Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JamesLogan

Şimdi alabilirler demedim ki zaten.Onların da zamana ihtiyacı var. Fakat şu anki durumda bir Yonkou kaptanına karşı Kid tarafının daha çok şansı var Luffylere göre.

Bir de Luffy ve Law'ın Yonkou alması için tam bir amiral seviyesinde olmaları gerekmiyor.Yonkou indiğinde o seviyede olmayacaklar zaten.
Wb gibi handikaplanmaları gerekir o zaman en az Dof seviyesi olması lazım ikisininde.

Supernova'ların hepsi hemen hemen eşit güçte, luffy G4 üle bir adım önde onlardan ama G4 ile fazla sürdüremediği ve devamında da yatak yorgan yattığı için yine eşit diyebiliriz. Ne zaman ki luffy G4'e tam hakim olur, akar gider ve supernova falan dinlemez.

Zaten dof güç olarak, şuan hepsinden üstün supernova'ların, luffy'de dahil :artiz:
Supernovaların nereye hepsi hemen hemen eşit güçte ?

Luffy Law ile olan farkını bile gösterdi bu arc'ta. Hani Luffy ile birlikte Shabondy'de çizilen ve diğer Supernovalardan ayrılmasına rağmen Luffy aradaki farkı gösterdi. Kid'den de bu şekilde daha güçlüdür diye düşünüyorum.

Dof'tan güçlü Luffy.

Ben Kid'in güçlü çıkacağını savundum zaten. Luffy'nin dengidir de diyordum. Ama Luffy şu an için daha güçlüdür Kid'den.

Yeni neslin WB'si edinecegi muttefiklerden dolayi Luffy olur.
Shanks'i, fiziksel benzerliginden dolayi Kid olur.

oooor

Korsan Kupası
Yari final
Shanks vs BB
Kid vs Luffy

Final
Luffy vs BB

tamam vurmayın.

MDL_Roronoa

Kid'le Luffy savaşacak gibi çünkü tayfalarında eşleşecek adamlar var hasır şapkalar ile

Kid- Luffy
Killer- zoro
ateş püsküren- sanji(belki)

vs. gibi. Ama ben kidi indirecek kişinin bb olacağını düşünüyorum. Hatta onurunu falan yerlere serer :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık