Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hie hie no mi yemiş Aokiji'ye, suna suna no mi yemiş Croco'ya haki kullanmadan dokunulabiliyor.Tabi bir zarar veremiyorsun ama dokunulabilirler.Bunun başka örnekleri de var, Akainu, Monet, çamur...

Pika pika no mi yenmiş Kizaru'ya, goro goro no mi yemiş Enel'e ise hakisiz dokunulamaz.Başka örnekleri Ace, Smoker, CC...

Yani tam bir çizgisi olmasa da en azından Kizaru gibilere hakisiz dokunamazken Aokiji gibilere hakisiz dokunabiliyorsun.Yani logialar arasında bir fark var.Bu zaten herkesin bildiği bir şey.

Benim sorum şu Kizaru gibiler eğer vücutları dokunulmaz ise haki kullanmadan başkalarına nasıl dokunuyor ? Şimdi takılma elektrik lastiği eritmedi diyenler olabilir ama o başka konu oranın fiziği öyle yani doğal bir durum.

Burada asıl soru şu Kizaru gibi logialar birine dokunurken normal et-kemik formuna geçipte mi dokunuyorlar yoksa sadece öyle çizmiş olayı mı ?
Bir olayı yok sen logialara dokunamazsın ama onlar sana dokunur gibi düşün.

Suna suna no mi özel kusuru vardı o yüzden dokunulabilirdi. Kumun içinden elini geçirebilirsin rahatça ama çamur olursa zorlanır tıkanırsın. Buzun içinden geçiremezsin elini. Böyle düşünürsen maddeleşmiş şeylerde (gaz harici) dokunabiliyorsun ama dokunsan zarar görürsün. Mermi gibi şeyler içinden geçiyor direk böyle de olabilir. Tabi ben mtahmin yürüttüm böyle çıkmama ihtimali yüksek.

Mangayı tekrar okuyayım dedim de Smokerları gösteriyor Oda Tashigi'ye çocuklar soruyor Vegapunk'a gitmemize ne kadar var diye 1-2 gün var diyor. Tashigi 3. gün geçti olaylardan sonra Oda bir çılgınlık yapıp bir sonraki sayılarda veya 700'de Vegapunk'ı gösterirse çok iyi olmaz mı?

JamesLogan

Mangayı tekrar okuyayım dedim de Smokerları gösteriyor Oda Tashigi'ye çocuklar soruyor Vegapunk'a gitmemize ne kadar var diye 1-2 gün var diyor. Tashigi 3. gün geçti olaylardan sonra Oda bir çılgınlık yapıp bir sonraki sayılarda veya 700'de Vegapunk'ı gösterirse çok iyi olmaz mı?
Olmaz. Kaido'yu göstersin :at:

700de gösterse çok iyi olurmuş ama 800de gösterecek olursa şaşırmam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık