Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Crocodile'a itibarını iade etti ya çok güçlenecektir o diyenler Coby gibi Garp'tan eğitim alan Croco haki kullanmazken ken.haki açan adama koramiral olur diyor :( Coby Akainu'ya yeter diyerek aralarında bi mesele çıkarttı.Bence Coby ileride Akainu'ya bu çocuk o çocuk mu dedirtecek kadar güçlenecek..Koramiral olacak adam bunu dedirtemez.Bu sahnenin laf olsun bölüm dolsun diye çizildiğini sanmıyorum.

Katılıyorum. Çok fazla örnek var olacağına dair hatta gözümüze sokuyor Oda ama insanlar kabul etmek istemiyor sadece. Luffy'den tek yedi Amiral mi olacak hede hödö demek daha kolay geliyor bazılarına. :(
Olay sadece luffy'den tek yedi değil. Adam Garp'tan eğitim alıyor. Luffy MF'ye gelene kadar kimden eğitim almış. Ama coby'de tık yok. ID'den gelen ivankovun hormonlarıyla ayakta duran luffy'i 1 sn bile yavaşlatamıyor.
2 yıllık zaman atlamasında bile ancak kaptan olmuş. Kaldıki koramiral bile şuan çöp seviye olarak görülüyor. Hani serinin başında morgan vardı ya kaptan(axe-hand Morgan) onunla aynı rütbede garptan o kadar eğitim aldıktan sonra ? Bu coby eziği amiral olacaksa seride 5-10 yıllık zaman atlamasından sonra über bir meyve yiyerek olur ancak. Ama Oda trollerse bilmem.
Bir de luffy ile karşılaştıranlar olmuş daha komik. Luffy rayleighden 6 ay eğitim alıp neredeyse amiral seviyesine geldi. Bu herif yıllardır garp'ın yanında bir halt olamadı daha. 2yden sonra bir koramiral olsa derdim oda bunu amiral yapacak altyapıyı kurdu diye.

JamesLogan

Olay sadece luffy'den tek yedi değil. Adam Garp'tan eğitim alıyor. Luffy MF'ye gelene kadar kimden eğitim almış. Ama coby'de tık yok. ID'den gelen ivankovun hormonlarıyla ayakta duran luffy'i 1 sn bile yavaşlatamıyor.
2 yıllık zaman atlamasında bile ancak kaptan olmuş. Kaldıki koramiral bile şuan çöp seviye olarak görülüyor. Hani serinin başında morgan vardı ya kaptan(axe-hand Morgan) onunla aynı rütbede garptan o kadar eğitim aldıktan sonra ? Bu coby eziği amiral olacaksa seride 5-10 yıllık zaman atlamasından sonra über bir meyve yiyerek olur ancak. Ama Oda trollerse bilmem.
Bir de luffy ile karşılaştıranlar olmuş daha komik. Luffy rayleighden 6 ay eğitim alıp neredeyse amiral seviyesine geldi. Bu herif yıllardır garp'ın yanında bir halt olamadı daha. 2yden sonra bir koramiral olsa derdim oda bunu amiral yapacak altyapıyı kurdu diye.
Rütbe artışının tam olarak hangi şartlar altında,nasıl elde edildiğini bilmiyoruz. Belki güç olarak kaptan rütbesinden farklı bir yerde olabilir eğer bütün sorun rütbede ise. Sadece ortada olan bir durum var Oda bize bu çocuğu ilk gösterdiği zaman konuşmaya bile cesareti olmayan veledin tekiydi ve şimdi aynı Oda bu adamın hakisini nasıl uyandırdığını, o konuşmaya cesareti olmayan veledin Akainu karşısında nasıl durduğunu,amiral olmak istediğini hem kendi ağzından hemde Luffy+Zoro onaylı bize gösterdi,gözümüze gözümüze soktu. @Dragon yazmıştı sanırım bir yerde Oda ben kendi düşüncelerimi Luffy'nin ağzından söyletiyorum diye arkadaşların Oda onaylı bize gösterildi demesinin sebebi de ayrıca budur.Bonus olarak şunu söyleyeyim. Her amiralin kendi baskın rengi var sarı,kırmızı,mor,mavi bu adamında baskın bir şekilde pembe rengi var belki bu uçuk örnek bile ileride amiral olacağına kanıt olabilir. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık