Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi de niye Akainu'nun Ace gibi zıplaması gerekiyor ? Zaten Teach kendine çekiyor olacak hızlı bir saldırı indirebilir Teach'in beynine.
Gösterdiğin sayfada Akainu magmasını topluyor yerde yatarken, Wb'de seyrediyor, çekilirken o olayı öyle rahat yapamaz. Magma, alev kadar hızlı oluşan ve havada rahatça hareket eden bir şey değil, fark orada.

Sen adamın yerden itiş gücü alarak yaptığı bir saldırıyı, çekilirken yapacağı bir saldırı ile bir tutuyorsun.

Ace'in hızı, Akainu'ya üstün durumda, hatta Aokiji gibi hızlı bir adam Ace'in arkası dönükken saldırı yapıyor ve Ace buna bile hızlıca alev üreterek karşılık veriyor.

Teach'in bu çekim hızı ile baş etse baş etse anca karanlığın zıttı konumundaki ışık logiası yani Kizaru baş eder, çekilirken sağlam ataklar yapabilir, ama Akainu gibi ağır bir adamın yapabileceğini hiç zannetmiyorum. Ace gibi hızlı bir adamın bile hali ortadaydı.

Son düzenleme:
Geçmişi falan tartışmaya gerek yok.Şimdiki BB Akainu'yu paspas yapar.

Bakalım Teach reyiz ne zaman şovunu yapacak? Baya şatafatlı bir şekilde çıkacaktır ortaya.

Geçmişi falan tartışmaya gerek yok.Şimdiki BB Akainu'yu paspas yapar.

Bakalım Teach reyiz ne zaman şovunu yapacak? Baya şatafatlı bir şekilde çıkacaktır ortaya.
Teach değil amiral. Pls. :(
Akainudan çok daha güçlüdür ama zannetmiyorum yine mecbur kalmazsa yoluna bakar dövüşmez. He mecbur kalır yener o ayrı.

Teach değil amiral. Pls. :(
Akainudan çok daha güçlüdür ama zannetmiyorum yine mecbur kalmazsa yoluna bakar dövüşmez. He mecbur kalır yener o ayrı.
Sorry. :(

Adamın felsefesi o zaten.Kendi ağzıyla söylüyor gereksiz dövüşlerden kaçacağını. Kaçma konusunda zerre çekincesi yok, adam tam bir korsan. Bu yüzden seviyorum bu adamı. :/

Sorry. :(

Adamın felsefesi o zaten.Kendi ağzıyla söylüyor gereksiz dövüşlerden kaçacağını. Kaçma konusunda zerre çekincesi yok, adam tam bir korsan. Bu yüzden seviyorum bu adamı. :/
Ben pek sevmiyorum ama dediğin gibi korsanlık sözünü hakediyor. Seçtiği plan daha farklı olabilirdi tayfa arkadaşını öldürmek yerine bayıltıp meyveyi alsa bi ısırsa daha gitti zaten peşine de düşmezlerdi belki ama sanırım zaten peşine düşsünler istiyordu.
Geçmişinin en sağlam iki-üç fbden biri olacağını düşünüyorum. Bu adam ağır şeyler yaşamış. Sanırım farklı koşullarda olsalar Luffy ile iyi arkadaş olabilirlerdi ki ben hala son savaşta müttefik olabileceğini ya da farklı bi şekilde yardım edeceğini düşünüyorum.

kör topal

Ben Teach'ı gerçek hayatın korsanlarının temsilisi olduğu için seviyorum. Yağmalar kaçar her türlü şeyi yapar çıkarı olursa. Elimde olsa BB'yi korsanlar kralı yapardım koskoca seride bi korsan o var çünkü :D.

Son bölümde tekrar baktımda aklımda bir soru kaldı.

Acaba Sanji'ye ne oldu cidden merak ettiğim bir şey oldu uzun zamandır Op'da :D

Esir alındı.?

Okama cennetini boyladı?

Yada şuan İD Level 4 veya 5 te?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık