Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

En güçlü olduğu biyerde geçtimi ? En güçlü.bunlarsa Dünya hükümeti işi gücü bıraksın bence bi cp0 la olacak iş değil.Hayır yani bide güçlü olsalar.Bence biyerde geçtimi bilmiyorum ama cp8 gibi örgütlerde vardır rakam azaldıkça güç artıyodur mesela cp0 buyüzden en güçlüdüdüe sonucta en asağı rakam.Cp0>cp1>cp2 gibi.
Mangayı okumadın heralde, diğer cipher pol üyeleri Cp9 un emrindeydi, Cp8 falan cp9 un emrinde, cp9 en güçlü cipher pol örgütüydü ( Cp0 zaten bilinmiyor )

Ve eğer cp0 da sadece gördüğümüz 3 adam bulunuyorsa, 2 yıl önceki Lucci hükümetin en güçlü 4.ajanı oluyor

Edit :

Cp9 trenle Eniess Lobby'e giderken 9 vagonluk bir oluşumla gidiyorlar. Ve açıklanan bilgiye göre 9 vagonun hepsinde daha güçlü herifler karşılarına çıkıyor. Vagon 9'da Cp6'un ana dövüşçüsü Jerry bulunuyor. Vagon 5'te ' Gemi Kesici , Kaptan T-Bone ' bulunuyor iki sene önceki Smoker'in rütbesinden. Vagon 4'te Cp7'den Wanze bulunuyor, Ramen kenpo ustası bir herif muhtemelen Kaptan T-Bone dan güçlüki oraya koymuşlar. Vagon 3 te Cp9 a yeni katılmış çaylak Nero bulunuyor. Asıl Cp9 Vagon 2 de bulunuyor

Bu bilgiler ışığında ;
Vagon 9 = Cp6 ana dövüşçüsü
Vagon 5 = Denizci Karargahı Kaptan ı T-Bone ( Zoro nun geçerken tek attığı adam )
Vagon 4 = Cp7'den Wanze ( Sanji nin vagonda patakladığı eleman )
Vagon 3 = Cp9 un çaylağı Nero ( Franky kafasını vagondan aşağıya yapıştırdığı, sorasında Lucci nin sırf güçsüz diye shigan la öldürdüğü adam )
Vagon 2 = Cp9
Vagon sayısı azaldıkça güçlü rakip olduğuna göre , Cp9 > Cp7 > Cp6

Yani Cp 9'dan Cp1 e kadar olan tüm örgütlerin en güçlüsü Cp9 ve onlara diğer cp lere göre ayrıcalık tanınıyor, Lucci water 7 de söylemişti ' Bize ayrıcalık tanınıyor ve hükümetin tek suikast timiyiz '

Moderatör tarafında düzenlendi:
,,
Mfde schibukailer açıkça amirallerin altında çizilmiş. Mihawk'ın amiral üstü ve ya amiral seviyesi olması pek olası değil. Zoro bu adamı geçecek daha. O zaman bunu geçen zoro yonkou seviyesi mi olacak? Zoro en fazla bunu geçip amiral seviyesine gelir.
Herkezin kişisel düşüncesi Mihawk bence amiral üstü sence değil ama ben bu adamı amiral üstü görüyorum.Zoro bunu yendiğinde Reyligh ide geçer.Böyleliklede yeni nesil eskiyi geçer kavramı doğrulanır.

Son düzenleme:

silent

tayfada sonda enler olucak (korsanlar kralı,en iyi kılıç ustası,en iyi nişancı veya denizin en cesur adamı vs. ) sanjide bir en oluşsaydı ne olurdu en iyi aşçımı ? zaten sanjinin en iyi aşçı olma ihtimali bile var. lütfen sıfat üretin

tayfada sonda enler olucak (korsanlar kralı,en iyi kılıç ustası,en iyi nişancı veya denizin en cesur adamı vs. ) sanji ne olucak en iyi aşçımı ? zaten sanjinin en iyi aşçı olma ihtimali bile var. lütfen sıfat üretin
En iyi tekmeci olur. :/

Sanji'nin amacı "en" olmak değil zaten.

silent

En iyi tekmeci olur. :/

Sanji'nin amacı "en" olmak değil zaten.
zaten amacı en olmak diye birşey demedim. luffy korsanlar kral, zoro en iyi kılıç ustası olucak jimbie tayfaya katıldığında da en güçlü balıkadam olarak anılacak ki anılıyorda diyebiliriz. chooper ise en iyi doktorlardan biri olucak( law var en iyi doktor olamaz ) , nami en iyi rotacı vs. mutlaka seri bittiğinde yada içindeyken sıfatlar üretilebilir ama sanjiye diyebilececiğimiz bir şey varmı ?

Wb balondur ama asla ezik değildir :)

Roger öldükten sonra meydanın kendisine kalmasına rağmen umursamaması, Raftel'e nasıl gidileceğini merak etmemesi, bütün dünya Hükümet'ini karşısına alması, ve balık adam adasını sahiplenmesiyle tam bir adamdır. şimdiki yonkolar veletken grandline da rakipsizmiş yahu :) ayrıca seride kral diye çizilen iki korsandan biri nasıl ezik olabiliyor?

Ona bakarsan WB'nin Roger karşısında ki ezikliği de Shanks karşısına çıktığı sırada dile getiriliyor.

Öncelikle Luffy'de MF gibi bir cehennemden kaçabiliyor. Bu neyi gösterir ?
Doğru,Roger'den bir yara almış ama abartılacak bir şey değil bence.Sonuçta KK olmuş bir adamdan yara alıyor.
Sanji ne alaka?
Hem kimse Sanji için dünyanın en bilmem ne kimsesi demedi. :(
Balon dedin ya en azından şu seviyede falan deseydin Sanji'yi kullanmazdım bende.:(

JamesLogan

zaten amacı en olmak diye birşey demedim. luffy korsanlar kral, zoro en iyi kılıç ustası olucak jimbie tayfaya katıldığında da en güçlü balıkadam olarak anılacak ki anılıyorda diyebiliriz. chooper ise en iyi doktorlardan biri olucak( law var en iyi doktor olamaz ) , nami en iyi rotacı vs. mutlaka seri bittiğinde yada içindeyken sıfatlar üretilecek ama sanjiye diyebilieciğimiz bir şey varmı ?
Jinbei tayfaya falan katılmıyacak. Ayrıca en olmak zorunda mı herkes ? Nami ben en iyi rotacı olacam mı dedi ? Veya Chopper ben en iyi doktor olacam mı dedi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık