Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Serideki fiziksel olarak en dayanıklı adam Marshall D.Teach muhtemelen seriyi baştan okuyunca o meyveyi taşıyacak yegane adam Olduğuna kanaat getirdim.

Ve Marco'nun MF deki Sözlerine bakılırsa Teachin bedeni diğer tüm insanlardan farklı.

Serideki fiziksel olarak en dayanıklı adam Marshall D.Teach muhtemelen seriyi baştan okuyunca o meyveyi taşıyacak yegane adam Olduğuna kanaat getirdim.

Ve Marco'nun MF deki Sözlerine bakılırsa Teachin bedeni diğer tüm insanlardan farklı.
Son birkaç manga bölümüne göre sanki Kaido daha dayanıklı bir karaktermiş gibi duruyor. Adam 10.000m den atlıyor, tık bile yok adamda. Bir de ölmek için atlıyor. Gyotin falan da kesemiyormuş adamı. Tam takım dayanıklı adam odur gibi duruyor.

Son birkaç manga bölümüne göre sanki Kaido daha dayanıklı bir karaktermiş gibi duruyor. Adam 10.000m den atlıyor, tık bile yok adamda. Bir de ölmek için atlıyor. Gyotin falan da kesemiyormuş adamı. Tam takım dayanıklı adam odur gibi duruyor.
Bu dayaniklilik gostermez ki, sertlik gosterir :(

Teachin durumu biraz farklı , dikkat ederseniz her Saldırıda başını tutuyor belli ki meyvesi fiziki tüm saldırıları( kesme ,delme , yakma )baş ağrısı gibi kullanıcıya yansıtıp sonra emiyor. Misal Kaidoya tekme atarsın adama işlemez ama Teach başını tutup acı çeker.Ama adam her saldırı sonrası Kalkıyor , Ağzına deprem yumruğu yeyip kalkması gibi.

Bu bağlamda Kaido ,Wb gibi Adamlar daha sert ve dik dursalarda ,Teach acı çektiren o meyveye rağmen bence daha dayanıklı.
Buna E.oda muhakkak değinecektir.teach normal bir insan değil.

Teachin durumu biraz farklı , dikkat ederseniz her Saldırıda başını tutuyor belli ki meyvesi fiziki tüm saldırıları( kesme ,delme , yakma )baş ağrısı gibi kullanıcıya yansıtıp sonra emiyor. Misal Kaidoya tekme atarsın adama işlemez ama Teach başını tutup acı çeker.Ama adam her saldırı sonrası Kalkıyor , Ağzına deprem yumruğu yeyip kalkması gibi.

Bu bağlamda Kaido ,Wb gibi Adamlar daha sert ve dik dursalarda ,Teach acı çektiren o meyveye rağmen bence daha dayanıklı.
Buna E.oda muhakkak değinecektir.teach normal bir insan değil.
Teach 10bin metreden düşse kalkabileceğine inanıyor musun gerçekten?

Teach 10bin metreden düşse kalkabileceğine inanıyor musun gerçekten?
Gedatsu gökyüzünden düşüyorken ,Teachin düşüp kalkamayacağını mı düşünüyorsun.

Özellikle belirtiyor BB kesme yakma gibi saldırıları bile edebilirim diye.Ateş'in içinden geçti adam bedeni yanmadı meyvesi engelliyor.yani tutup teachi kessen bile yerde acı içinde kıvranır ama yami Saldırıyı tutup çeker bir anlık Acıya karşı sonradan hasarı emmek.Adamın yeteneği.

Gedatsu gökyüzünden düşüyorken ,Teachin düşüp kalkamayacağını mı düşünüyorsun.

Özellikle belirtiyor BB kesme yakma gibi saldırıları bile edebilirim diye.Ateş'in içinden geçti adam bedeni yanmadı meyvesi engelliyor.yani tutup teachi kessen bile yerde acı içinde kıvranır ama yami Saldırıyı tutup çeker bir anlık Acıya karşı sonradan hasarı emmek.Adamın yeteneği.
O herifin kanatları vardı diye hatırlıyorum, net bir düşüş olmayabilir. Hemen sonra kalktığıda mechul. Belki 1 ay komada yattı herif. Tabi açıkçası hikayeyi çok net hatırlamıyorum.

Bb hasarı çekmiyor be abi, saldırıyı çekiyor Mesela Ace vurduğunda ateş doğal olarak yanmaya devam ediyordu, süregelen hasarı engellemek için çekti. Ama zehirlendiğinde bir şey yapamadı çünkü artık zehir vücuduna işlemişti. Yada kesik falan alsa gene bir şey yapamaz. O hasarı zaten almış olur.

Bu dayaniklilik gostermez ki, sertlik gosterir :(
o nasıl bir tabirdir yaaaa :artiz:

İşte adam dayanıklı biri ki o darbeler adama işlemiyor. İlla ki acıya karşı mı dayanmak gerekir. Adam o kadar dayanıklı ki adamın acı eşiğine kolay kolay gelemiyorsun. Bb ye fiske vursan acı eşiğine ulaşıyorsun.

Kaido açıklamalarından sonra bana göre Kaido, Bb den daha dayanıklı bir varlık gibi geldi bana. Hatta adam bu saldırılar karşı bile savunma yapmamaya çalışırken dayandı. Düşünsene adam kendini korumaya alsa ne biçim bir dayanıklılık ortaya çıkacak.

Adamin olayi ne belli degil daha. Misal bi kabugu vardir cok serttir onu asinca uflesen geberip gider, bu adamin dayanikliligindan degil kabugunun sertliginden olur :/

Daha dereyi bile goremedik, derenin varligini ogrendik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık