelmiyor. ada büyüklügünde ates topundan bahsediyoruz. ace haki kullansın veya kullanmasın meyvesi gücsüz degil.

marinefordda luffy her yeri bastı geldi, yorgundu ona ragmen böyle dövüstü sak sak sak :D acee gelince gücsüz. yahu adam meyvesi etkisiz kılınıp direk teach gibi hayvanla kafa göz dövüse girmiş. ve yenilmiş. kairosekiyi baglayıp tüm gücünü cekmişler günlerdir zindanda. cıkıyor 5 dakika sonra aokijinin imza saldırısını durduruyor meyvesi. niye aokiji amiral degilmi ? deprem bile adam öldürmüyor, ates öldüremeyince ates meyvesi ezik :D ben gördüklerimi söylüyorum. luffy daha ancak acei asmıstır. sabo su an acein upgrade edilmiş hali. çünkü kücükken gücleri asagı yukarı denkti. ama sabodada meyveye tam hakimiyet yok. rayleigin egitimini ver acee bakalım ne cıkıyor ortaya ;)

e.oda istese acei su an amiral yapardı. denizcilere katar ates meyvesiyle amiral yapardı. sırıtmazdıda. sadece 3 tip hakiyi vercektide vercekti adama.

tamam karakterine bende kılım. kendini bir sey de sandı öldü gitti. ama bu potansiyelini inkar etmemi gerektirmiyor. üstelik meyvesi dandik degil. sırf adına burgess bile geliyor bu adaya. kim yolladı burgessi ? yonko teach.

su saldırının büyüklügüne bak ;) kac kişi karsılayabilir hiç bir sey olmadan enteiyi ? ace bos degildi, ödülününde hakkını veriyordu. sadece yanlıs adamlara bulastı :D jinbei dövüsününde olayı farklı. jinbei saf güc dövüsen bir adam. ace onla kafa kafaya fiziksel mücadeleye girebilmiş ve 5 günlük bir savas cıkarabilmiş. lawın o kadar dirayeti oldugunu nerden biliyorsun ? adam gücünü saklıyorki tekniklerini kullanabilsin. herkesin kendine özel bir yetenegi var bu seride. kimseyi kücümsememek lazım. ama ace yeni dünyanın elit korsanlarından biriydi. potansiyelide kk olabilecek potansiyeldi. artık iradesi luffyle yasıyor. sırf acein anısına tüm wb korsanları bizim tayfanın yancısı olcaklar. adam böyle bir secim yaptı bizede saygı duymak düser.

Wicca da gelsin bea.
-Reiper Mod On-
Al işte One Piece'in arakçı olduğunun başka bir kanıtı. Seride özgün hiç bir şey yok ki.
-Reiper Mod Off-

Ace Oda'nın saçmalığına kurban gitmiştir.
2 yıl önce Dof'ta Mihawk'ta haki yoktu. Şimdi Dof'u gördük. Mihawk'ı göreceğiz.
Gidip savaşı kıstas almak büyük hatadır.
Ace o potansiyelle 2 yıl önce de eğer yaşasaydı 2 yıl sonra da en az Sabo'ydu.
Marco,Jozu,Vista ve Ace eminim Oda bunlara iade-i itibar yapacaktır.
Dof savaşta ne yaptı? Croco'yu kesemedi. Eee şimdi gördük. Olay bu. Oda'nın trollüğü mü desem ne desem artık.

Luffy bu meyve ile KK olup ağızlarına vuracak ya potansiyel olarak kimseyi koyaymam önüne. Fuji sadece elini havaya kaldırarark neler yapıyor. Bizimki de elini ısırıp içeri hava üfleyecek felan.:) Ve vücudu da bunu kaldıracak. O arada da benzin gibi haki yakacak.

Bu arada gösterilenlere göre iki yıl önce Mihawk'ta haki yoktu diyenler Buggy sahnesinden dolayı mı öyle söylüyor? Peki yarın Oda çıkıp hakili de saldırsan Buggy'yi kesemezsin derse?

Bu aynı Jozu'nun durumuna benziyor. Haki kullanıldı diye meyvenin oluşturduğu elmas kesilecek mi ? Elbette hayır.

Roronoa Zoro

@Dragon
Dragon yapma allah aşkına :| Elalem Akainu'nun lav yumruğunu eliyle tutuyor, Shanks kılıcı ile Teddy bear muamelesi çekiyor, Ace'in uyduruk ateşini mi tutamayacak Luffy g4 formundayken? Sağından solundan B. haki fışkırırken? Pls. Ayrıca; alevin boyutunun ne alakası var bölgesel hasarla, 1 metre küp olsa da 128319283 metre küp de olsa işlemez Luffy'e eğer kendini düzgün savunursa. Ayrıca kairoseki aktif olduğu sürece kullanıcıyı yoruyor, onun etkisinden çıkınca üzerinde bi' etkisi kalmıyor maruz kalanın, yani sen o tezi bi geç. Luffy Arlong dövüşü öncesi denizin dibini boyladı, yarım saat orada kaldı. Çıkınca bir şey olmamış gibi patakladı Arlong'u, bilmem hatırlar mısın?
Ayrıca animede nasıl yansıttılar bilmiyorum ama ben o bölümleri mangadan güncel okuyordum. O ada gayet de küçük bir ada. İnanmıyorsan buyur mangaya bak, 450 civarlarında olması lazım o bölümlerin. Şu yazdıklarının hiç biri Ace'i över vaziyette değil. Aokiji'yi meyvesi sayesinde tutuyor, başka bir meyve yemiş olsaydı şu an buz olarak hayatına mezarsız devam ediyordu.
Ha bi' de "cagdas"ın baslattığı akım :D Ahahahaha. Cagdas Ace salakça kaçmayınca nefret cümleleri kurmaya başlamıştı, önceleri inşallah tayfaya gelir falan diyordu. Ben bu embesilden "Wb'yi korsanlar kralı yapacağım" dediği andan itibaren nefret ediyorum.

Roronoa Zoro

Bu arada gösterilenlere göre iki yıl önce Mihawk'ta haki yoktu diyenler Buggy sahnesinden dolayı mı öyle söylüyor? Peki yarın Oda çıkıp hakili de saldırsan Buggy'yi kesemezsin derse?

Bu aynı Jozu'nun durumuna benziyor. Haki kullanıldı diye meyvenin oluşturduğu elmas kesilecek mi ? Elbette hayır.
Luffy denize düşse bile kafası uzuyor, büyük ihtimalle Buggy-sama da kesilmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık