Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Banane Sanji veya başkasından. Orada konuştuğum ve ezikliğine tüm okurların şahit olduğu WB idi.
Ne ezikliği ya sen Wb'yi kimle karşılaştırıp ezik diyorsun? Hangi yonkonun gücünü gördünde atıp tutuyorsun? Hayvani bir doriki'ye sahip, yami yami no mi'li Teach yarı ölü Wb'den tek yedi tayfası olmasa pertti. Amirallere karşı iyi bir dövüş sergileyemedi Eyvallah bende kabul ediyorum ama Akainu karşısında diğer yonkoların çok daha güçlü dövüşebileceğinin garantisini verebilir misin ? Bütün marineford Wb'ye saldırdı ,adamın kalbi tekliyor, hasta hasta dövüşüyor, haoshoku haki bile kullanamıyor vaziyette. Sen bu şartlarda Amiralleri duman mı etmesini bekliyorsun? Bu Şartları diğer Yonkolar'a da koysan onlar da aynı vaziyette belki daha beter olurlardı.

Son düzenleme:

Croco-Boy

Ne ezikliği ya sen Wb'yi kimle karşılaştırıp ezik diyorsun? Hangi yonkonun gücünü gördünde atıp tutuyorsun? Hayvani bir doriki'ye sahip, yami yami no mi ve gura gura no mi'li Teach yarı ölü Wb'den tek yedi tayfası olmasa pertti. Amirallere karşı iyi bir dövüş sergileyemedi Eyvallah bende kabul ediyorum ama Akainu karşısında diğer yonkoların çok daha güçlü dövüşebileceğinin garantisini verebilir misin ? Bütün marineford Wb'ye saldırdı ,adamın kalbi tekliyor, hasta hasta dövüşüyor, haoshoku haki bile kullanamıyor vaziyette. Sen bu şartlarda Amiralleri duman mı etmesini bekliyorsun? Bu Şartları diğer Yonkolar'a da koysan onlar da aynı vaziyette belki daha beter olurlardı.

WB ölmeden , meyvesi Teach tarafindan alinmadan nasıl oluyorda Teach yami yami + gura gura no mi yi kullaniyor :/

Hayali ve isteği bi ara farklı gelmişti bana sanji nin.Görünmezlik meyvesi aramış olduğu,istediği meyve,ama hayali için de yüzmesi şart.Orada bi tezatlık vardı.Ona dayanarak sağlam meyve yemez ise sanji=luffy-zoro-jimbe-franky den sonra gelir.Daha yol var elbet güçlenir ama diğerleri de gücüne güç katacak ve yetişemeyecek.Zaten ultimate yeteneği aşırı saçma.Bacaktan alev çıkarma pürt.En azından b.haki yüklenip ağza ağza vurmuş görünse daha janjanlı olurdu alev saçmak falan çocuksu geliyor.Meyve şart bu adama yoksa şanşi olup gidecek.

Şimdi aklıma geldide öldüğünü yani ölüm anını görmediğimiz karakterler Op'te ölmüyor mesela Sabo bunu n en büyük örneği Pell'de aynı şekilde. İlla geri geliyor. Kuina için sadece merdivenlerden düşüp öldüğü söylendi. Ölüm anı gösterilmedi. Sadece cenazesi yapıldı diye hatırlıyorum. Neyse bağlamak istediğim nokta Kuina ölmemiş olabilir mi? Kendini öldü göstermiş olabilir belki babası ona inanmadığı için falan yada babası kötü bori falan çıkar bir şekilde bağlarlar. Facebookta Kuina ile ilgili yazı görünce aklıma geldi siz ne düşünüyorsunuz?

Şimdi aklıma geldide öldüğünü yani ölüm anını görmediğimiz karakterler Op'te ölmüyor mesela Sabo bunu n en büyük örneği Pell'de aynı şekilde. İlla geri geliyor. Kuina için sadece merdivenlerden düşüp öldüğü söylendi. Ölüm anı gösterilmedi. Sadece cenazesi yapıldı diye hatırlıyorum. Neyse bağlamak istediğim nokta Kuina ölmemiş olabilir mi? Kendini öldü göstermiş olabilir belki babası ona inanmadığı için falan yada babası kötü bori falan çıkar bir şekilde bağlarlar. Facebookta Kuina ile ilgili yazı görünce aklıma geldi siz ne düşünüyorsunuz?
Kuina'yı babasının öldürdüğünü iddia eden yazıyı mı gördün ? :) Soruna gelirsek dönebilir yani de ne olarak dönecek rakip mi dost mu ?

Kuina'yı babasının öldürdüğünü iddia eden yazıyı mı gördün ? :) Soruna gelirsek dönebilir yani de ne olarak dönecek rakip mi dost mu ?
Ha ama bana dandik geldi ben yaşadığını düşünüyorum. Güç için kötü bir insan olduysa tabiki rakip olarak gelir. Kötü olmasa bile zaten rakip. Zoro ile verilmiş sözleri var. Velki shogun odur Wano'da vs ataralar efsane olur bence. Wano'da ki herkesi yenip tahta falan oturmuştur falan. Heyecanlandım. :D

Ne ezikliği ya sen Wb'yi kimle karşılaştırıp ezik diyorsun? Hangi yonkonun gücünü gördünde atıp tutuyorsun? Hayvani bir doriki'ye sahip, yami yami no mi'li Teach yarı ölü Wb'den tek yedi tayfası olmasa pertti. Amirallere karşı iyi bir dövüş sergileyemedi Eyvallah bende kabul ediyorum ama Akainu karşısında diğer yonkoların çok daha güçlü dövüşebileceğinin garantisini verebilir misin ? Bütün marineford Wb'ye saldırdı ,adamın kalbi tekliyor, hasta hasta dövüşüyor, haoshoku haki bile kullanamıyor vaziyette. Sen bu şartlarda Amiralleri duman mı etmesini bekliyorsun? Bu Şartları diğer Yonkolar'a da koysan onlar da aynı vaziyette belki daha beter olurlardı.
Bilmeyen de WB öz babandı da bana onu savunuyorsun sanır. Sakin ol şampiyon. :(
Bana laf anlatacam diye eleştirdiğin şeyi yapıyorsun. Ben savaşta ölüp giden ve dediğini yapamayan birinden bahsederken sen henüz görmediğimiz yonko için WB kadar ezikler diyorsun. Yooo, değiller. Bilakis WB kadar ezik kimse kolay kolay gelmez seriye. :(

Algı operasyonu yaptın resmen,millet gerçekleri biliyor.WB kraldır.Ölüsü şimdinin imparatorunu yalvartan adamdan bahsediyoruz değil mi?
Valla bişi yaptığım yok. Olanı yazıyorum sense kendini avutuyorsun.
Baba ve gerçekten kral birini görmek istiyorsanız Kingdom'dan Ouki-sama'ya bakmanızı tavsiye ederim. Belki o zaman WB ne kadar ezikmiş anlarsınız.

WBden bir Aizen yada Madara Performansı görünmediği için mi balon karakter oldu bilmiyorum ama , one piecede çıkmaz öyle adam , Kral'ı olsan ne Amiralleri nede yonkoları öyle deviremezsin.
Wb madara değil girip 5 kageyi dağıtır gibi amiral dağıtsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık