Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim gördüğüm kadarıyla Mf'de ki meşhur 3 amiralin seviyesi>Fujitora>Doflamingo.
G4 Luffy Doflamingo'nun fiziki Gücü'nün çok ötesindeydi hal böyle olunca kendi ağzıyla fiziki olarak çok güçlü olmadığını söyleyen Fujitora Luffy'den birkaç iyi saldırı alsa perte çıkar. Adamı arcın başlarında gördük 90 Sayı falan geçti ama diğer amiraller kadar sağlam bir saldırısını görmedik bu yüzden de G4 Luffy'nin onu alacağını düşünüyorum.

Bunun yanında adam cidden çok sönük kaldı, adada yeni dünyadan yığınla korsan var en kötü jenerasyondan Luffy ve Law'da orada, üstelik Luffy tam kadro, ada alt üst oldu ama bu adam sivilleri koruma derdinde :)
Şu Fujitora perte çıkara cevap bu haftaki bölümde gelicek gibi :D

Cedric

Fujitora çok küçümseniyor, Kizaru için ciddiye alsa su olur bu olur diyenler var, bende Fujitora için bunu düşünüyorum. :gamyon:

Croco-Boy

Benim gördüğüm kadarıyla Mf'de ki meşhur 3 amiralin seviyesi>Fujitora>Doflamingo.
G4 Luffy Doflamingo'nun fiziki Gücü'nün çok ötesindeydi hal böyle olunca kendi ağzıyla fiziki olarak çok güçlü olmadığını söyleyen Fujitora Luffy'den birkaç iyi saldırı alsa perte çıkar. Adamı arcın başlarında gördük 90 Sayı falan geçti ama diğer amiraller kadar sağlam bir saldırısını görmedik bu yüzden de G4 Luffy'nin onu alacağını düşünüyorum.

Bunun yanında adam cidden çok sönük kaldı, adada yeni dünyadan yığınla korsan var en kötü jenerasyondan Luffy ve Law'da orada, üstelik Luffy tam kadro, ada alt üst oldu ama bu adam sivilleri koruma derdinde :)
Adalet anlayişi geregi oyle diye dusunuyorum. Hatta bir smoker bi garp gibi Luffy nin pesine dusup hunerlerini tam sergileyebilir.

Ayrica Zoro'ya bir kac hareketle kılıc yetenegini bile kullanmadan sadece meyve gucuyle fazlasiyla zarar veren ,

Gucuyle Luffy'nin bile dikkatini ceken (k.haki ölcumuyle)

Devrimcilerin generali En guclulerinden Sabo ile kapışıp onu fazlasiyla zorlayip terleten ayrica bunu yaparken öldurme yada yakalama gudusuyle hareket etmeyen bir Fujitora gordum ben acikcasi :)

kör topal

Op ta en güçlü adam Fujitora diyecem ama işte Oda Fuji'nin gözlerden kısmış diyemiyorum. :hhh: Herkese bir handikap verilmiş işte.
en güçlü adam olmadı :( en fazla en güçlü amiral olur oda şu an düşürdüğü meteorun koku ile kaplı 10 katını düşürürse

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık