Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Kutsal Ejderler ve Dünya Hükümeti arasında ki bağı tam olarak çözebilmiş değilim. Bunun dışında ise Dragon'un da Dünya Hükümetinden çok asıl düşmanı Kutsal Ejderler gibi. Çünkü CP0 direk olarak Devrimcilerin peşine düşüyor. Bu da Dünya Hükümeti yetkisinde olmayan Cp'lerin emir aldığı Kutsallara arasında ki ilişkiyi açıklıyor.

Ayrıca bütün Kutsallar aynı olmadığını da Shabondy'de ki Kutsalların zor durumda iken Cp0 değilde denizclerin Amiral'ine bel bağlamaları açıklıyor. Ya da sadece ileriye saklanması amacı ile bahsedilmedi.
Wgyi o kutsuz karaktersizler kurmuş kendilerine bağlı, onları koruyan ve dünyaya hükmetmelerine yardım edecek bir yapı olarak.

Kutsal ejderler hükümeti kuruyor , hükümette denizcileri ve diğer birimleri.
Gorosei denge sağlasınlar diye seçilmiş adamlar yani politikacılar.

Kutsal ejderler direk en tepe isimler ve Cp-0 hükümeti bile iplemeyen kutsal ejder kuklası bir oluşum.

Dofun şu mariejoadaki adama hükümette ne kadar gücün olursa olsun beni bağlamaz dediği adam Cp-0 ise ayneb böyle bir hiyerarşi çıkıyor.

Kutsal ejder
Hükümet
Gorosei -Cp0
Denizciler - diğer ordu birimleri vb...

Zoronun çakma Pikachuyu kolay kesmesinin nedeni adamın 3 kılıçlı birine çıplak bedeniyle sırf haki ile dalmaya çalışması. Şimdi tersinden bakalım kılıçsız Zoro vs kılıçlı Pica olsa ne olacaktı?
Kılıçlar kırılacaktı elbette. Şöyle cevabı bariz olan şeyleri niye sorarsın bilmiyorum ki. :S

@deadpool_
Ben kesin gözüyle bakıyorum zaman atlamasına.

Ya kardeşim bu soruyu ciddimi soruyorsun sen ? Mihavk ne diyor hangi kılıcı kullandığın önemli değildir haki ile tüm kılıçlar kara kılıç olur . Yani zoro'nun eline meyve bıçağıda versen haki yükledikten sonra o picayı yine ikiye bölerdi . Bunu anla ilk olarak .
Kılıçsız dedim. :( Ayrıca meyve bıçağı black dagger falan olmaz sakin ol o sözün manası başka.
@Raiden bir de sen yazsana kılıçsız diye. Yine başladılar dünyayı böler falan demeye. Halbuki çok açık yazdığımı düşünmüştüm. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık